Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich dniach wyszło z rozmów, że Kroos i Modrić powinni zostać na następny sezon.

 

Nie ma co, w takim klubie to pewnie chce się zostawać nawet za mniejszą kasę hehe. Dziś znowu gra druga jedenastka i miażdży na wyjeździe. Chuj wie, co zrobią, jak jeszcze dojdą Endrick i Mbappe, bo nawet tercet Guler-Brahim-Joselu jest w dobrej formie, Brahim ogólnie gra rewelacyjnie w tym sezonie, a Guler to ogromny talent (ale raczej plan jest taki, żeby grał w przyszłości jako środkowy pomocnik). 

 

 

Barcelona za to rotuje tylko dlatego że musi hehe, nawet dziś biedny Lewandowski zamiast odpoczywać stare ciało to sępi gole. A Vitor Roque być może zostanie sprzedany od razu po kupnie, bo jest podobno niepocieszony z braku gry (mimo że uznałbym za normalne, że pierwszy okres po przybyciu do Europy w wieku 19 lat może mieć na adaptację... zobaczymy). 

Odnośnik do komentarza

Kolejny zwrot akcji i od razu potwierdzony oficjalnie, Toni Kroos jednak kończy karierę.

 

 

Rzadki przypadek zejścia ze sceny kompletnie na niezłym jednak szczycie, wielu uważało go za jednego z najlepszych graczy Realu w tym sezonie, a niektórzy i za najlepszego.

Odnośnik do komentarza

O ile zakończenie przygody w Madrycie zrozumiałe, o tyle zakończenie kariery lekko mnie dziwi. Musiał być chyba na kolanach błagany o powrót do repry na jeden turniej, skoro za chwilę i tak odchodzi.

Może już go ciągnie do trenerki? We will see what time will tell. Szacunek za brak potrzeby odcinania kuponów w Arabii…

Odnośnik do komentarza

Z tego co mówił nieraz to nie zamierza trenować, bo po prostu futbolowe życie mu nie pasuje do priorytetów, i chyba już uznał, że odłożył wystarczająco i wystarczy. Już w 2020 roku mówił dla "Asa":

 

 

"Trenowanie? Może potrenuję mały zespół młodzieżowy. Nie chcę ciśnienia tylu podróży, spędzania połowy życia w hotelach, bycia z dala od rodziny. Nie chcę już tego. "

 

"Dla mnie nie jest głupie, że zamiast lecieć z ekipą, to płacę 30 tys. euro po meczu na prywatny lot natychmiast po zgrupowaniu. Bo dzięki temu jestem w domu, gdy moje dzieci budzą się rano. Za to jestem gotów zapłacić każde pieniądze"

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z facebooka Luki Modrica, az smutno mi sie zrobilo jak to czytalem

 

”Dear Toni, It's hard for me to write these words. The football world is sad because a historic footballer is leaving, and I admit you, I am also very sad. Man you are a legend of this sport and a legend of Real Madrid.

I really enjoyed playing by your side. It's truly been an honour to share Real Madrid's centre-field with you.
You have qualities that make you a unique and special footballer, and there will never be another Toni Kroos.
Unforgettable European nights, titles, the magic of the Bernabéu... we will never forget this golden time in the club of our lives.
You have achieved everything but you still have one left.
Together for the 15.

I’ll miss you my friend Toni Kroos ❤️.”

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...