Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy zachwyceni ? Moim zdaniem ten nowy skin ssie, czekam az zostana dodane jakies nowe.

 

Swoja droga, wy mozecie normalnie przelaczac strony w jakims dziale ? Bo ja mam tylko opcje nastepna / poprzednia, nie mam liczb tak jak w jakims temacie.

 

A w temacie nie moge przelaczac na wybrana przeze mnie strone (wczesniej mozna bylo np. wpisac 40 strona, a teraz trzebaby bylo manualnie przelaczac te strony).

 

Coz - pozostaje czekac az przybeda jakies skiny do wyboru i inne rzeczy zostana naprawione.

Odnośnik do komentarza

Kiedys byla, wiec po co takie cos usuwac? A czy bezuzyteczna to tez rzecz dyskusyjna - przydaje sie, kiedy szuka sie czegos konkretnego, albo np. ma sie zaleglosci w danym temacie i chce sie przejzec co doszlo od czasu kiedy ostatnio sie go odwiedzalo, albo jak akurat jest sie na (pipi) wie jakiej stronie a sie chce przejsc do najnowszej i trzeba klikac po kolei.

Odnośnik do komentarza

Wychodzisz z błędnego założenia że to admin usunął tą opcję.

Chcesz linka do forum IPb? Poszukaj twórcę skina i mu napisz co Ci leży na wątrobie.

Z tego co się domyślam, aktualnie mamy skina który jest kompatybilny z nową wersją IPb i nie robi żadnych problemów. Nie jest to jedyny skin jaki bęzie na forum.

Tak wnioskuję z tego co tutaj wyczytałem [ a co Wy, patrząc po tym co co chwilę piszecie, macie w (pipi)e ;) ].

Odnośnik do komentarza

Jak to nie ma jak jest.

<< | POPRZEDNIA | stron | 61 | 62 | 63

Przycisk "stron".

 

edit: Arab, usuń mi uprawnienia moda z działu Manga&Anime, bo widzę przez to ModeratorCP w tym skinie, a i tak nie korzystam z tych uprawnień.

 

// edit by arab: nie zajmuję się tego typu sprawami, jeno technicznymi. zgłoś się do władzy wykonawczej ;)

 

edit2: rotfl, właśnie zobaczyłem, że mogę sam sobie warna wystawić i właśnie to uczyniłem. Pocieszna funkcja. xD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

-zmniejszyć czcionkę

-dać ciemną skórkę (tak, tak wiem wszystko w swoim czasie)

-jakiś shoutbox czy to co poprzednio było (zapomniałem jak to się nazywało ;p)

-przeskakiwanie do konkretnego numeru strony o których wspomniano (przydatna funkcja) /2 posty wstecz masz rozwiązanie /stona

-nie pokazuje kto ma urodziny ;]

 

Aha i można raportować swoje posty ;p

 

raportowanie swoich postów może być przydatne. Zamiast pisać .del, po prostu klikniesz raport z prośbą o usunięcie wpisu ;) /stona

Edytowane przez Stona
wykreślenie jednego wpisu
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...