Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dzisiaj zmienić sygnaturę dodając dosłownie trzy wyrazy. Ciągle jednak wyskakiwało mi "Twoja sygnatura jest z długa". Wreszcie postanowiłem zostawić samego gamercarda. I co? I (pipi), ciągle ten sam napis, chociaż jak poprzednio zmieniałem sygnaturę, wszystko działało.

Odnośnik do komentarza

Panowie no, cóżże się znów dzieje z forumem? IPS Error co pół godziny, a jak nie on to subfora wczytujące się jakbym miał modemowe łącze z 95 roku. Sprawuje ktoś jeszcze pieczę nad tym przybytkiem, czy trzyma się on tylko dzięki pozorom i nieświadomości?

Odnośnik do komentarza

Serwer sie przegrzal. Limit polaczen z baza sql zostal podwojony i .. serwer tego nie wytrzymal. Potrzebny byl hard-reset bo nie bylo z nim zadnego kontaktu. Hard-reset to troche bardziej skomplikowaa sprawa w przypadku serwerowni niz w przypadku domowego komputerka "pod biurkiem".

Limit polaczen znowu zostal zmniejszony ale jest wyzszy niz wczoraj rano wiec zobaczymy jak sie bedzie forum sprawdzalo przy wiekszej ilosci polaczen (przy ok. 200 userach w danym momencie zaczyna sie robic "cieplo").

 

Odnośnik do komentarza
Ogólnie psxextreme.info to chyba jedyne forum przez ze mnie odwiedzane, które posiada takie problemy

 

dokładnie, bywam też na forach gdzie jest po 1000 userów i nic się nie dzieje.

 

Aktualnie na forum: 1114 (330 użytkowników oraz 784 gości)

Zobacz kto jest online

Najwięcej użytkowników (w tym gości) online (2 485) było 14-11-2008 o 21:52.

 

ot, taki przykład.

Odnośnik do komentarza

Uprzejmie donoszę że odkąd wróciłem z uczelni godzinę temu (właściwie teraz to dłużej, bo od 15 minut usiłuje tego posta napisać) proporcja IPSowania do forumingu wynosi 4:1.

 

Gdybyście jakimś sposobem umieścili zamiast info o błędzie banner, szybko byście zarobili na nowy serwer.

 

 

A tak serio, to może by się ktoś wykosztował raz, ale na porządnego specjalistę coby skonfigurował to wszystko tak żeby działało?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...