Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że będzie to trener, który przede wszystkim zna hiszpański każdy z wyjątkiem Bale’a zna ten język na poziome przynajmniej bardzo dobrym. Niby prozaiczna sprawa, ale jakże ważna przy komunikacji z graczami. Fajnie jakby to był Poche, ale i spoko opcją jest ktoś z ligi hiszpańskiej. Marcelino z Valencii czy wspomniany przez @Ludwesa Setien. Będzie ciekawie. Sama decyzja Zizou słuszna, choć zaskakująca. Zizou się trochę wypalił, ciężko mu było zmobilizować tę drużynę do czegoś więcej niż LM. Tylko czy jest coś większego od tych rozgrywek? No właśnie. Brakowało mobilizacji i potwierdzenia dominacji z Europy na swoim własnym podwórku, co potwierdza swoimi słowami sam Francuz. Tutaj trzeba małego restartu by ten klub dalej miał głód wygrywania. Nie zdziwię się jak kilku kluczowych piłkarzy ale będących po trzydziestce odejdzie. Ktoś z BBC na pewno się wykruszy. Tutaj chyba potrzebne są największe zmiany. Bo graczami, którzy mają tylko dobre fazy w trakcie długiego sezonu ligi nie wygrasz. Albo inaczej, jest ciężko. Mowa tu oczywiście o Bale’u i Benzemie. Tej drużynie przyda się nowa gwiazda w ataku albo ostateczne postawienie na Asensio czy Isco. Do przejęcia pałeczki są już gotowi Kovacic, Nacho czy wcześniej wymienieni Hiszpanie. Kwestia odważniejszego postawienia na tych zawodników. Jestem dobrej myśli, choć efekty mogą nie przyjść od razu jak to miało miejsce przy Zidanie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

- łysy

- obejmuje od razu największy klub i dominuje z nim

- po 3 latach odchodzi zmęczony

 

To już cały template na to, jak być wybitnym trenerem.

 

 

 

Nadal nie mogę się podnieść po tym ogłoszeniu. RIP.

 

 

 

Nie będę nawet zszokowany jak Wenger przyjdzie, niby głupie ale Florentino ma go na swojej liście ludzi, z którymi zawsze chciał pracować. Pochettino będzie ciężki do wyciągnięcia. Klopp jeszcze bardziej. Loew jest kandydatem od 10 lat, na razie ciągle zostaje w Niemczech - z punktu widzenia stylu chyba najbardziej pasuje do tego Realu.

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

 

Nie lubię go, jego widok na boisku i jego gra nie sprawiają mi frajdy. Jako kibic Realu cieszę się, że odchodzi i że przyjdzie ktoś nowy na jego miejsce.

Ale kuuuuurwa, w kategoriach sportowych, podejściu do pracy, w poświęceniu, w swoim profesjonalizmie moim zdaniem nie ma sobie równych. Gdyby wszyscy piłkarze wkładali w trening tyle serca, czasu i pracy co on to mielibyśmy o wielu więcej zdobywców złotej piłki. Mam nadzieję, że będzie grał jeszcze wiele lat na obecnym poziomie i pomoże Juventusowi(a może za rok czy dwa innego klubowi również) w osiąganiu sukcesów. Oby jak najwięcej takich sportowców w każdej dziedzinie sportu.

 

78755c57efdc980daea2cab6bab6e0901c8da35e

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...