Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba ma szcescie bo nie spotkałem sie jeszcze z specjalnym spychaniem... jakie stłuczki na zakrecie.. nic wielkiego... ale najlepsza akcja na Daytona... sytuacja jak z filmu z Tomem Cruzem o Nacarze.. jade z tyłu stawki a przedemna kraksa na tyle duza ze tylko siwy dym był a ja na pełnym gazie musiałem przejcha przezniego.. udało sie.. nie ktorzy byli "duchami" ale i otarłem sie o co nie ktore auta...

Odnośnik do komentarza
w mm w holandii juz jest :)

 

zabolało mnie coś tak w środku.... :D

Dziś MM w Holandii, jutro w Polsce, pojutrze cały świat ;) Wierzę w to, nie bez kozery jutro się wybieram specialnie po tą gierkę.

 

 

Ja do media od 3 dni dzwonię.... mam nadzieję, że jutro dla zabawy nie powiedzą NIE MA ;)

 

Mysle ze juz czas napisac ze Sony Poland jak zwykle zrobila sobie obsow i premiera w Polsce bedzie za tydzien kolo 5-7 kwietnia. Wtedy gra dotrze do punktow sprzedazy, wiec mysle ze nie ma co szukac po MediaMarketach czy innych Empikach. Nawiasem mowiac czesc graczy juz od tygodnia szaleje po torach GT, ale tylko ta czesc ktora zlozyla preordera w sklepie PE - nie chce reklamowac, ale ufajcie dalej Empikom czy MediaMarketom a mozecie liczyc z odwiecznymi i permanentnymi upokorzeniami..

Odnośnik do komentarza
był ktoś już w jakimś sklepie i może potwierdzić informacje Aja, ja dopiero jadę koło 15 to może się coś dowiem :)

 

 

Dostałem taką informację... podobno sony ma zamknięte magazyny (cokolwiek to znaczy) i należy się spodziewać w przyszłym tygodniu..... MM w bielsku-białej.

Odnośnik do komentarza
był ktoś już w jakimś sklepie i może potwierdzić informacje Aja, ja dopiero jadę koło 15 to może się coś dowiem :D

 

 

Dostałem taką informację... podobno sony ma zamknięte magazyny (cokolwiek to znaczy) i należy się spodziewać w przyszłym tygodniu..... MM w bielsku-białej.

coraz mniej mi się to podoba :)

Odnośnik do komentarza
był ktoś już w jakimś sklepie i może potwierdzić informacje Aja, ja dopiero jadę koło 15 to może się coś dowiem :D

 

 

Dostałem taką informację... podobno sony ma zamknięte magazyny (cokolwiek to znaczy) i należy się spodziewać w przyszłym tygodniu..... MM w bielsku-białej.

coraz mniej mi się to podoba :)

 

z magazynami Sony (polska+czechy) to się zgadza, po prostu Sony kończy rok fiskalny 1 kwietnia i zawsze były inwentaryzacje po koniec marca....

 

ile GT5P waży ? może lepiej w ps store qpię ?

Odnośnik do komentarza
było już kilka razy w tym temacie

 

wersja na blurayu instaluje prawie 6GB na dysku

wersja z ps store zajmuje 1,9Gb i nie zawiera ani jednego filmiku(te trzeba dodatkowo ściągać na konsolę)

 

ok, ale o jakie filmiki kaman ? jakieś w grze ? np. pokaz toru przed wyścigiem, czy coś w tym stylu ?

czy tylko jakieś xtra bonusy sa na płycie ?

 

albo inaczej zapytam, czy sama gra różni się zawartością ?

Odnośnik do komentarza

Padaka. nigdzie nie ma GTP :) Przynajmniej w tym tygodniu nie ma co sie wybierac do MM czy Empików. Z tego co mi powiedziano, obsluga nie wie czemu w dniu premiery danej gry sá problemy z dostawá. Jezeli juz to od nastépnego tygodnia mozna próbowac, ale nic na pewno.

Cos mi sié zdaje, ze gra przerosla wszelkie oczekiwania. W sumie bardzo dobrze... dla wybranców, którzy juz szarpiá. Damn!

 

edit: nie mam nerwów ( i paliwa ), zamówilem w sklepie wysylkowym. Na poczátku przyszlego tygodnia przesylka powinna dojsc (poniedzialek - wtorek).

