Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem optymistą.

 

Swietnie weszli w sezon, strzelaja mnóstwo goli, pressuja jak głupi i bardzo dużo biegają, a we wtorek z Bayernem, który mimo zadyszki jest nadal jedna z najlepszych drużyn w Europie, zaprezentowali się bardzo obiecująco, a mamy dopiero wrzesień. Ostatnim razem jak wygrywali Ligę Mistrzów, to do stycznia grali jak jakieś lamusy, a później eksplodowali z formą, więc jest jeszcze dużo czasu na poprawe. 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Figaro napisał:

oglądałem wszystkie ich mecze w tym sezonie i oczywiście kibicuję drużynie, ale nie widzę aby daleko zaszli w LM. Brakuje tam tego pieprzu.

Raczej obrośniętych jajek. Te dzieciaki chyba za bardzo się przestraszyły potężnego Munich, a Robert za bardzo chciał strzelić bramkę i zamknąć  mordy pisamków z BILDa. 

Na Camp Nou, Bayern będzie bity, będzie leżał, będzie płakał. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam, jak rozmawialiśmy tyle lat o Griezmannie, i nawet nie spodziewałem się, że to NADAL nie będzie koniec żenady i może być jeszcze zabawniej.

 

W tym sezonie stało się jasne, że Griezmann ma tylko opcję wykupu, i Atletico nie ma zamiaru z niej skorzystać. Nie musi, jeśli Griezmann nie będzie grać więcej niż 30 minut, dlatego... w dosłownie każdym meczu Griezmann wchodzi na boisko z ławki kilka minut po 60. minucie meczu. Czegoś takiego chyba jeszcze nie było w profesjonalnym futbolu.

 

Oczywiście Barcelona, jak zawsze, nie zgadza się z tym rozumieniem prawa, zamierza się o to procesować i zmusić Atletico do wykupu piłkarza i tak.

 

Kurde no, trochę sam się o to prosił, ale trochę smutna sprawa. Koleś był jednym z najlepszych piłkarzy świata, robił wielkie cyrki czy łaskawie zostanie czy odejdzie, a teraz kluby się wykłócają, kombinują z definicjami i procesują, o to, żeby PRZEGRANY w procesie musiał go zatrzymać mdr.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...