Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie wiem, jak Barcelona w ogóle zarejestrowała tych nowych graczy i czy jutro nie zbankrutuje, ale projekt rezurekacja wygląda dziś tak obiecująco, jak tylko się da.

 

3-1 z Atletico po połowie, zaangażowanie w gole Daniego Alvesa, Adamy, Ferrana, Gaviego, to może być potencjalnie inny zespół.

 

Aubameyang na ławce, jestem na razie sceptyczny czy tak wiele wniesie jak niektórzy piszą, koleś od lat nie był w formie, ale może im się przyda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja cię kręcę, takiego meczu Barcelony to nie widziałem od nie pamiętam jak dawna, no chyba od czasów Barcy Enrique.

 

Camp Nou też jakby odżyło, bo takiej atmosfery to tam nie było długo.

 

Aha, Pedri to jest pierdolony geniusz. Momentami to normalnie jakbym oglądał prime Inieste, no nawet nie zartuje. To, co ten chłopak dzisiaj zagrał, to byla jakaś kurwa perfekcja. No co za gość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nawet Ousmane Dembele w obecnej sytuacji gra dobre mecze, to znak, że atmosfera w ekipie chyba jest niebiańska.

 

 

Nie no, nie mówię, że taki Dembele, Ferran, Adama, Depay i Aubameyang razem wzięci nie są razem warci tyle, co jeden Messi. Ale...

 

No i ten Dani Alves, jakże jego się ogląda. No i Pedri, najlepszy. Czego nadal do końca nie dostali od Frankiego de Jonga, to mogą dostać od kolesia, którego wzięli za niewielkie pieniądze z Las Palmas. Największą gwiazdę pomocy na świecie. Być może...

Odnośnik do komentarza

Dani Alves jest zajebisty z piłką, ale w obronie chłop nie nadąża i szczerze mówiąc coraz częściej zaczynam myśleć, że jego obecność na boisku więcej Barcelonie szkodzi niż przynosi pożytku.

 

Aha, Xavi mógłby w końcu przestać wystawiać Gaviego na skrzydle. No nie nadaje się tam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie mogę uwierzyć w to, jak Xavi odmienił Barcelonę. Ja pierdolę, no takiej gry i radości z niej to nie było od czasów Enrique, ale już o tym pisałem. 

 

Nie no, nie, Xavi jest Bogiem :D

 

A jaki mecz i jaką bramkę strzelił Pedri, ja cię kręcę. 20 lat ma ten chłopak, 20! Niesamowity gość. A, sorry, ma 19 :obama:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...