Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

A wy ciągle o tym samym :lol: Ech, nie ma to już sensu. Wiem jednak, że powoduje to odległa data premiery. Jak będzie miesiąc do premiery, to będzie znowu taki Hype, że szkoda gadać... ;) Niektórzy mają jednak jakąś blokadę, nie wiem jak to nazwać, że nie umieją zrozumieć, że ocenianie wszystko przez pryzmat KZ1 nie ma sensu.. No cóż, takim ludziom to już nic nie pomoże. Zresztą mnie to już nie obchodzi. :rolleyes:

 

Dodam tylko wywiad o KZ2: Na końcu jest mowa o multi. Stanowi według niego 50% tytułu. Na multi się bardzo skupiają.

 

http://www.gamespot.com/video/928377/61912...e-2-interview-1

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Wiesz, w końcu to sequel. Kontynuacja powieści zawartej w jedynce. Która była średniakiem dla sporej większości posiadaczy PS2 i nie rozumiem, dlaczego po grze na 6+ powstał taki hype na jej kolejną odsłonę. Bo co? Panowie z Sony stworzyli masakrujący render, a Kutaragi krzyczał wniebogłosy, iż to prawdziwy gameplay?

 

Mówił, że PS3 to komputer i potrafi wygenerować grafikę 4D. Wiele mówił, ale to nie o tym. Może i ocenianie przez pryzmat KZ1 nie ma sensu, bo to w końcu gra na inną platformę, mocniejszą. Ale też nie czepiaj sie tego, że ktoś ocenia sequel po przejściu pierwszej części. To naturalna kolej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Wiesz, w końcu to sequel. Kontynuacja powieści zawartej w jedynce. Która była średniakiem dla sporej większości posiadaczy PS2 i nie rozumiem, dlaczego po grze na 6+ powstał taki hype na jej kolejną odsłonę. Bo co? Panowie z Sony stworzyli masakrujący render, a Kutaragi krzyczał wniebogłosy, iż to prawdziwy gameplay?

 

Mówił, że PS3 to komputer i potrafi wygenerować grafikę 4D. Wiele mówił, ale to nie o tym. Może i ocenianie przez pryzmat KZ1 nie ma sensu, bo to w końcu gra na inną platformę, mocniejszą. Ale też nie czepiaj sie tego, że ktoś ocenia sequel po przejściu pierwszej części. To naturalna kolej rzeczy.

Widzisz, ja tłumaczyłem już setce ludzi (dosłownie!) o co tak naprawdę chodzi:

 

Po 1. Wyłożyłeś się już w drugim zdaniu. To nie jest sequel jedynki, tylko sequel KZ:L.

Po 2. Gra była średniakiem, ale:

 

Dzisiaj zmieniło się wiele rzeczy od tamtego czasu: To już nie to samo studio. To Studio, które Sony kupiło, sprowadziło mnóstwo nowych ludzi (3/4 to nowi ludzie) zainwestowało kasę w nowe technologie i tak dalej, to chyba już wszyscy wiedzą. Dalej, dzisiaj już nie chodzi o render. Dzisiaj chodzi o swoisty pokaz możliwości PS3. Kto śledzi KZ2 od początku, ten wie. Potrzebowałbym dwóch dni, żeby opisać o co chodzi z tym wszystkim. Nie chce mi się po prostu. A tak gwoli ścisłości, to nie Kutaragi krzyczał. Kutaragi to wizjoner i doskonale zaplanował PS3. Jego błąd polega na tym, że nie zna się na marketingu. Sony ma w ogóle z tym problem. Gdyby nie naobiecywali, ludzie nie oczekiwaliby niczego od nich. To był ich błąd. W sprawach technicznych PS3 jest doskonale przygotowane na przyszłość: Mogę o tym kiedy indziej napisać, aczkolwiek dużo już o tym jest na forum. Aha, i mówienie, że KZ to gra na 6+ jest nie poważne. Grałeś chociaż? Wiesz o co chociaż chodzi w uniwersum KZ? Wiesz jaka jest chociaż fabuła w KZ2?

 

Po 3. PS3 to owszem komputer. Z linuxem mamy funkcjonalność komputera. Chyba, że Linux jest dla ciebie za trudny, to wtedy zrozumiałe, że tego nie rozumiesz. O grafice 4D niczego nie słyszałem. Możesz mi coś takiego pokazać?

