Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego moze byc jako opcja, jesli ktos chce to wlaczy, a jesli nie to nie - zawsze bylby jakis wybor.

Bardzo lubie wyscigi, gram Online, ale czesto trafiaja sie gracze, ktorzy graja nie fair i dobijaja na kazdym mozliwym zakrecie i nietylko. Takie przepychanki to nic fajnego, chyba, ze gramy w Burnout'a. :whistling:

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie no - tak na ostatnia chwile to sie patcha nie robi. :whistling:

Pewnie wiedza, ze bedzie bardzo duze zainteresowanie i chce zrobic zeby wszystko bylo jak nalezy, tzn. zeby serwery wyrobily bo bedzie mnostwo chetnych do pobrania gry. :)

Mam nadzieje, ze Ultima jutro wysle mi gre i juz jutro ja dostane. :/ Pamietam, ze zlozylem preorder na Super Mario Galaxy, gra zostala wyslana w dniu premiery kurierem i tego samego dnia do mnie dotarla.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
a ja dalej nie wiem jaka wersje wybrac, myslalem ze sobie sciagne bo bedzie wczesniej ale w takim wypadku chyba jutro pojade do MM :whistling:

 

 

Też mam dylemat, ale ogólnie patrząc mało jest różnic i w sumie zaczynam się zastanawiać nad wersją z psstore....

Odnośnik do komentarza

Czekam na dostawę z Ultimy... wg nich premiera 27 marca. Mam nadzieję, że jutro już będzie u mnie w domu :whistling: (kiedyś kupowałem u nich GT4 przedpremierowo i dostałem ją tego dnia, którego była premiera).

 

EDIT: Ojojoj... właśnie wchodze na stronę Ulitimy i co widzę? Już nie ma "Wysyłka 27 marca", tylko "Wysyłka po premierze", a niżej napisane, że premiera będzie ok 28 marca :)

(pipi)ica mnie zaraz strzeli... nie dość, że poczta lub bank przycina sobie w (pipi)a i pin do karty który miałem dostać do 3 dni po karcie (a tą dostałem w czwartek tydzień temu) nadal do mnie nie dotarł to jeszcze te opóźnienie z GT :censored2:

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
a ja dalej nie wiem jaka wersje wybrac, myslalem ze sobie sciagne bo bedzie wczesniej ale w takim wypadku chyba jutro pojade do MM :whistling:

 

 

Też mam dylemat, ale ogólnie patrząc mało jest różnic i w sumie zaczynam się zastanawiać nad wersją z psstore....

roznice sa chyba tylko dwie: z pss nie ma filmikow i bedzie szybciej, choc patrzac na obecna sytuacje zaczynam sie zastanawiac czy bedzie szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Jak by co to ja dzisiaj kupiłem pudełkową wersje. Może ktoś odpowiedzieć z tych co juz grają? w jakiej rozdzielczości gracie w 1080i czy 720p?

 

a gdzie kupiłeś?

 

a ja dalej nie wiem jaka wersje wybrac, myslalem ze sobie sciagne bo bedzie wczesniej ale w takim wypadku chyba jutro pojade do MM :whistling:

 

 

Też mam dylemat, ale ogólnie patrząc mało jest różnic i w sumie zaczynam się zastanawiać nad wersją z psstore....

roznice sa chyba tylko dwie: z pss nie ma filmikow i bedzie szybciej, choc patrzac na obecna sytuacje zaczynam sie zastanawiac czy bedzie szybciej :)

 

Czytałem, że filmiki można pobrać za free, więc teoretycznie nie ma różnicy co do gry. Jednak na bluray ma być dokument o gt.

Odnośnik do komentarza
A ja właśnie zaliczyłem wszystko w klasie C na złoto, oprócz jednego wyścigu. Chodzi o jazdę na czas, auto to Suzuki Cappuccino, zaliczył ktoś ten wyścig na złoto? Jeżeli tak to mam pytanie... jakim cudem? :whistling:

Co do tego nieszczęsnego wyścigu to 20minut mi zajęło zanim kapnąłem się o co biega hehehe sprawa jest dość prosta, temu zafajdanemu maleństwu moment obrotowy wysiada już przed 7000obrotów ale automatyczna skrzynia tego nie wyczuwa i pcha się ze zmianą biegów aż dojdzie w czerwone co za tym idzie nie rozpędzisz się do wymaganego 170/180 za start metą…należy przejść na manualną i biegi zmieniasz w okolicach 7000 obrotów już na drugim okrążeniu złotko wpada:)

Odnośnik do komentarza
w mm w holandii juz jest :whistling:

 

zabolało mnie coś tak w środku.... :)

Dziś MM w Holandii, jutro w Polsce, pojutrze cały świat :/ Wierzę w to, nie bez kozery jutro się wybieram specialnie po tą gierkę.

 

 

Ja do media od 3 dni dzwonię.... mam nadzieję, że jutro dla zabawy nie powiedzą NIE MA :D

Edytowane przez dmk
Odnośnik do komentarza
Czekam na dostawę z Ultimy... wg nich premiera 27 marca. Mam nadzieję, że jutro już będzie u mnie w domu :whistling: (kiedyś kupowałem u nich GT4 przedpremierowo i dostałem ją tego dnia, którego była premiera).

 

EDIT: Ojojoj... właśnie wchodze na stronę Ulitimy i co widzę? Już nie ma "Wysyłka 27 marca", tylko "Wysyłka po premierze", a niżej napisane, że premiera będzie ok 28 marca :)

(pipi)ica mnie zaraz strzeli... nie dość, że poczta lub bank przycina sobie w (pipi)a i pin do karty który miałem dostać do 3 dni po karcie (a tą dostałem w czwartek tydzień temu) nadal do mnie nie dotarł to jeszcze te opóźnienie z GT :censored2:

 

No nie no, smutna informacja..... Juz sie cieszylem, ze jutro sobie pogram, ale caly czas mam nadzieje. :/

Ciekawa jest informacja na stronie glownej - po lewej jest spis gier ktore sie pojawia, i przy Gran Turismo 5 Prologuje jest napisane JUŻ W SPRZEDAŻY!, ale na stronie produktu data premiery 28.03.2008. Mam nadzieje, ze jutro wysla kurierem i jutro do mnie dojdzie. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

GT5 Prologue Launches in Europe, Sells Out

http://www.n4g.com/ps3/News-128479.aspx

 

Podobno są spore problemy z dostaniem GT5: P w Europie, samych zamówień przedpremierowych zostało złożone 1 milion. Co większe sieci sklepów są zaskoczone aż tak dużą popularnością, a w niektórych już brakuje gier i trzeba czekac na nową dostawę która nie wiadomo kiedy będzie.

Odnośnik do komentarza

Jak kupowałem swoją kopie to jeszcze ze 20 sztuk leżało na półce w MM. W epalzie, intertoysie czy toys'r'us nie było juz. Patcha ściągnełem za drugim razem. Online świetny, tylko sporo po(pipi)ów gra. Skyline w swoje klasie wymiata, dwa razy drugie miejsce w swojej klasie przed uwaga.. f430 i viperami. Tylko że oni najbardziej sie napierdalali ze wszystkich. w klasie C trudno wygrać wszyscy jeżdzą intergami albo golfami. Słowem - za(pipi)ioza. Single fajny ale raczej krótki. Grafika - każdy posiadacz ps3 powinien przynajmniej pożyczyć tą grę. Wszystkie samochodówki sie chowają.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...