Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nie ma rankingu? Czyżby karła bolało, że jestem wicewicewicewicekrólem tego forum?

 

+ Dodał MODERATOR

1. Przypomnieć Ci karę za ujawnianie wpisów z CPE?

2. Jak Cię tak bardzo jarają plusiki, to przejrzyj sobie dokładnie WKP, bo tam już poruszałem sprawę dawania sobie plusów żeby być w top 5

 

Pamiętaj, Batman to bohater wyjęty spod prawa = ścigany przez policję/milicję/ZOMO/moderację ;)

/Stona

 

1. CPE nie żyje.

2. oj tam oj tam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak chcemy dodać dwa filmiki jako media i damy "Podgląd posta" to wywala błąd o za dużej ilości mediów. Jak damy od razu "Dodaj odpowiedź" to post zostaje od razu wrzucony.

Ten sam błąd wyskakuje jak odpowiadamy na post z dwoma mediami i przejdziemy na pełny edytor. Wypadało by to poprawić.

 

Problem jest tym bardziej dotkliwy że jak wrzucimy np duzo obrazków to nie da rady później edytować posta.

 

I jeszcze kwestia wynikająca chyba z aktualnych problemów serwera, bo wcześniej tego nie było, ale jak odpowiadamy na jakiegoś posta to cały tekst jest wrzucony bez formatu. Trzeba dać "cytuj" i dopiero "dodaj odpowiedź".

Nie działa równiez przechodzenie do pełnego edytora podczas edycji posta.

Edytowane przez Square
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
#2001] Przepraszamy, serwer jest zbyt mocno obciążony by obsłużyć twoje zapytanie, proszę spróbować ponownie za chwilę.

 

i tak co chwile.

Przed zmiana skina jakos serwer nie byl co 5 minut zbyt obciążony ...

Odnośnik do komentarza
Przy pisaniu posta nie mogę zaznaczyć tekstu i go wyciąć, by wstawić w innym miejscu (przynajmniej metodą łopatologiczną PPM).

 

Właśnie o tym samym pisałem, tylko mi chodziło o wklejanie. W ogóle jakieś to nowe forum mało funkcjonalne. No i jak się teraz wrzuca odnośnik do innej strony z url?

Odnośnik do komentarza

albo ta wersja jest przekombinowana albo ktoś powgrywał masę zbędnych "ulepszaczy":

  • funkcja "Odpowiedź" powinna działać tak jak w poprzednich wersjach tj. przenosić na nową kartę na której jest cały post i pełny edytor; rozwiązanie z eksportowaniem posta do szybkiej odpowiedzi wprowadza tylko niepotrzebny zamęt
  • RMB to chyba zmora tego silnika - nic z menu kontekstowego nie działa jak należy (w polu szybkiej odpowiedzi) więc wklejanie trzeba robić z klawiatury
  • przy rozszerzaniu okna szybkiej odpowiedzi i następnie kliknięciu 3 razy RMB przenosi stronę wstecz - jest to najprostszy sposób aby stracić posta
  • ogólnie cała "szybka odpowiedź" to jedna wielka mina i nie wiadomo czy zaraz coś się nie posypie (np. teraz zniknąl kursor i nie można zaznaczyć całego tekstu)
  • utrata posta - wprowadzcie ajaxową wtyczkę wrzucającą w cache pisany post - niektórzy z nas korzystają z gestów myszy i zdarza się nieporządane cofnięcie albo odświeżenie strony
  • scroll na kliku MMB działa jak chce - raz z akceleracją, raz wcale, innym razem odwiesi się bez powodu

siedzę głównie na czystym Presto ale na Webkit też trafiają się kwiatki

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście, okienko dodawania nowego posta to taki mały potworek. Ładny, ale wadliwy na wiele sposobów. Chociaż ogólnie rzecz biorąc nie jest źle, da się przyzwyczaić.

 

Jestem bardzo zadowolony z ostatnich zmian w silniku forum. Wygląda to bardzo ładnie, jest funkcjonalne i przyjemnie się wszystko czyta. Wiele do szczęścia już nie potrzeba. Możliwość sprawdzenia, kto sypie minusami jest bardzo... na plus ;). Po poprzedniej zmianie psioczyłem jak wściekły, a teraz jest po prostu ładnie!

 

Jedyne problemy, które mnie irytują, to:

  • Rozjechany avatar (da się to łatwo naprawić, no ale fakt jest faktem)
  • Licznik postów - tego raczej nie powinno być
  • Data rejestracji - to zaś mogłoby się pojawić

A tak to dziękuję za ogrom pracy, jakie administracja wkłada w to forum, bo idziemy w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...