Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Piłkarze Valencii chyba za dużo naoglądali się ostatnich Gran Derby, szczególnie zachowań Katalończyków i ich udawania oraz wymuszania decyzji na arbitrze,choć złośliwego kopania po nogach w stylu Real też nie brakowało ze strony Nietoperzy. . Ten mecz przypomniał mi starą dobrą ligę hiszpańską z przed kilku lat kiedy losy wielu spotkań decydowały się do ostatnich sekund. Naprawdę niezłe jaja pod koniec mieliśmy okazję oglądać. Najważniejsze jednak,że udało się wywieźć się 3 pkt i utrzymać przewagę nad Barceloną :)

 

 

(pipi)a co za druga połowa, szkoda tej poprzeczki w ostatniej akcji i chyba raczej była ręka obrońcy realu przy dobitce, no trudno.

Pierwsza połowa syf, druga świetna.

Ronaldo dostał w klatkę piersiową.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

No nie wiem Alba też dodawał dużo od siebie. Poza tym Tino Costa czy Feghouli powinni obejrzeć co najmniej żółtka za kopanie bez piłki kolejno Lassa i Ramosa. Ogólnie chamskie zachowania były głównie domeną piłkarzy z Valencii,a faule Realu podsycane przez piłkarzy jak i kibiców.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Jezu chryste ale się chora nagonka na Real zrobiła w Walencji. Okazuje się,że Mou nie ma zupełnie szacunku do Nietoperzy i kibiców bo cieszył się jak dziecko po golu Cristiano Ronaldo,a Valencia według Mathieu powinna wygrać to spotkanie za samą drugą połowę. No i oczywiście sędzia znowu był tylko za Realem. Ręce opadają.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezu chryste ale się chora nagonka na Real zrobiła w Walencji. Okazuje się,że Mou nie ma zupełnie szacunku do Nietoperzy i kibiców bo cieszył się jak dziecko po golu Cristiano Ronaldo,a Valencia według Mathieu powinna wygrać to spotkanie za samą drugą połowę. No i oczywiście sędzia znowu był tylko za Realem. Ręce opadają.

Przecież każdy szanujący się kibic wie, ze real kupił to spotkanie. Gdyby nie sedzia real ponósł by sroga porażkę

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=hYzgXbpqSxM&feature=aso

 

 

Od 1:30. Powtórka z tej kamery rozwiewa wątpliwości. Było celowe zagranie reką.

 

Ręki nie ma, bo dostał piłką w żebra. Po meczu Higuain sam przyznał, że chciał zagrać ręką, ale nie trafił. Jakby ta piłka ominęła nawet Gonzalo to gol i tak nie mógłby zostać uznany z dwóch powodów: 1) zawodnik Valenci, który znajduje się po części w bramce jest na spalonym (a widać, że piłka trafiłaby go), 2) ten sam zawodnik co w punkcie 1 przeszkadza Ikerowi w interwencji.

No i oczywiście sędzia z Madrytu, dlatego w kartkach 7:3 dla Realu w tym brak kartek za kopanie leżących graczy Realu.

Edytowane przez Kymel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No akurat to, co powiedział główny uczestnik całego zajścia nie powinno stanowić punktu odniesienia w ocenie całej sytuacji.

 

 

Ani to, co 'by było, gdyby piłka jednak minęła Higuaina'. Nie minęła. i to są fakty, a więc nie bawmy się w gdybanie. Pozostaje jedynie kwestia tego, czy Pipita przepisowo zatrzymał lot piłki.

 

Obejrzałem całą sytuację na innym materiale (bodajże Cuantro) i już takiej pewności, co do postawionej wcześniej tezy nie mam. Ten nienaturalny ruch ręką Gonzalo, który starałem się pokazać na poprzednim filmiku, był spowodowany prawdopodobnie chęcią uchronienia ręki przed kontaktem z piłką.

Odnośnik do komentarza

W ogóle to o czym ta rozmowa? Przecież Casillas zablokowany przez tamtego co leżał w bramce typa = gwizdek arbitra, faul na bramkarzu, koniec imprezy. Wiadomo, że sedzia by oczywiście tego nie zauważył i zamiast PECZO O MANO było by golasso czy nie golasso, faulado casillasso o no faulado xD (nie umiem po hiszpanskiemu jak zauwazyliscie pewnie). Takie tam spostrzeżenie me.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja na to wszystko: hehehe :lol:

Ogólnie śmieszna sprawa, w meczach z Barcą kibice Realu z mikroskopem analizują każde przewinienie zawodników Blaugrany, ale w przypadku dosyć śmierdzącej (choć gwoli prawdy, mam to pipie, już kilka razy powtarzałem, że uzasadnianie porażki w odniesieniu do jednej kontrowersyjnej sytuacji, trochę nie przystoi drużynom z aspiracjami) sytuacji, wystarczy słowo prawdopodobnego winowajcy :sorcerer: . Już się nie mogę doczekać Gran Derby :).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

IMHO Igła zrobił taki ruch ręką, bo układał się, żeby piłkę zgarnąć na klatę, w każdym razie sytuacja rozwiązana raczej prawidłowo. Co mnie oczywiście cieszy, a co do wywołanego już Gran Derbi - w tym roku może być gorętsze, niż w zeszłym (oby raczej pod względem sportowym), bo Szkoła Aktorska im. J. Guardioli już tak nie miażdży ;)

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Nie doceniasz Pepa, najlepsze popisy szykuje na GD właśnie :blum1: IMHO Igła układał się (wedle JEGO słów) po to, żeby zgarnąć piłkę na rękę...

spoko wplynela kasa za zwyciestwa w CL to Barca bedzie mogla zamowic pakiet sedziow :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...