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Wlasnie tego sie spodziewalem i wiedzialem, ze najlepszym wyjsciem bedzie preorder w jednym ze sklepow internetowych. Nie chcialem biegac po sklepach i szukac gry zeby na koncu okazalo sie, ze nigdzie jej nie ma i nawet nie wiadomo kiedy bedzie :)

Na Empik w moim miescie i tak nie ma co liczyc, to samo jest ze sklepami z grami - u nich premiery gier odbywaja sie pozniej ;), jedynym wyjsciem zawsze jest Media Markt, ale i tak wolalem zamowic na internecie. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
A ja właśnie zaliczyłem wszystko w klasie C na złoto, oprócz jednego wyścigu. Chodzi o jazdę na czas, auto to Suzuki Cappuccino, zaliczył ktoś ten wyścig na złoto? Jeżeli tak to mam pytanie... jakim cudem? :)
Jakim cudem to raczej: jak zaliczyłeś tę potworną Daytonę? Próbowałem ze 30 razy i za każdym razem jestem drugi, powyłączałem systemy MT i nic.

A Suzuki to już ktoś opisał, ja to zrobiłem inaczej: MT ciągle na 4-ce, klepa od rywala w tyłek na starcie a potem pół okrążenia za nim w tunelu aerodynamicznym.

 

Według mnie zniszczenia powinny się pojawić w GT5... Nie byłoby już takich akcji na torach ulicznych, że jedziemy po bandzie bo tak jest szybciej...Zwłaszcza w trybie online przydałyby sie zniszczenia bo pewnie to co po niektórych nauczyło pewnych rzeczy.
W ofline by się przydały. Co do band to nieudolność Polyphony-można wprowadzić potężne tarcie na bandach i po problemie, jak też inaczej robić tory (w Forza2 jest b.mało ścinek, a walenie w bandy tylko w New York), np. ta złośliwa szykana na Suzuce eliminuje ścinki.

Online i zniszczenia to porażka, od razu ktoś Ci wjedzie w tyłek i sobie powalczycie o przedostatnie miejsce :D tzn.on się rozłączy, a Ty się będziesz użerał z wrakiem. Ponadto strasznie irytujące jest gdy rywal jedzie 1:33 okrążenie, a ja mogę 1.28 ale nie sposób go wyprzedzić, zajeżdża drogę, blokuje, a jeśli zaryzykuję i będzie kolizja to zaraz awantura i zemsta, dlatego Forza2 online zasysa i GT pewnie też będzie.

 

wedlug mnie opcja braku kolizji nie jest do konca taka fajna, bo robi sie wtedy z wyscigu timetrial, wedlug mnie jedyna sluszna opcja to prywatne pokoje no i oczywiscie ludzie ktorzy chca sie poscigac

Mój pomysł jest genialnie prosty: ot po prostu przy zbyt dużej różnicy szybkości (np.50km/h lub 30% większej) w momencie zderzenia kolizje powinny być wyłączane

Np. masz 80km/h przed zakrętem, a jakiś kretyn ładuje Ci się w tył z szybkością 150km/h, CPU oblicza że to za duża różnica i wyłącza kolizje, w efekcie kretyn ląduje w piachu lub wali czołowo w bandę.

Odnośnik do komentarza
było już kilka razy w tym temacie

 

wersja na blurayu instaluje prawie 6GB na dysku

wersja z ps store zajmuje 1,9Gb i nie zawiera ani jednego filmiku(te trzeba dodatkowo ściągać na konsolę)

 

ok, ale o jakie filmiki kaman ? jakieś w grze ? np. pokaz toru przed wyścigiem, czy coś w tym stylu ?

czy tylko jakieś xtra bonusy sa na płycie ?

 

albo inaczej zapytam, czy sama gra różni się zawartością ?

 

Filmiki których nie ma wersja ściągnięta z ps store(kiedy w końcu się tam ukaże) nie ma intra,outra i chyba 4 czy 5 filmików z GT TV(czyli takich kręconych zwykłą kamerą).Wszystkie filmy można będzie ściągnąć z internetu i wtedy będziesz miał identyczną zawartość jak na blurayu.Jedyne czym to się rożni to faktem,że tu masz wszystko na płytce od razu,a przy wersji z neta musisz posiedzieć kilka godzinek nim to się wszystko ściągnie.

Cała gra jest identyczna,sa pokazówki przed wyścigami itp.Filmików nie dali od razu do wersji z ps store z prostego powodu-pojemność,nie każdemu zależy na tych filmikach ,a jest różnica w ściąganiu 2gb,a 6gb.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...