Skocz do zawartości

PS2 FAQ - najczęściej zadawane pytania


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tak... full rgb=hdtv=/=crt=brak obrazu... przestawiaj na ślepego.. pozdro

Hehe, moge sprobowac z tym, ze boje sie ze cos spiernicze w ustawieniach :D

 

Orientujesz sie moze, gdzie jest jakis filmik z instrukcja jak to przestawic? Tylko tego mi do szczescia potrzeba. Obecnie szukam na youtube, ale nie moge znalezc...

 

Dobra, jutro rano wezme konsole pod HDTV, przestawie ustawienia i bedzie si. Boje sie kombinowac :P

 

Dzieki wielkie za pomoc! Pozdro

A nie lepiej zrobic twardy reset? Wtedy konsola wroci do domyslnego ustawienia, tj, kabla chinch wlasnie.

Odnośnik do komentarza
dokładnie tak... full rgb=hdtv=/=crt=brak obrazu... przestawiaj na ślepego.. pozdro

Hehe, moge sprobowac z tym, ze boje sie ze cos spiernicze w ustawieniach :D

 

Orientujesz sie moze, gdzie jest jakis filmik z instrukcja jak to przestawic? Tylko tego mi do szczescia potrzeba. Obecnie szukam na youtube, ale nie moge znalezc...

 

Dobra, jutro rano wezme konsole pod HDTV, przestawie ustawienia i bedzie si. Boje sie kombinowac :)

 

Dzieki wielkie za pomoc! Pozdro

A nie lepiej zrobic twardy reset? Wtedy konsola wroci do domyslnego ustawienia, tj, kabla chinch wlasnie.

A wtedy czasami nie strace save'ow z gier? :P Jak ten reset sie robi?

Odnośnik do komentarza

obudowa ps3 jest tandetnie wykonana bo plastik jest bardzo miękki.

 

Dobrej firmy szmatka do optyki, chuchasz i przecierasz, możesz lekko zwilżyć szmatkę czystą wodą.

 

wszelkie irchy porysują delikatnie obudowe.

 

sony mogło się lepiej postarać, w moim panasie jest świecąca obudowa ale jest niesamowicie twarda.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jestem jakis niewydarzony(calkiem mozliwe ;) ), albo z pięty w łeb (pipi)nięty, ale nie moge sobie z tym poradzic!

 

Tym razem moja desperacja siega zenitu, gdyz zakupilem Assassin's Creed i potrzebny mi patch. CRT i neta mam w pokoju, a konsola nie widzi mi TiVika :(

 

Mam wiec kilka pytan:

 

-Moze reset systemu cos daje? Jak sie go robi?

-Podobno trzeba palec dluzej przy wlaczniku przytrzymac, ktos mi cos mowil, ze wtedy bedzie reset systemu... :huh:

-Moze ktos napisalby mi jak to wszystko poprzestawiac, zeby CRT wspolpracowal z PS3? :P

 

Z gory dzieki!

 

Swoja droga - to ps3 powinno wykrywac pod jaki je tv podlaczam, a nie kazac uzytkownikowi grzebac w opcjach <_< . Nie watpie, ze ps3 to superkombajn, ale przy tym jego obsluga jest tak trudna i skomplikowana, ze odechciewa sie przy nim siedziec... ja tam do dzis nie widzialem jak dziala remote play, mimo ze mam ps3 i psp :rolleyes::P

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
a nie lepiej, na tv, na którym jest obraz, przestawić ustawienia na ten na którym ma być widoczny, odpiąć i podpiąć ? bo rozumiem, że miałeś podpięty pod hd, a teraz pod crt. To zmień ustawienia przy podpięciu pod hd i podepnij pod crt, albo idź do kogoś kto ma hd

No wlasnie chce to zmienic na HDTV, normalnie w ustawieniach, ale nie mam pojecia jak :(

 

Na slepo juz dawno odechcialo mi sie z tym walczyc...

Odnośnik do komentarza
Po prostu używaj resetu opcji wyświetlania obrazu - 5sec na "StandBy" - przeczytaj tip na końcu strony

 

http://manuals.playstation.net/document/pl...ideooutput.html

 

Czyli rozumiem, ze mam wylaczyc konsole, a nastepnie wlaczyc ja przytrzymujac 5 sekund palec przy przycisku wlaczania na konsoli, tak?

 

Zrobie tak majac konsole podlaczona pod HDTV. Po czym poznac potem, ze konsola przestawila sie na podstawowe ustawienia i da rade podlaczyc ja pod crt?

Odnośnik do komentarza

Pedro jak świeci się czerwone światełko to przytrzymaj po prostu 5, może więcej sekund na włączniku tak aby konsola się uruchomiła. Zresetujesz ustawienia konsoli dotyczące obrazu, zresetujesz sobie np. Themy jakie miałes ustawione. Oczywiście nic nie znika z twojego dysku- bron Boże. konsola ustawia się po prostu na defaultowe ustawienie.

Odnośnik do komentarza

Podłączyłem PS2 pod kompa (tuner TV), ale nie wiem jak podłączyć dźwięk. W związku z tym mam pytanko(a):

1 i 2 czy któreś z tych głośników są godne polecenia i czy podłączę pod nie (właściwie pod te drugie Creative'a) pleja z wykorzystanie cinchów czy będę musiał dokupić przejściówkę (jak tak to jaką). Czy ewentualnie możecie polecić jakieś dobre i tanie głośniki albo jakiś inny sposób na podłączenie dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

witam,

 

mam pewien problem z grą The Getaway przy próbie włączenia progressive scan - ekran staje się za bardzo rozcągnięty i... fioletowy!! tak jakby ktoś założył filtr na ekran. czy ktoś się spotkał z takim zachowaniem?

 

dla pewności czy coś jest nie tak z kablem, tv czy konsolą włączyłem Shadow of the Collosus i PS działa prawidłowo...

 

ktoś wie o co chodzi?

 

ps. tv to samsung lcd r82 23', konsola podłączona przez component, w ustawieniach samej konsoli mam Y Cb/Pb Cr/Pr

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie co do nie orginalnych kart pamięci do ps2, czy będą normalnie działać i zapisywać sejwy z większosci gier np. WRC II Extreme, Fifa 2005 ?

Jak z zapisywaniem stanu gier z psx ? Czy nie ma żadnych problemów, może ktoś kupował taką kartę i mógłby mi powiedzieć jak ona się sprawuje, czy kłopotów nie ma.Chodzi mi o tą kartę:

http://www.allegro.pl/item356344739_karta_...daz_.html#photo

z góry dzięki za odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie czy da się w jakiś sposób wgrać biosa , bo mam taki problem że nie mogę ustawić godziny ani daty. Bateryjkę wymieniałem i jest dobra , a potrzebuje tych ustawień bo mam kabelek component i za każdym razem muszę ustawiać w konsoli wyjście obrazu z RGB na CyRb czy jakoś tam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...