Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Mozliwosc przełaczenia ustawien w czasie jazdy jest opcją Gt5 wiec i na inny kierownicch tez mozan to robić... ta nowa ma tylko dodatkowe klawisze dla tej opcji.

 

 

Jesli chodzi o patch to prawda... jesli sie komus uda sciagnąć to sie okazuje ze nie działa gra :) ...zobaczymy co dzisiaj bedzie... dzisiaj jest start online.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Kurde zaliczyłem dziś Media, Empik i Centrum Sony.... nigdzie nie mieli, więc pewnie premiera będzie jednak w piątek. W CS nawet mówili, że w ich systemie zniknęłą zakładka z GT.... Jak jutro wyjdzie na PSStore to chyba będę musiał net odłączyć żeby tego nie pobrać.

--------

Telefonicznie w Sony nikt nie jest w stanie udzielić odpowiedzi, czy premiera jest dzisiaj, czy jutro. Na maila brak mi sił, bo pozostało mi na dzisiaj tylko GT HD (pomyśleć, że mam urlop specjalnie dla prologue....)

Edytowane przez dmk
Odnośnik do komentarza

Dźwięk silników w tej grze daję radę, najpierw udajcie sie do options/audio i zwiększcie głośność silników. Jeżeli ktoś ma dobry zestawik 5.1 to jest to coś pięknego. Dobry przykład jest jazda za jakimś samochodem, jeżeli wyjedziemy na jakiś bok to uderzy w nas powietrze, efekt dźwiękowy został oddany bardzo dobrze.

 

PS. Zeby wygrać pewne wyścigi trzeba korzystać z tunelów powietrznych :(

Odnośnik do komentarza

ja bylem wczoraj w CS i niezbyt miły pan z obsługi powiedział mi żebym nie liczył że gra będzie w piątek :( , powiedział mi tez że data premiery a data kiedy oni będą mieć dostępne w sprzedaży to dwie różne rzeczy ;) , myślałem że mniej więcej te daty się pokrywają ale myliłem się widocznie :D

 

na szczęście w MM powiedzieli mi że na 90% będą w piątek :D :D :D

 

już się nie mogę doczekać :P

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj wieczorem patcha zainstalowałem. Wszystko chodzi ładnie. Nawet online pograłem. Nie ma jeszcze prywatnych pokoi, większych lagów nie uświadczyłem. Co prawda wczoraj, było z 10 osób na servie i większość jeździła na begginerze i fizyce standard, ale i tak zabawy było co nie miara :(

Edytowane przez FLooK
Odnośnik do komentarza
No tak, ale jesli sie instaluje to musi byc jakis powod, pewnie niektore rzeczy sa wrzucane na HDD zeby szybciej doczytywac. :(

 

 

No tak ale co w tym dziwnego, przecież to nie pierwsza gra, która "tak robi" ;) Staram się ściągnąć ten update ale już mnie powoli szlak trafia 10 próba i dalej error :D Nawet 50% paska nie uciągło Shita Fuck

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Widze że użeranie się z patch'em dużo się nie różni w stosunku do wersjii JAP :wink: Na JAP'ie kilkanaście razy próbowałem ściągnąć patch'a, czasami pasek dochodził do 50%, 80% jak i do 5% , 10% i nigdy sie nie dało zainstalować do końca, aż za którymś razem patch zainstalował się błyskawicznie, może w PAL'u będzie to podobnie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Widze że użeranie się z patch'em dużo się nie różni w stosunku do wersjii JAP :wink: Na JAP'ie kilkanaście razy próbowałem ściągnąć patch'a, czasami pasek dochodził do 50%, 80% jak i do 5% , 10% i nigdy sie nie dało zainstalować do końca, aż za którymś razem patch zainstalował się błyskawicznie, może w PAL'u będzie to podobnie wyglądać.

 

 

 

Powiem Ci, że chyba jest tak samo już dwa razy mi dociągło jakieś 3/4 paska i kupa = error. Najlepsze jest to, że to co dociągnie zostaje na dysku (widać po zwiększającej się pojemności instalki na HDD) ale i tak zawsze ściąga od początku (pipi)ć. Noi teraz jeśli jakąś część ściągło źlę to zainstaluje siękupa i nie będę mógł odpalić gry ?? :( I od początku usuwanie instalki z HDD tej, która jest na płycie i kolejne próby "apdejtu". Qr.wa czuje się jak Syzyf ;)

 

19:21 Tracę już cierpliwość i nerwy co chwilę error, już chyba z 20 próba fuck !

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...