Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem tak jak napisałeś, zobaczymy. Może to coś z ff, tylko co? Chociaż jak wchodzę przez ie7 to jest tak samo :/

 

no ja bym zrozumial aluzje :/

O co Ci chodzi tak jakby?

 

EDIT: Sprawdzone i na ie7 oraz na ff nie działa mi autologowanie (inne strony działają). Może ktoś ma jakiś pomysł bo ja już nie :/

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Jeśli mam się czepiać dosłownie wszystkiego, to forum przed momentem (ok. godz. 23:40) zaliczyło lekkiego laga, tzn. przez 5 minut każde działanie na forum (odświeżenie, otworzenie tematu, przejście na kolejną stronę tematu) trwało +- 30 sek. IPS Drvier Error się jednak nie pojawiał.

Już jest ok, ale w logi można spojrzeć, czy coś tam nie sieje.

Odnośnik do komentarza

Dziś chciałem sobie looknąć na mój forumowy blog, by go skasować (mam zamiar pisać coś na bloggerze). No i co zobaczyłem? 255 komentarzy od spambotów :D. Taka mała ciekawostka, chyba trzeba zablokować możliwość pisania przez gości ;].

Odnośnik do komentarza

Mnie śmiga.

 

Natomiast, co mnie irytuje już od dłuższego czasu, niektóre tematy zamiast odsyłać mnie do ostatniego nieprzeczytanego posta, odsyłają do fizycznie ostatniego. Tak jest np. w temacie Killzone, ale to już któryś z kolei taki. O co chodzi jakby?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...