Odnośnik do komentarza
Chyba, że Linux jest dla ciebie za trudny, to wtedy zrozumiałe, że tego nie rozumiesz.

 

Nie rozumiem takich ludzi, którzy nie dość, że maniakalnie bronią danej gry, nie mogąc spokojnie porozmawiać, to jeszcze na siłę zaczepiają takimi tekstami, próbując się dowartościować, jacy to za(pipi)iści są. Człowieku, żal mi się robi, jak czytam co wypisujesz, więc daruj Sobie, bo nie zamierzam już pisać w tym temacie.

 

Żebyś zaraz nie pisał, iż po prostu jestem kolejnym typkiem, którego zatkałeś Swoją wspaniałą wypowiedzią. Kutaragi krzyczał właśnie, iż pokaz KZ2 to prawdziwy gameplay. Wkopał tym samym Guirella Games. Jak nie pamiętasz, radze poczytać.

 

Oprócz tego, KZ2, to sequel Killzone: Liberation? Pierwsze słyszę. Ale dzięki za uświadomienie.

Teraz już wiem, że PS3 to moc! K**** moc!

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
Chyba, że Linux jest dla ciebie za trudny, to wtedy zrozumiałe, że tego nie rozumiesz.

 

Nie rozumiem takich ludzi, którzy nie dość, że maniakalnie bronią danej gry, nie mogąc spokojnie porozmawiać, to jeszcze na siłę zaczepiają takimi tekstami, próbując się dowartościować, jacy to za(pipi)iści są. Człowieku, żal mi się robi, jak czytam co wypisujesz, więc daruj Sobie, bo nie zamierzam już pisać w tym temacie.

 

Żebyś zaraz nie pisał, iż po prostu jestem kolejnym typkiem, którego zatkałeś Swoją wspaniałą wypowiedzią. Kutaragi krzyczał właśnie, iż pokaz KZ2 to prawdziwy gameplay. Wkopał tym samym Guirella Games. Jak nie pamiętasz, radze poczytać.

 

Oprócz tego, KZ2, to sequel Killzone: Liberation? Pierwsze słyszę. Ale dzięki za uświadomienie.

Teraz już wiem, że PS3 to moc! K**** moc!

Widzisz, różnica między nami jest taka, że ja nie używam wulgaryzmów i spokojnie rozmawiam, wytykając komuś błędy. Ja nie mogę nic za to, że tobie wytykanie błędów, kojarzy się z maniakalnością. Najwyraźniej nie dorosłeś do dyskusji. To nie jest mój problem. Nie pisz, frustratów nam nie potrzeba. Ja nie probuję być wspaniały, dzielę się po prostu wiedzą. Czy to złe? To jest forum dyskusyjne, mam coś do powiedzenia w tej sprawie i to mówię. Nie podoba mi się jakaś wypowiedź - mam prawo to wyrazić. Spójrz na siebie, ktoś nie jest taki jaki chcesz, a już używasz wulgaryzmów. To świadczy o twoim poziomie człowieku, nie moim. Piszę czasem ironicznie, taki mam charakter, ale nikogo nie obrażam, a już kompletnie nie używam wulgaryzmów, do wyrażania frustracji. Akurat to nie Kutaragi, tylko Jack Tretton. Ja potrafię przedstawić dowód:

 

Proszę: http://uk.ps3.ign.com/dor/objects/748475/k...l?download=true

Odnośnik do komentarza
Chyba, że Linux jest dla ciebie za trudny, to wtedy zrozumiałe, że tego nie rozumiesz.

 

Nie rozumiem takich ludzi, którzy nie dość, że maniakalnie bronią danej gry, nie mogąc spokojnie porozmawiać, to jeszcze na siłę zaczepiają takimi tekstami, próbując się dowartościować, jacy to za(pipi)iści są. Człowieku, żal mi się robi, jak czytam co wypisujesz, więc daruj Sobie, bo nie zamierzam już pisać w tym temacie.

