Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tokar napisał:

To niezłe złomowanie :leo:  Xavi powoli się chyba od stołeczka odkleja.

Barça director Deco: “Questions about Xavi make no sense. Xavi has full confidence from all of us”.
“This defeat doesn’t change our plans”.
 
Xavi: “I keep trusting the project and I keep trusting myself. We will keep going”.
 
Barça director Deco: “The reality is that in this moment we are not able to sign players”, told Movistar.
 
wspaniała przyszłość przed tym klubem
Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie skrót i niestety Barca to obecnie słaby żart. Najpierw barany nie umieją w pułapkę ofsajdową i Vini na luzie zostawia ich w tyle, potem robią dokładnie to samo tylko że biegnie już dwóch szybkich królewskich - Rodrygo i zamykający Vini, którego 3 obrońców nie umiała upilnować, ani przeciąć podania. Lewy nie nadąża za akcjami, zostaje przed polem karnym albo zbiega na skrzydło, nosz kurwa, typ jest 35 letnim napastnikiem - niech będzie na wysokości 11 metra i niech robi to co umie. Nie stanie się magicznie szybki i gibki. Generalnie "duma katalonii" to spanikowani ludzie w obronie, przy ostatnim golu Vini, Jude (który nawet piłki nie dotknął) i Rodrygo rozklepali trzema podaniami 8 (ośmiu) zawodników Barcy w polu karnym, oczywiście kołek-ciołek Kounde z asystą. 

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie byłem jakimś mega kibicem Barcy, teraz głownie śledzę dla Robercika, no ale upadek takiej marki to kiepska wiadomość dla europejskiej piłki. Ciekawe czy jak wygrzebią się z dołka finansowego to zaczną magicznie grać lepiej, czy będą w stanie kogoś porządnego przekonać do transferu... Xavi pedał, zawsze wolałem Deco!

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewny czy rozumiesz o co mi chodzi. Ilość klubów na najwyższym poziomie się zmniejsza i mnie to nie cieszy. Lubię oglądać starcia równych sobie tytanów, a nie jak mocny bije słabego. Z ligi angielskiej to szkoda mi osobiście Manchester United, długo im kibicowałem, a teraz to kibel. I też, moim zdaniem oczywiście, ze szkodą dla kibiców.

Odnośnik do komentarza

oczywista oczywistość, że im więcej DOBRZE GRAJĄCYCH drużyn tym lepiej, tylko słabo grający Milan, United czy Barcelona to problem dla fanów tych klubów, a dla kibica postronnego lub kibica innego klubu równie dobrze może to być pnąca się dopiero na szczyt marka i jest to nawet ciekawsze. po prostu wychowaliśmy się w czasach, kiedy to te drużyny były na topie. United są teraz słabi, ale dla mnie równie dobrze na ich miejsce może w tej chwili wskoczyć inna angielska ekipa, każdy kiedyś zaczynał

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"Mundo Deportivo" wrzuciło może pół godziny temu artykuł, że Xavi zostaje mdr. Co za dzień w Hiszpanii, ileż zwrotów akcji. 

 

 

Ciekawe co z Lewandowskim, koleś ewidentnie od miesięcy nie sugeruje poprawy i chyba się naprawdę skończył, a kontrakt ogromny. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...