Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

I tak najlepsze bylo jak mu pekla psycha i wlecial w ramosa jak pies za kielbasa xD

 

A szkoda bo badz co badz Messiego za brak aktorzenia, silna psyche i fizyke na boisku szanowalem jako jednego z nielicznych pilkarzy barcy jako fan realu.

 

Cos widocznie peklo. No ale wiadomo tlenione wloski, tatuasz, broda.

Taki troche pozny Maradona sie robi.  

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
58 minut temu, kanabis napisał:

O kur.wa jak Jin Kazama xd

 

Ale totti to tez kawal chu.ja byl. Pamietam jak na ktoryms euro czy mś jakiegos typa ochrachal NA TWARZ :obama:

 

Dlatego mam bekę z kreowania go na niewiadomo kogo. Ojej Totti taki wspaniały. Normalnie wzór do naśladowania. Nic, że pluł na piłkarzy xD

 

I jeszcze chu,ja wygrał.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że w młodości totti oprócz talentu był też znany z mało wyjściowej osobowości. Był nawet jakiś artykuł (chyba w PN) o tym jakim to Franek jest turbo prostakiem. Później o tym ucichło, więc może się ciut wyrobił. Nie żeby w piłce to jakoś przeszkadzało, ale jak pisano o tym artykuły, to pewnie było grubo

Odnośnik do komentarza

Trochę śmieszne, że w codziennym życiu jak celowo ktoś ci nogę połamie to jest to podstawa do ukarania przez sąd i w konsekwencji nasrania w papierach, a piłka nożna  pozwala to robić w białych rękawiczkach. Czerwona kartka i parę meczów zawieszenia, heh. Chyba, ze czegoś nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca, jest kontratyp dozwolonego ryzyka sportowego, ale nie mieści się w nim ewidentne, celowe podbiegnięcie do kogoś i wyje.bania mu high kicka na mordę, gdy piłka jest po drugiej stronie boiska- żeby podać instruktywny przykład.

 

Generalnie, tak jak bokserzy w czasie walki bokserskiej zgadzają się na to, że mogą dostać z rękawicy po pysku, tak piłkarze, uprawiając swój zawód, liczą się z możliwością odniesienia kontuzji w wyniku gry piłkę, a nawet przy przekroczeniu reguł gry- ale jest jednak granica pomiędzy faulem, a popełnieniem przestępstwa na boisku.

Edytowane przez Blaise
Odnośnik do komentarza

W teorii to co piszesz jest jak najbardziej prawdziwe i logiczne, ale kiedy ostatnio ktoś został ukarany za naginanie tego prawa? Bo przecież na przestrzeni lat (nie wiem, niech będzie 15 ostatnich) było wiele fauli kwalifikujących się jako niedozwolone i naruszające nietyklaność (niemieszczące się w granich tego o czym wspomniałeś)/powodujące uszkodzenie ciała. Nie mam teraz na myśli jakichś konkretnych, ale niech będzie Zidane-Materazzi albo Suarez-gryzoń.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

No w Rzymie nic dziwnego ze uwielbiany ale na arenie miedzynarodowej to moim zdaniem tez nie byl to nawet top jakis jego pozycji. Wiec tak jak pisze Ragus

No uwielbiany to jest nie tylko w Rzymie. Gdzie w ostatnich latach Roma nie jechała grać, czy to w lidze, czy w pucharach czy mecze towarzyskie, to wszędzie kibice wiwatowali na cześć Tottiego, też na Bernabeu. A jak był po zakończeniu kariery na kilku meczach legend, gdzie grało wielu wielkich graczy, też piłkarze roku FIFA, jak Rivaldo czy Cannavaro, inne legendy jak Zanetti, Maldini i Puyol, to i tak nikt inny nie wzbudzał takiego zainteresowania mediów i lokalnych kibiców jak Totti.

 

Ragus to akurat chyba trolluje albo ma gorszy dzień, bo Totti wygrał praktycznie wszystko co się dało, prócz gracza roku FIFA/Złotej piłki i europejskiego pucharu z Romą, no ale tego akurat ciężko było dokonać grając w Romie. Był mistrzem świata, wicemistrzem Europy, na obu turniejach trafiał do najlepszej drużyny turnieju, był królem asyst na Mundialu 2006, man of the match finału Euro 2000, wygrał mistrzostwo, puchar i superpuchar z Romą, był królem strzelców Serie A i zdobył Złotego buta. Jest drugim najlepszym strzelcem w historii Serie A, a nawet nigdy nie był klasycznym napastnikiem, przez kilka lat co najwyżej fałszywą dziewiątką. Żaden inny Włoch nie był tak często wybierany włoskim piłkarzem roku co Totti. Nie wspominając o jakichś innych indywidualnych nagrodach, których nie chce mi się wyliczać. Nawet w wieku 38 lat gdy wchodził pod koniec meczów to w pojedynkę zapewniał punkty Romie. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, krzyhu923 napisał:

W teorii to co piszesz jest jak najbardziej prawdziwe i logiczne, ale kiedy ostatnio ktoś został ukarany za naginanie tego prawa? Bo przecież na przestrzeni lat (nie wiem, niech będzie 15 ostatnich) było wiele fauli kwalifikujących się jako niedozwolone i naruszające nietyklaność (niemieszczące się w granich tego o czym wspomniałeś)/powodujące uszkodzenie ciała. Nie mam teraz na myśli jakichś konkretnych, ale niech będzie Zidane-Materazzi albo Suarez-gryzoń.


No, ale nikt nie wniósł powództwa cywilnego, np. z tytułu naruszenia dóbr osobistych, bo przecież nie doszło w tych przypadkach do uszkodzenia ciała, które kwalfikowałoby te czyny jako przestępstwa ścigane z urzędu. Naruszenie nietykalności w polskim kk ścigane jest z oksarżenia prywatnego, więc te dwa przypadki, o których mówiłeś, nijak nie nadawałyby się do wszczęcia postępowania z urzędu.

Edytowane przez Blaise
Odnośnik do komentarza

A ktoś kiedyś wnióśł? ;) To tylko pokazuje lekką patologię tego sportu. To się traktuje jak element piłki nożnej. Czasami ktoś komuś złami to czy tamto, ot jedna ze skłądowych emocji w piłce nożnej. Jak ktoś jest niezrównoważony i nagminnie popełnia takie kretynizmy, to powinno mieć to jakieś większe konsekwencje.

 

 

2:13 - Co trzeba mieć w głowie żeby celowo kopać kogoś korkiem po głowie? Trafi mocniej w skroń i amen. A to tylko piłka nożna, typ nie walczy o życie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Że największego śmiecia w futbolu obok Suareza nikt nie wrzucił czyli Materazziego.

 

 

Za MŚ szanuję.  Ośmieszył Zidane'a w finale,  strzelił gola,  a potem jeszcze trafił karnego. 

 

Suarezowi i tak daleko do tego.  

 

fgkFJT1.gif

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...