Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że macie problemy. Ja odziwo ich nie miałem wszystko ładnie sie ściągneło (trwało to 4.5 godziny) ale się sciagneło i ładnie zainstalowało. Wszystko płynnie śmiga online także. Musicie próbować bo w piatek nadejdzie nowa fala użytkowników :(

 

 

4.5 h to mnie pocieszyłeś, mi 3/4 paska śmigło raz w 30min ale co z tego jak uwaliło = error. Już straciłem rachubę w liczeniu prób downloadów :D Nie wiem, może to jest spowodowane tym, że nie było jako takiej oficjalnej premiery gry. Ok jeśli będzie mi się ściągać jutro/pojutrze nawet 6h trudno byleby ściągło. Najlepsze jest to, właśnie że niektórym ściąga bez problemu :P

 

21:08 Idę się pociąć nie idzie tego qr.wa updata ściągnąć ile razy mam próbować ? Jestem już coś koło 30 razu ;) mam neta bezpośrednio (LAN) od kompa. Nie używam żadnych firewalli. i Give Up.

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Wczoraj kilka razy error... dzisia za drugim razem juz sie sciagneło ale pasek postepu nie doszedł do konca wiec wydaje mi sie ze poprostu dociagneło sie do konca to co juz było na hdd... bo sciagało sie kilka, kilkanascieminut a ja nie mam super mega szybkiego łacza.. zainstalowałem i smiga ładnie.. online super.. zadnych lagów zabawa jest... wyrównana walka az do konca zawsze...

Odnośnik do komentarza

Ciekawe w jakis sposób chcesz tą ekipe zebrać :whistling: .. nie da sie.. wybierasz wyscig a server sam dobiera Ci niekomui nieznanych kierowców :) .. chyba ze cos nie dopatrzyłem i jest mozliwosc postawienia własnego wyscigu ... ??

 

UPDATE

Sorki, nie zauważyłem ze na nastepnej stronie sa odpowiedzi...

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
elvis004:

 

dzięki

jeszcze jedno małe pytanie, z płyty potem coś doczytuje, czy tylko sprawdza, czy jest płyta w napędzie?

 

 

To chyba oczywiste, że czyta. :sciana: :nosze:

 

to w takim razie lepiej z ps kupic, bo sie cala zainstaluje na hdd, i nie bedzie doczytek z czytnika

dobrze mysle?

Odnośnik do komentarza

A czy to ważne czy czyta czy nie?? :whistling: Ważne, że głupotą jest instalcja CAŁOŚCI na HDD (po ki (pipi) konieczność zrzucania filmów itp które zajmują z tego pewnie ze 3GB.. skoro i tak musimy wkładać płytę).

 

Ale.... Hinojosa-Miranda mówi, że "pełne" GT5 nie ujrzy światła dziennego przed 2009 rokiem. Co więcej, zapewne nie wcześniej niż za rok (czyli można celować w kwiecień-czerwiec 2009).

http://games.kikizo.com/news/200803/064.asp

Odnośnik do komentarza

Dla mnie zniszczenia nie mają sensu do momentu zablokowania opcji restart w trakcie wyścigu. Bo obecnie jedynie co daję to fajne ujęcie na powtórce. W takiej Forzie większe zniszczenia powoduję po prostu częstsze wybieranie restart. Jeżeli to ma być realizm to podziękuje. Jednakże jeżeli zniszczenie fury powodowałyby, że dany wyścig będzie można powtórzyć za jakiś określony czas - to wtedy rozumiem sens ich wprowadzania do gry. A tak, mi to co obecnie prezentuje gt pasuje.

Odnośnik do komentarza

No ale przecież nikt Ci nie każe restartować, nie? Jak komuś jest potrzebna taka opcja to niech sobie będzie. Opcja wyłączenia zniszczeń pewnie też będzie, więc będziesz mógł sobie wyłączyć. Dla każdego coś miłego;) Dziwią mnie ludzie, którzy narzekają że gdzieś jest za dużo opcji... :wtf:

 

Co do zniszczeń to my się ich spodziewamy już od GT2... i jak jest sami wiecie :whistling: Nie wypowiedzi twórców ale czas jaki pozostał do premiery pozwala mi jeszcze mieć nadzieję.

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza
No ale przecież nikt Ci nie każe restartować, nie? Jak komuś jest potrzebna taka opcja to niech sobie będzie. Opcja wyłączenia zniszczeń pewnie też będzie, więc będziesz mógł sobie wyłączyć. Dla każdego coś miłego;) Dziwią mnie ludzie, którzy narzekają że gdzieś jest za dużo opcji... :wtf:

 

 

Tu nie ma narzekania, bardzie zwrócenie uwagi na fakt, że istnienie zniszczeń mogłoby się wiązać z wyłączeniem opcji restart z poziomu gry. Wtedy wiesz, że jak rozwalisz furę to stracisz nie tylko kasę, ale np. furę którą mogłeś wygrać plus będziesz czekał na następny wyścig i np. bez tej fury nie możesz jakiegoś innego wyścigu zaliczyć. W innym wypadku brak zniszczeń zupełnie mi nie przeszkadza.

