Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem skrót Barcelona vs Athletic Bilbao. Już chyba można mówić o klątwie ciążącej nad Felixem, grał świetnie, ale nic nie wchodziło, asyst też powinien mieć ze 3 więcej (skończyło się na jednej), no masakra. Inna sprawa, że Barcę uratował 17-latek i to 30 sekund od wejścia na boisko. Ciekawe co będzie się działo w niedzielę, na El Clasico...

Odnośnik do komentarza

Zadatki lol. Koleś w 3 miesiące gry w Realu zrobił rzeczy które mało kto zrobił kiedykolwiek w karierze.

 

To jest jakieś nienormalne. To jak zawsze gdy trzeba nawala gole. Ile można. Wyjść na 2-1 w pierwszym Klasyku? Na Camp Nou? W doliczonym czasie? Oczywiście oddając tylko te dwa strzały w całym meczu? Co dalej jeszcze można zrobić? I ile razy?

 

Barcelona grała lepiej w piłkę, pod koniec myślałem że powinna strzelić na 2-1 zaraz, ale co z tego. Dla Bellinghama nie ma znaczenia jak cienki jest ten Real.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kontuzjowani w Realu Madryt sa: Vini Jr., Thibaut Courtois, Eder Militao, Aurelien Tchouameni, Dani Ceballos, Kepa Arrizabalaga, Arda Guler i Eduardo Camavinga. Kuzwa, Courtois wylecial na sezon przez kontuzje po to zeby Arrizabalaga ktory przyszedl na sezon do Realu na jego miejsce tez zaliczyl kontuzje :facepalm: 2 glownych defensywnych pomocnikow tez ma kontuzje :gayos:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czas mija, a Girona nadal bije się o mistrza, i mam wrażenie że nikt poza Hiszpanią nawet się nie przejmuje mdr.

 

Dzisiaj hicior z Barceloną, jako że Real stracił punkty, to wygrywając, Girona może wrócić na należne jej miejsce. 

 

Z Realem nawet nie tak źle to wyglądało, choć dostali 3-0 to po walce. Barca wiadomo jaka jest, więc kto wie co się może stać.

Odnośnik do komentarza

Rodrygo chyba jakiś przełącznik w mózgu nagle pyknął. Z jakiegoś powodu, od dokładnie 8 meczów nagle nie gra jak Rodrygo, tylko jak jakiś Ronaldygo. 

 

W sumie co się dziwić, że ludzie chcą iść do Realu Madryt mdr. Vinicius, Rodrygo w końcu wskakują na ten poziom, Bellingham strzela gole. Przyjdzie Endrick, który bije rekordy goli u nastolatka w Brazylii i ogólnie wydaje się potencjalnie utalentowany na miarę najlepszych. 

 

Modrić niesamowity w wieku 38 lat, ile razy myślę że może koniec to jednak trudno zaprzeczyć, a dziś jest w centrum wszystkiego, ponadto gol, asysta, a mogło być tego więcej.

 

 

Kontuzja Alaby to jedyny dramat, no zawsze jest to niepokojące jak od razu po upadku zawodnika widać że koledzy z drużyny są serio zaniepokojeni.

Odnośnik do komentarza

Girona straciła gola pod koniec i remisuje, Real strzelił w doliczonym czasie, i stało się - jednak Real Madryt liderem po rundzie jesiennej, z tą samą liczbą punktów. 

 

Może to być nadal zacięta rywalizacja o tytuł, a ponadto ciekawa walka o trzecie miejsce z udziałem Barcelony, Atletico czy Bilbao.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...