Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Co do tych końcówek Atletico. Griezmann nie tylko wygląda okropnie, ale jest też jak jakiś magiczny talizman. Wydaje mi się, że CAŁE ATLETICO jeszcze nie strzeliło ani jednego gola, kiedy Griezmann był na boisku. Dzisiaj grał 90 minut, to i trzeba było wtopić z Alaves.

 

W ogóle mam wrażenie, że Griezmann jeszcze ani razu nie trafił strzałem w bramkę, ani nie miał jednej stworzonej okazji do asysty. Dość imponujące, biorąc pod uwagę, że gra na ataku w jednej z najlepszych drużyn w lidze.

Odnośnik do komentarza

kurczę no, Villarreal przyjechał sobie na Bernabeu i jak gdyby nigdy nic dyktuje grę

 

zabrakło im kropki nad i w tej połowie, a okazje ku temu mieli - może gdyby grał Gerard Moreno, to wynik byłby inny

 

tak czy siak szykuje się fajna druga połowa, bo Real jest zawsze groźny, a i też nie chce mi się wierzyć, że cały mecz będzie wyglądał tak jak ta pierwsza polowa

Odnośnik do komentarza

Czas Simeone w Atleti chyba dobiegł końca, kurwa oni albo są tak słabi (niemożliwe, posiadając takich zawodników), albo grają pod bukmacherkę, albo wysiadają psychicznie. Griezmann to jest cień człowieka, po przejściu do Barcelony coś mu siadło na bani i za każdym razem jak go widzę, to on wydaje się być nieobecny. Albo doszedł do jakiejś ściany i skończył się jako zawodnik. Oby nie, bo bardzo chłopa lubię.

Odnośnik do komentarza

co ta Barcelona dzisiaj :obama:

 

nawet Luuk de Jong zdążył już wyjebać brameczkę

 

nie wiem co się z nimi stało, ale nawet zaczęli grać pressingiem, tworzą sporo okazji, a i w końcu wyglądają jakby nie szli na stracenie

 

no, muszę powiedzieć, że to najlepsze 45 minut Barcelony w tym sezonie od czasów pierwszej połowy z Realem Sociedad w pierwszej kolejce

 

jeszcze Fati wrócił i strzelił gola :banderas:

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Humory szybko szczezły po porażce z Benficą, no i tak wyszło, że ten triumf nad Levante był jedynym wygranym meczem Barcelony we wrześniu.

 

Z kolei w Atletico przełamał się Griemzann, a Colchoneros oczywiście wygrali w kompletnie oburzający sposób, przy skandalicznym sędziowaniu i zwycięskiej bramce w 96. minucie. Ich mecze też zapewniają komiczną rozrywkę.

 

Suarez nadal wygląda kiepsko, ale w przypadku meczu z Barsą to tylko jakoś bardziej sugeruje, że strzeli gola właśnie wtedy, gdy nie powinien.

 

 

 

Ogólnie to Atletico wydaje się tak mocnym faworytem tego meczu jak nigdy, ALE nawet nie są tak naprawdę wyżej w tabeli niż Barsa. No i to Atletico, rzadko kiedy grają dobrze. Nastawiam się na dramę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam wrażenie, że widzę w internecie, jak fani wypływają z obu klubów ostatnimi czasy. Więcej osób chyba się jara Realem za to, że Mbappe CHCE do nich przyjść, niż za obecną grę mdr. 

 

Barsa niby tragedia, fani wyrażają wszystkie stadia rozpaczy naraz, ale... na razie są tylko 2 punkty za Realem i Atletico. Do akcji wraca powoli Ansu Fati, niezłym pomysłem naprawdę okazało się wystawienie Desta "w ataku" (w istocie coś pomiędzy prawym obrońcą a prawym skrzydłowym), o dziwo... Dest jest dobry.

 

Real wiadomo, nie przekonują do końca, ale za to jak bardzo przekonują Benzema i Winicjusz. Po wygranej Francji w Lidze Narodów, media Realu Madryt zaczęły lekką kampanię promującą ideę, że Benzemia należy się Złota Piłka. No wooow, koleś was ciągnie za uszy czwarty sezon z rzędu i w końcu zrobiliście to, co tak mocno cisnęliście zawsze z Cristiano o tej porze roku.

Odnośnik do komentarza

Barcelona prosi Koemana, żeby obniżył swoją odprawę, bo co prawda według kontraktu mu się należy X milionów, ale w sumie co jakby wziął kilka milionów mniej? O dziwo Koeman się nie zgodził.

 

Dembele podobno doznał kontuzji. Barcelona zaoferowała mu przedłużenie kontraktu na kolejne 3 lata za grubą kasę.

 

Aguero wypadł na wiele miesięcy po niepokojącym wydarzeniu z ostatniego meczu.

 

FC Barcelona.

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

[German García, Radio Nacional] Dziś ponad 10 tysięcy kibiców oklaskiwało Daniego Alvesa. Czy rozważasz powrót Messiego lub Iniesty?

 

Joan Laporta: Nie wykluczam tego. Dani powiedział, że wiek to liczba. Powiedział, że czuje się na siłach, by pomóc. Muszę przyznać, że bardzo wysilił się finansowo. Zna naszą tymczasową sytuację finansową, którą oczywiście zmienimy. Jesteśmy mu wdzięczni. Dziś Dani, jutro inne osoby, które sprawiły, że ten klub jest wielki. Mówisz o Leo, o Inieście. Nie przewidzę przyszłości. To wielcy, wciąż aktywni piłkarze. Na razie mają jednak kontrakty z innymi klubami i trzeba to uszanować. Nigdy jednak nie wiadomo.

 

 

MAKE BARCELONA GREAT AGAIN :ragus:

 

:yao:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Xavi stwierdził na konferencji, że mecz z Villarrealem będzie ciężki, bo mają małe boisko.

 

[Villarreal ma zupełnie standardowe boisko 105x68, tak jak Barca i w sumie każdy klub który gra w europejskich pucharach]

 

DNA Barcelony czujne od pierwszych dni.

 

Oczywiście, na razie jest etap dawania mu czasu by rozwijać swoje idee i koncepty. Z Benficą nawet były dobre momenty.

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie, ktoś kto jest kibicem sportowym, a zwłaszcza kibicem piłki nożnej, to nie istnieje, poprostu.

Sport, a zwłaszcza piłka nożna, to zajęcie dla prymitywów, zarówno jeśli chodzi o samych sportowców, jak i kibiców!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...