 

Dodatkowo, nie jest to tylko nawiązanie do GT, ponieważ w samo GT grałem tylko z 2 godziny. Dopiero od czasu PS3 niezmiernie czekam na tą pozycję - wcześniej tylko zazdrościłem ludziom którzy w to grają :whistling:

Edytowane przez dmk
Odnośnik do komentarza

:krzeslem:

Mi zniszczenia w GT sa zbedne... i nawet jesli beda to bron Boze aby nie bylo cyrkow takich brak mozliwosci powtorzenia wyscigu i inne rzeczy o ktorych piszesz. Gra ma dawac pewna przyjemnosc a takie akcje na pewno by temu nie sprzyjaly.

 

Dlatego napisałęm powyżej, że ich brak mi nie przeszkadza. GT (HD, GT4) ma dla mnie tyle grywalności, że pomimo długiego katowania forzy wcale nie chcę tych zniszczeń w GT.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie zniszczenia tez nie sa potrzeban.. ładny widok na replayu jak sie przygrzmoci :whistling: ale tylko tyle a wiadomo ze nie o to tu chodzi... to samo to z widokiem z wewnatrz.. na cholere to robili.. tracili tylko czas... fani chcieli.. kule... i tak mały procent graczy bedzie uzywac tego widoku.. bo wiekszosc graczy GT ktorzy graja na kierownicy uzywaja wtedy widoku ze zderzaka...

Odnośnik do komentarza

Według mnie zniszczenia powinny się pojawić w GT5. Sprawiłoby to, że gra stałaby się bardziej realistyczna. Nie byłoby już takich akcji na torach ulicznych, że jedziemy po bandzie bo tak jest szybciej. Więc sama jazda po takich torach jak Monaco czy Special Stage R5 byłaby zapewne bardziej emocjonująca bo każdy błąd mógłby nas dużo kosztować (nawet zwycięstwo). Zwłaszcza w trybie online przydałyby sie zniszczenia bo pewnie to co po niektórych nauczyło pewnych rzeczy.

 

Ogólnie zniszczenia spowodowałyby, że gra byłaby bardziej interesująca, trudniejsza i bardziej skillowa.

 

 

Pamiętacie jakie "zniszczenia" były w GT2? :whistling:

 

 

to samo to z widokiem z wewnatrz.. na cholere to robili.. tracili tylko czas... fani chcieli.. kule... i tak mały procent graczy bedzie uzywac tego widoku..

No to się chyba zdziwisz bo widok z kokpitu to mój podstawowy widok w ToCA RD3. Co więcej grając na tym widoku w niektórych furach osiągniesz lepsze wyniki niż np. na widoku z maski. Tak jest w ToCE.

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza

Tak jest w ToCA i tak jest w GT. Widok z kokpitu jest jak najbardziej grywalny.

 

Tak jest w ToCA i tak jest w GT. Widok z kokpitu jest jak najbardziej grywalny.

Tak jak mówi PiotrB gdyby były zniszczenia i do tego trzeba byłoby płacić za naprawę to nie było by takich cyrków na online jak teraz. Więcej jest graczy, ktorzy się przepychają niż tych którzy naprawde chcieliby się pościgać.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o przepychancow to prawdziwa zmora, psuja zabawe i tylko czekaja na zakret zeby na pelnym gazie wbic sie w gracza jadacego z przodu zeby go wyprzedzic. Dlatego powinni dawac w grach opcje braku kolizji miedzy samochodami, wtedy rozgrywka jest fair, chodzi o prawdziwy wyscig, a nie bezsensowne przepychanie sie, tym bardziej w takiej grze jak Gran Turismo powinna byc taka opcja.

Taka opcja jest w PGR4, ale niestety gracze nieczesto z niej korzystaja :whistling:

Odnośnik do komentarza
Jesli chodzi o przepychancow to prawdziwa zmora, psuja zabawe i tylko czekaja na zakret zeby na pelnym gazie wbic sie w gracza jadacego z przodu zeby go wyprzedzic. Dlatego powinni dawac w grach opcje braku kolizji miedzy samochodami, wtedy rozgrywka jest fair, chodzi o prawdziwy wyscig, a nie bezsensowne przepychanie sie, tym bardziej w takiej grze jak Gran Turismo powinna byc taka opcja.

Taka opcja jest w PGR4, ale niestety gracze nieczesto z niej korzystaja :whistling:

wedlug mnie opcja braku kolizji nie jest do konca taka fajna, bo robi sie wtedy z wyscigu timetrial, wedlug mnie jedyna sluszna opcja to prywatne pokoje no i oczywiscie ludzie ktorzy chca sie poscigac

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...