Skocz do zawartości

PS2 FAQ - najczęściej zadawane pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Otoz mam problem. Gram na PS2 w Ace Combat 3 i nie moge zapisac stanu gry. Pokazuje mi ze potrzebna mi jest karta pamieci. Kupiłem taką oryginalna (chyba) do PS1 i problem jest tego typu, ze gdy wkladam ja w pierwszy slot gra "zamarza", tzn nie moge nic zrobic (pad nieraguje). Gdy wyjme to karte wszystko wraca do normy. Co to moze byc? Uszkodzona karta?

Odnośnik do komentarza
raczej wyjdzie na to samo co nowy laser...

sam laser bez mechanizmu to 139 zł

 

http://allegro.pl/item447557375_fabrycznie...h_ps2_gwar.html

 

lasery od pstwo sa znacznie tańsze

 

Ja bym na Twoim miejscu opchał dużą ps2 jako uszkodzoną, albo na części i sobie troche dołozył na PSTwo.

 

szczerze to dla mnie ps2 ma w sobie dusze konsoli, pstwo to raczej zabaweczka dla dzieci... takie zdanie mam. cos w niej jest

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich !

 

Mam taki problem z ps2 otóż dzieje mi sie coś takiego http://pl.youtube.com/watch?v=2YwqOmW5o-c więc wymieniłem stary laser PVR-802W i kupiłem nowy i wstawiłem. Myślałem że będzie wszystko ok. Wiec włożyłem gierkę i chciałem zobaczyć czy działa wszystko działało i tu nagle po chwili znów takie coś mi się stało jak na tym filmiku.

 

proszę o pomoc !!!!

Odnośnik do komentarza

wczoraj zauwazylem, nietypowy, acz bardzo drazliwy defekt mojej ps2.

 

Konsola nie czyta DVD-Video. I bynajmniej nie chodzi mi o jakies smieci dodawane do 'Naj' czy innej 'Pani Domu' tylko normalne filmy kupione w sklepie. Po wlozeniu takiej plytki do konsoli ta wypluwa mi znany ekran z prosba o wlozenie kompatybilnej plyty. Konsola ma juz swoje lata, niestety nie wiem jaki modchip w niej siedzi bo jestem 3 wlascicielem, w kazdym badz razie jej oznaczenie to 30005R. Z grami raczej nie ma problemow, czasami przy probie wlaczania pokaze sie ten sam ekran, ale restart i wszystko smiga jak ta lala, z porysowanymi plytkami juz troche gorzej.

 

Wie ktos moze jak to 'naprawic'? o_O

 

edit: aaa zapomnialem wspomniec. Gdy juz sie uda wlaczyc film [raz na miliard resetow] to zamiast bialego mam piekny zielony, co wyglada c(pipi). W grach tak nie ma oczywiscie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem z kartą pamięci MC_BOOT na PS2. Wiem, że muszę jakoś spatchować grę w którą chciałbym zagrać (mam oryginalną wersję NTSC), ale jak to zrobić? Czy muszę nagrywać grę od nowa? Próbowałem już użyć programu ESR Disc Patcher, ale nie wiem czy mam patchować obraz czy mogę spatchować grę z płyty. Proszę o dokładną instrukcję, co mam robić żeby pograć na tym sprzęcie.

 

Proszę o pomoc i wyrozumiałość (jestem nowy w temacie PS2)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam mam taki problem : Otóż wiem ze na "mikołaja" moge sobie kupic konsole do gier. Padło na PSTwo. Początkowo myslalem kupic nieprzerobiona za 399.99 z racji gwarancji. Po dłuzszym zastanowieniu zadecydowalem ze bede musial przerobiona z racji na ceny gier (niestety 50 za gre to dla mnie za duzo ;/ wiem, wiem, jestem ZLODZIEJEM ) a wiec pozostaje tylko modchipowanie i allegro. Postanowilem poszukac. Wypadlo na KLIKNIJ jest to ciekawa oferta jak za ps2+modbo 760+gwarancje jednak niepokoi mnie reputacja sprzedającego ;/

 

Znacie zaufanych sprzedawców psdójek na allegro.pl ?

Jest gdziekolwiek indziej mozliwosc kupienia przerobionej konsoli oprócz allegro.pl ?

Co wiadomo na temat wersji PSTwo 90004 ? O awaryjnosci ?

Dzieki wszystkim z gory za odp ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...