 

Żebyś zaraz nie pisał, iż po prostu jestem kolejnym typkiem, którego zatkałeś Swoją wspaniałą wypowiedzią. Kutaragi krzyczał właśnie, iż pokaz KZ2 to prawdziwy gameplay. Wkopał tym samym Guirella Games. Jak nie pamiętasz, radze poczytać.

 

Oprócz tego, KZ2, to sequel Killzone: Liberation? Pierwsze słyszę. Ale dzięki za uświadomienie.

Teraz już wiem, że PS3 to moc! K**** moc!

 

Stary czepiasz sie Jacobssa ktory jak widac po sygnaturce(czy jak to sie tam nazywa) jest poprostu fanem tego uniwersum.Ja np dziwie sie jak mozna sie podniecac taką grą jak Halo ale co wchodze w dzial o tej grze i zaczynam gadac glupoty??A ostatnim zdaniem pokazales ze porpostu jestes zwyklym fanboyem albo antyfanem ps3.To z renderem przerabialismy juz 100 razy no i wczym sie niby wkopal??Stary ludzie zobaczyli wkoncu gameplay masz mase filmikow i wypowiedzi dziennikarzy ktorzy mowią ze gra miażdży wiec ocb?Nie podoba Ci sie??Ok to powiedziales swoje i luz..

Odnośnik do komentarza

Jeden z developerow w wywiadzie powiedzial, ze przejscie jednego levelu bedzie zajmowalo ok 45 min- w zaleznosci od skill'a i poziomo trudnosci (ile bylo ich w jedynce? 10?). Czyli mozna oczekiwac krotkiej kampanii (cos jak CoD4), i mocno rozbudowabego multi, skoro "zajmuje" on 50% tytulu. Trzeba wiec kampanie zaczac od hard'u... koniecznie! :)

 

Ps. MGS4 tez zaczne na hardzie.

 

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie nadal przeciętnie wygląda...miejmy nadzieję, że gra zachwyci czymś innym niż "wspaniałą" grafiką.

 

no wsumie to masz prawo do wlasnej opinii wiec nie bede mowil co o tym mysle ale mozecie sie domyslec:)

 

Jedynie dodatm czekaj stary na PS 4 i na Xbox 720..to moze cos Cie wkoncu zachwyci..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Może inaczej. Gra wygląda DOBRZE...ledwie dobrze. Biorąc pod uwagę kaliber produkcji oczekiwałbym czegoś lepszego. Ogólnie graficznie wygląda dobrze, ale jeżeli wezmę pod uwagę wielkość tego tytułu to wychodzi ledwie przeciętność ;)

W Blacksite nie grałem. Jeżeli chodzi o The Darkness to moim zdaniem wygląda całkiem niezle. Oczywiście teren w Killzone jest ciekawszy (bardziej otwarty - akcja na zewnątrz).

 

Jedynie dodatm czekaj stary na PS 4 i na Xbox 720..to moze cos Cie wkoncu zachwyci..

Nie muszę czekać tyle. MGS4, Mass Effect i BF: Bad Company też wyglądają pięknie.

Odnośnik do komentarza

Hmm Pan Thomas widocznie inaczej patrzy na grafe, dla mnei darkness byla kiepska gra pdo wzgledem graficznym, ogaldajac w hd Kilzona filmiki to jest naprawde najwyzsza liga jak dla mnie, a na tej najwyzszej polce jest GOW2 po tym co zobaczylem na filmikach, killzone uwaga virtua tennis 3 :D Porpsotu graficznie to dla mnie wymioty :] Mam ps3 a i tak dalbym duzo zeby pograc w gow2 na ps3 :]

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Mr. Blue
Przeciętnie powiadasz, czyli stawiasz graficznie Killzone 2 obok Blackstie 51, Darkness i innych gier na 6-7/10?

 

Darkness na 6-7? my mówimy o tej samej grze?

 

Sorry, offtop:

 

A co do Killzone 2... Jedynka też miała być super mega-hiper coś tam, a nie była, choć i tak lepsza od Halo.

Odnośnik do komentarza
Najnowszy PSXE - "KZ2 momementami wygląda lepiej niż render sprzed 3 lat"

W numerze dwie strony o KZ2.

