Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zostałem pozytywnie zaskoczony bo po zapoznaniu sie z pewnym tematem na GT Planet dowiedziałem się, że w europejskim GT5 Prologue będzie można pojeździć...........................

 

 

 

 

 

 

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=103447

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza

prawie 6gb instalacja?oni oszaleli??!!mam rozumieć,że (bo wersja z ps store i sklepowa ma być identyczna) czeka mnie ściąganie 6gb danych.Przy wiadomym przepełnieniu na łączach w dniu pojawienia się GT5P (bo pewnie każdy się na niego rzuci) chyba z 10h będzie się to ściągało ;/

Odnośnik do komentarza

Te 6 gb zajmuje Prologue już po zainstalowaniu, możliwe że instalka zajmuje mniej skoro "Game takes 13 minutes to install on HDD" . Pamięta ktoś ile zajmował jap Prologue po zainstalowaniu ?

 

BTW: na Playstation.pl w info o GT5 Prologue można znaleźć coś takiego: " Wirtualna wystawa wszystkich samochodów, których możliwości dotychczas pokazane były w świecie Gran Turismo" wie ktoś o co kaman ?

Edytowane przez Lucass
Odnośnik do komentarza

Lucass

 

I jeszcze Gran Turismo™ TV – dedykowany kanał, dostępny tylko dzięki usłudze PLAYSTATION®Network i prezentujący wyjątkowe materiały motoryzacyjne.

 

A jak już skończycie oglądać przygotowane programy, możecie także zajrzeć do Muzeum Gran Turismo – gdzie przygotowana została wirtualna wystawa wszystkich samochodów, których możliwości dotychczas pokazane były w świecie Gran Turismo.

 

Czytając całość raczej można coś wywnioskować z textu :P

Odnośnik do komentarza
Lucass

 

I jeszcze Gran Turismo™ TV – dedykowany kanał, dostępny tylko dzięki usłudze PLAYSTATION®Network i prezentujący wyjątkowe materiały motoryzacyjne.

 

A jak już skończycie oglądać przygotowane programy, możecie także zajrzeć do Muzeum Gran Turismo – gdzie przygotowana została wirtualna wystawa wszystkich samochodów, których możliwości dotychczas pokazane były w świecie Gran Turismo.

 

Czytając całość raczej można coś wywnioskować z textu ;)

 

 

To że ma być to muzeum to wiem, chodzi mi o to czy ktoś nie wie w jakiej formie to bedzie zrealizowane, bo jeśli rzeczywiście miały by to być wszystkie samochody ze "świata Gran Turismo", to od GT 1 troszku się tego nazbierało :P

Odnośnik do komentarza
Lucass

 

I jeszcze Gran Turismo™ TV – dedykowany kanał, dostępny tylko dzięki usłudze PLAYSTATION®Network i prezentujący wyjątkowe materiały motoryzacyjne.

 

A jak już skończycie oglądać przygotowane programy, możecie także zajrzeć do Muzeum Gran Turismo – gdzie przygotowana została wirtualna wystawa wszystkich samochodów, których możliwości dotychczas pokazane były w świecie Gran Turismo.

 

Czytając całość raczej można coś wywnioskować z textu :/

 

 

To że ma być to muzeum to wiem, chodzi mi o to czy ktoś nie wie w jakiej formie to bedzie zrealizowane, bo jeśli rzeczywiście miały by to być wszystkie samochody ze "świata Gran Turismo", to od GT 1 troszku się tego nazbierało ;)

 

Troszkę się nazbierało ale każda część miała sporo wspólnych fur, np. nieśmiertelny Skyline czy Supra więc już kilkanaście/dziesiąt modeli odpada.

Muzeum fajnie by wyglądało w stylu salonów samochodowych w TDU. Wybierasz marke a później zwiedzanie :P

Co do F1 to zajefajnie że w końcu formuła z reala bedzie dostępna. Szkoda tylko że nie dali też modelu BMW Sauber, chociażby ze względu na naszego zioma ;)

Odnośnik do komentarza

"Please install firmware 2.17 on your PLAYSTATION 3 which is available from the 13th of March. Before playing Gran Turismo 5 Prologue™, please make sure that this firmware has been installed on your PLAYSTATION 3."

 

from gt5 beta test, wont say who i got it from. Up to you to believe me or not.

 

 

 

Taka informacja znajduje się na forum gtplanet,ciekawe czy faktycznie soft 2.17 wyszedł teraz z myślą o GT5P(może jest w tym ziarnko prawdy,mówiło się przecież o poprawie opcji online w konsoli co może mieć znaczenie w GT5P w multiplayerze i GT TV)

Odnośnik do komentarza
Pamięta ktoś ile zajmował jap Prologue po zainstalowaniu ?

Zdaje się, że niespełna 1,5 GB.

 

Japonska wersja po zainstalowaniu z plyty BD zajmuje 5175 MB.

Euro po zainstalowaniu 5880 MB

Czyli zostaje 705 MB - moze wypuszcza pacha do japonskiej ... jak nie to trza bedzie zakupic...

Odnośnik do komentarza

Czegoś tu nie rozumiem-wersja z japonskiego ps store zajmowała niespełna 2gb,a z blu-ray 5gb?Przecież podobno nie było różnic w zawartości obu wersji :P Mam przez to rozumieć ,że jak kupię wersję z ps store to dostanę poucinaną z jakiś dodatków?

Odnośnik do komentarza

Chcialbym zlozyc preorder na Gran Turismo 5 Prologue. Widzialem, ze w sklepie PSX Extreme gra ma kosztowac 149 zl.

Czytalem, ze oficjalna cena ma wynosic 135 zl, wiec nie bede przeplacal, zreszta nawet lepiej zamowic preorder na Allegro za 135 zl. :P

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Pamięta ktoś ile zajmował jap Prologue po zainstalowaniu ?

Zdaje się, że niespełna 1,5 GB.

 

Japonska wersja po zainstalowaniu z plyty BD zajmuje 5175 MB.

Euro po zainstalowaniu 5880 MB

Czyli zostaje 705 MB - moze wypuszcza pacha do japonskiej ... jak nie to trza bedzie zakupic...

Teraz widzę, że poje.bało mi się z GT HD. Pisałem późnym wieczorem i nie moja wina :closedeyes:.

Odnośnik do komentarza
Pamięta ktoś ile zajmował jap Prologue po zainstalowaniu ?

Zdaje się, że niespełna 1,5 GB.

 

Japonska wersja po zainstalowaniu z plyty BD zajmuje 5175 MB.

Euro po zainstalowaniu 5880 MB

Czyli zostaje 705 MB - moze wypuszcza pacha do japonskiej ... jak nie to trza bedzie zakupic...

Teraz widzę, że poje.bało mi się z GT HD. Pisałem późnym wieczorem i nie moja wina :closedeyes:.

 

Nie z GTHD tylko z Instalerem GT5P, tu mowa o zajmowanym miejscu po instalacji na dysku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...