Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Haha.. chciałbyś :)

Btw, wiadomo w ogóle keidy wersja euro wychodzi? Bo z tego co wiem to te info (oraz cena) tyczy się wersji USA.

28 Marca wersja europejska. 17 Kwietnia gra wychodzi w USA.

Poważnie??!! :) Myślałem, że będzie bardziej na odwrót. Jeśli tak to super :slinotok:

 

EDIT: Już czaję, zapomniałem o tym zestawie PS3 + GT5:P, który startuje 28 marca. Mam jedynie nadzieję, że nie przesadzą z ceną w Europie i będzie zbliżona do tej z USA.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś w ogóle o trybie rajdowym w pełnym GT5?

OD czasów psx był obecny i chyba raczej powinien być też w GT5.Oby w końcu go dopieścili bo model jazdy dotychczas był mocno "średni",marzą mi się też trasy w tym trybie z punku A do B tak jak to bywa w normalnych szutrówkach.

Odnośnik do komentarza
Wiadomo coś w ogóle o trybie rajdowym w pełnym GT5?

OD czasów psx był obecny i chyba raczej powinien być też w GT5.Oby w końcu go dopieścili bo model jazdy dotychczas był mocno "średni",marzą mi się też trasy w tym trybie z punku A do B tak jak to bywa w normalnych szutrówkach.

Tryb rajdowy od zawsze był słaby w GT. Arcade'owy model jazdy, beznadziejne trasy faworyzujące jazdę po bandach czy tylko jeden rywal z którym się ścigamy.

 

Ja bym w GT5 zrobił tryb rajdowy podobnie jak Codemasters w przypadku ToCA Race Driver 3, czyli wyścigi rajdowe/terenowe rozdzielić na te jak w WRC - odcinki specjalne (jedziemy sami) i na rallycross (czyli tory o kilku nawierzchniach na których ścigamy się też bezpośrednio z rywalami).

Odnośnik do komentarza

Według mnie w HD coś było skopane/niedopracowane, albo źle wyważone. Też mnie drażniło dopuki nie przesiadłem się na gałeczki:D

 

a ja mam oftoo lekki na chwile;D faktycznie gałkami się lepiej jedzie niż krzyżakiem, a mam kłeszcziona do tych co mają Drving Force Pro czy jakiekolwiek, bom chciał kupić do PS3 a nie mam kasy na G25, a i bym popykał w GT4 i WRC4.

 

I teraz tak czy ktoś kto ma kierownice może powiedzieć, czy da się na jakiejś kierownicy grać w SAn andreas:D?? Np. Twin Turbo2?? czy Logitechami, bo ponoć Logitech przez force feedback czy coś miały okraniczony zakres gier, które mogły być obsługiwane:D:D:D A nie wydam 800stów żeby tylko mieć kierownice do Gran Turismów :(

 

 

 

I po oftopie:D :D

Odnośnik do komentarza

Logitech ma ograniczana kompatybilnosc ze wzgledu na podlaczenie USB bo gra musi byc do tego przygotowana.

Twin Turbo itp dzialaja z GTA ( i niemal kazda inna gra, nawet TEKKEN xD ) bo sa podlaczane przez ten port co pady (tyczy sie PS2) i wysyla sygnaly z kierownicy w taki sposob ze konsola mysli ze grasz na padzie. Takie rozwiazanie powoduje niestety lipna precyzje i osobiscie ODRADZAM tego typu kierownice.

Odnośnik do komentarza
Logitech ma ograniczana kompatybilnosc ze wzgledu na podlaczenie USB bo gra musi byc do tego przygotowana.

Twin Turbo itp dzialaja z GTA ( i niemal kazda inna gra, nawet TEKKEN xD ) bo sa podlaczane przez ten port co pady (tyczy sie PS2) i wysyla sygnaly z kierownicy w taki sposob ze konsola mysli ze grasz na padzie. Takie rozwiazanie powoduje niestety lipna precyzje i osobiscie ODRADZAM tego typu kierownice.

FragFX jest podłączane pod USB i jakoś nie robi to różnicy. A gry są na pewno nie przygotowane do tego.

Odnośnik do komentarza
A co do GT5 strasznie mnie zaczynają drażnić te piski opon:D

 

Ale grasz w gt5 prologue czy gthd? Bo w stosunku do GTHD IMO poprawili znacznie "piski" w GT5:Prologue...

 

Mimo wszystko polecam kupić którąś z kierownic Logitecha (DFP, G25) wrazenia z jazdy są NIEPORÓWNYWALNE do jazdy na padzie. To tak jakby grać w zupełnei nową grę (mowa oczywiście o Gran Turismo) :)

Odnośnik do komentarza
Dobrze że Yamauchi powiedział w jednym wywiadzie iż będą pracować nad poprawieniem powierzchni asfaltu bo ten nie wygląda zbyt next-genowo. Sama gra zapewne zarządzi ale przy tak idealnej oprawie przeszkadza mi coś takiego:

 

http://www.gamersyde.com/pop_image.html?G=7858&N=14

 

:)

 

hmmm szczerze mowiac, to w trakcie gry nie ma szans zeby sie dopatrzyc takiego rozmazania tekstur podłoża.... Nawet nei miałem pojęcia, że na tym odcinku jest taki kiepski asfalt :)

 

Ogólnie to nie ma co się do takich "pierdół" przyczepiać - teraz nabardziej będą nas bolały kolizje... :)

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Aaa tam kolizje. Ja gram w takie gry tak aby przejechać trasę z jak najlepszym wynikiem więc każde uderzenie o bandę to w moim przypadku restart. Odnośnie asfaltu to mnie bardzo podoba się ten z PGR4 ale z kolei nie można mieć wszystkiego. Tam auta nie są tak piękne jak w GT5, nie ma ich aż tyle na trasie i gra nie chodzi w 60 klatkach stąd też starczyło mocy na piekny asfalt chociaż ten w GT5:P podczas jazdy jest i tak bardzo ładny. Mój kuzyn PCtowiec stwierdził że to najrealistyczniejszy asfalt jaki widział w grach. :)

Odnośnik do komentarza
Dobrze że Yamauchi powiedział w jednym wywiadzie iż będą pracować nad poprawieniem powierzchni asfaltu bo ten nie wygląda zbyt next-genowo. Sama gra zapewne zarządzi ale przy tak idealnej oprawie przeszkadza mi coś takiego:

 

http://www.gamersyde.com/pop_image.html?G=7858&N=14

 

:)

 

Zależy od fotki.

daichatsugt5ax0.th.jpg

 

Ja też biorę tekturowca. Nie ma to jak wszystkie Gran Turisma razem na półeczce w pudełku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...