 

Jak zawsze ktoregos ze zgredow ponioslo...ahh ten hype...ktos znow dal sie jemu poniesc :] vide Kali i HS :P

 

Do rendera to sie zblizylo ale chyba tylko w warstwie koncepcyjnej...bo napewno nie w wizualnej...a to ze wyglada lepiej to juz wogole stek bzdur...

Odnośnik do komentarza
Przeciętnie powiadasz, czyli stawiasz graficznie Killzone 2 obok Blackstie 51, Darkness i innych gier na 6-7/10?

 

Darkness na 6-7? my mówimy o tej samej grze?

 

Sorry, offtop:

 

A co do Killzone 2... Jedynka też miała być super mega-hiper coś tam, a nie była, choć i tak lepsza od Halo.

 

Myślisz, że jesteś oryginalny, jak powtórzysz to samo zdanie po raz 46? (tyle się naliczyłem już tego zdania na tym forum).

Najnowszy PSXE - "KZ2 momementami wygląda lepiej niż render sprzed 3 lat"

W numerze dwie strony o KZ2.

 

Jak zawsze ktoregos ze zgredow ponioslo...ahh ten hype...ktos znow dal sie jemu poniesc :] vide Kali i HS :P

 

Do rendera to sie zblizylo ale chyba tylko w warstwie koncepcyjnej...bo napewno nie w wizualnej...a to ze wyglada lepiej to juz wogole stek bzdur...

Tak, zgredów poniosło. Tylko oni w to grali, a ty nie. A teraz wracaj do swojego GTA IV, które oczywiście na swój Hype zasługuje :lol: :lol: :lol:

:rotfl: :rotfl: Większego hipokryty od ciebie nie widziałem.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Myślisz, że jesteś oryginalny, jak powtórzysz to samo zdanie po raz 46? (tyle się naliczyłem już tego zdania na tym forum).

 

Nie, ani trochę. Przyznam się bez bicia, że chciałem wyrazić swoje zdanie co do oceny przygód Mackarza przez Arkady, a ta obawa wobec Killzone była tylko takim pretekstem. A fakt ze słabym i powtarzalnym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Przeciętnie powiadasz, czyli stawiasz graficznie Killzone 2 obok Blackstie 51, Darkness i innych gier na 6-7/10?

 

Darkness na 6-7? my mówimy o tej samej grze?

 

Sorry, offtop:

 

A co do Killzone 2... Jedynka też miała być super mega-hiper coś tam, a nie była, choć i tak lepsza od Halo.

 

Myślisz, że jesteś oryginalny, jak powtórzysz to samo zdanie po raz 46? (tyle się naliczyłem już tego zdania na tym forum).

Najnowszy PSXE - "KZ2 momementami wygląda lepiej niż render sprzed 3 lat"

W numerze dwie strony o KZ2.

 

Jak zawsze ktoregos ze zgredow ponioslo...ahh ten hype...ktos znow dal sie jemu poniesc :] vide Kali i HS :P

 

Do rendera to sie zblizylo ale chyba tylko w warstwie koncepcyjnej...bo napewno nie w wizualnej...a to ze wyglada lepiej to juz wogole stek bzdur...

Tak, zgredów poniosło. Tylko oni w to grali, a ty nie. A teraz wracaj do swojego GTA IV, które oczywiście na swój Hype zasługuje :lol: :lol: :lol:

:rotfl: :rotfl: Większego hipokryty od ciebie nie widziałem.

Otóż sie mylisz kolego...bo pracuje w tak zwanej "branży" i akurat mialem przyjemność grac w ten wycinek poziomu Killzone 2...i owszem gra robi bardzo dobre wrazenie wizualne...ale napewno nie jest to jakosc rendera ktory byl kiedys przez SONY zaprezentowany...jak masz jakies watpliwosci to odpal sobie rownoczesnie ten ze render a obok jakis najnowszy filmik z gameplay :]

 

Co do GTA4 to chyba mnie z kims pomyliles bo bylem jedna z tych osob ktore GTA4 jawnie krytykowaly, glownie za grafike i powtarzalnosc...oraz krok wstecz w stosunku do San Andreas jezeli chodzi o niektore patenty...ale widzisz...to takie zbocznie zawodowe krytykowac...ale nie ma sie co dziwic w koncu swoja kariere w zawodowym swiecie growym zaczynalem jako tester :]

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...