Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dopiero trzy samochody Daihatsu, Atenza i NSX Type R. Jazda Hondą to czysta frajda, wreszcie koniec z przyklejonymi samochodami!. Wszak model jazdy w GT5P teraz bardziej przypomina ten z Enthusia: PR niż z GT4 i dobrze. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy (po za grafą ^^) to, że dynamika uległa znacznej poprawie, czuć prędkość nawet podczas jazdy takimi karłami jak Daihatsu. O poziomie trudności jeszcze nie mam co pisać, bo mam dopiero klase C.

 

PS. Info dla tych, którzy grają na padzie. D-pad jest analogowy, ale bardzo czuły.

 

Servery jutro czy pojutrze otwierają?

Odnośnik do komentarza
Chodziło mi o sklep "fizyczny" taki jak MM, czy inny Empik.

 

 

A sklep PSXExtreme to niby jakis wymyślony jest?? Zawsze gry odbieram osobiście i moge potwierdzić, że Aju i reszta ekipy naprawdę istnieją :P

 

A tak wracając do tematu ma ktoś jakiś sposób na 6 wyścig w klasie B? jakoś najszybciej udaje mi się dojechać jako ósmy ;). Cóż chyba trzeba jeszcze sporo poćwiczyć. Gra z każdym wyścigiem i każdą nową furą zyskuje coraz bardziej w moich oczach :)

Odnośnik do komentarza
Mam dopiero trzy samochody Daihatsu, Atenza i NSX Type R. Jazda Hondą to czysta frajda, wreszcie koniec z przyklejonymi samochodami!. Wszak model jazdy w GT5P teraz bardziej przypomina ten z Enthusia: PR niż z GT4 i dobrze. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy (po za grafą ^^) to, że dynamika uległa znacznej poprawie, czuć prędkość nawet podczas jazdy takimi karłami jak Daihatsu. O poziomie trudności jeszcze nie mam co pisać, bo mam dopiero klase C.

 

PS. Info dla tych, którzy grają na padzie. D-pad jest analogowy, ale bardzo czuły.

 

Servery jutro czy pojutrze otwierają?

Miło mi to słyszeć. Jak kupisz F2007 i wyścigowego Forda GT to napisz czy da się zablokować koła grając na pro.

Odnośnik do komentarza
No i zamowilem w sklepie Ultima. :)

Mam pytanko do osob, ktore juz maja wersje EU. Czy w grze jest taka muzyka jak w japonskim Demo GT5P ?

Sprawdź:

 

http://www.gtplanet.net/weezer-headlines-g...gue-soundtrack/

 

 

EDIT:

 

 

Na http://www.gtplanet.net/ jest ciekawy filmik pod newsem "Kazunori Yamauchi Shows Off GT5 Prologue".

 

Można zobaczyć jak Kazunori radzi sobie grając na nowej kierownicy Driving Force GT. Jest też pokaz trybu drift. Ale co najważniejsze w samochodach można zmieniać "Max Turning Angle". R-E-W-E-L-A-C-J-A. Wreszcie będzie można wyciągnąć wszystko z fur wyścigowych.

 

Tymczasem zbieram kasę na PS3 i GT5P.

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza
Porównanie GT5:P z PGR4 na podstawie trasy w Londynie.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...;postcount=4042

 

Dużej różnicy nie ma. Zaskakuje za to pieczołowitość wykonania Londynu, w obu przypadkach.

 

No no ,nie sądziłem ,że w obu grach trasy będą tak bliźniaczo podobne do siebie.W obu przypadkach przywiązanie do detali ryje beret.Oczywiście należy pamiętać,że GT5P i ma 1080p i 60fps ,a auta mają ponad 2 razy więcej poligonów,a PGR4 720p,30fps i zniszczenia co nie zmienia faktu,że obie gry prezentują się zacnie :)

 

PS.Chodzi plota,że dziś ukazał się update do gry ,który po zassaniu powoduje,że gry nie idzie uruchomić ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Chodziło mi o sklep "fizyczny" taki jak MM, czy inny Empik.

 

 

A sklep PSXExtreme to niby jakis wymyślony jest?? Zawsze gry odbieram osobiście i moge potwierdzić, że Aju i reszta ekipy naprawdę istnieją :P

 

A tak wracając do tematu ma ktoś jakiś sposób na 6 wyścig w klasie B? jakoś najszybciej udaje mi się dojechać jako ósmy ;). Cóż chyba trzeba jeszcze sporo poćwiczyć. Gra z każdym wyścigiem i każdą nową furą zyskuje coraz bardziej w moich oczach :)

 

Zobaczysz klasę A i mega trudną klasę S to wtedy poczujesz czym jest nowe GT. W klasie A będziesz zmuszony kupić Ferrari F430. Tym to się dopiero jeździ. Dojdą ustawienia aut w klasie S (bez ani rusz przy tym poziomie trudności). Męczyłem się nieźle w klasie S w wyścigach Tuned Cars i dopiero po godzinnym ustawianiu auta, którym ledwo przesuwałem się o pare pozycji udało mi się dojechać na podium.

 

Na http://www.gtplanet.net/ jest ciekawy filmik pod newsem "Kazunori Yamauchi Shows Off GT5 Prologue".

 

Jak Kaz przełącza ustawiania podczas jazdy? Jak to się robi? Taką możliwość daje ta nowa kierownica?

Edytowane przez Wihajster
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...