Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

ci co pisza ze kz2 ma lepsza jakosc grafiki od crisisa, to chyba sami sie oklamuja ? nie jest tak?

 

po pierwsze kz2 dzialac bedzie w 720p (oby) , a na crisisie gralem w fullHD na 24calowym monku

po drugie to jakie mozliwosci krajoznawcze mielismy w kryzysie to niebdzie chyba nawet w kz 5

i po trzecie czy ktos widzial te wybuchy w kryzysie na 24 monitorze ,fullHD i maks detale? prosze was nie oszukujmy sie

 

dodam tylko ze sam gram tylko na PS3 a w kryzysa gralem czasem u bracika jak pojechalem do niego, powiedzmy ze ma sprzet z bardzo wyzszej pólki :) . no a to ze ps3 jes de best ! to swoja droga , ale zdrowy rozsadek swoja. takie jest moje zdanie

 

 

Odnośnik do komentarza
ci co pisza ze kz2 ma lepsza jakosc grafiki od crisisa, to chyba sami sie oklamuja ? nie jest tak?

 

po pierwsze kz2 dzialac bedzie w 720p (oby) , a na crisisie gralem w fullHD na 24calowym monku

po drugie to jakie mozliwosci krajoznawcze mielismy w kryzysie to niebdzie chyba nawet w kz 5

i po trzecie czy ktos widzial te wybuchy w kryzysie na 24 monitorze ,fullHD i maks detale? prosze was nie oszukujmy sie

 

dodam tylko ze sam gram tylko na PS3 a w kryzysa gralem czasem u bracika jak pojechalem do niego, powiedzmy ze ma sprzet z bardzo wyzszej pólki :) . no a to ze ps3 jes de best ! to swoja droga , ale zdrowy rozsadek swoja. takie jest moje zdanie

Oczywiście, że nie. Mam PC z Geforcem 8800 GT (około 15 klatek w 1680x1050 na full) i wiem co mówię. KZ2 wygląda lepiej. Począwszy od oświetlenia, skończywszy na zadymie. Crysis za to jest nudny i nic się nie dzieje. Natomiast w Killzone trwa cały czas wojna. Do tego, wybuchy to właśnie naśmieszniejsza rzecz w crysisie. Mam ci nakręcic filmik frapsem? Jak chcesz moge zrobic. Każda gra, którą widziałem na PS3 wygląda gorzej niz Crysis (posiadam do tego PS3 i X360) ale KZ2 kopie zad. A do premiery jeszcze poprawią grafikę (pre-alpha build). Już na E3 2007 mowili, że lepiej sie nie da. A tutaj sie okazuje ze sie da. Pomyslcie sobie, co bedzie za 5 lat na PS3 :D:D.

Odnośnik do komentarza
ci co pisza ze kz2 ma lepsza jakosc grafiki od crisisa, to chyba sami sie oklamuja ? nie jest tak?

 

po pierwsze kz2 dzialac bedzie w 720p (oby) , a na crisisie gralem w fullHD na 24calowym monku

po drugie to jakie mozliwosci krajoznawcze mielismy w kryzysie to niebdzie chyba nawet w kz 5

i po trzecie czy ktos widzial te wybuchy w kryzysie na 24 monitorze ,fullHD i maks detale? prosze was nie oszukujmy sie

 

dodam tylko ze sam gram tylko na PS3 a w kryzysa gralem czasem u bracika jak pojechalem do niego, powiedzmy ze ma sprzet z bardzo wyzszej pólki :) . no a to ze ps3 jes de best ! to swoja droga , ale zdrowy rozsadek swoja. takie jest moje zdanie

Oczywiście, że nie. Mam PC z Geforcem 8800 GT (około 15 klatek w 1680x1050 na full) i wiem co mówię. KZ2 wygląda lepiej. Począwszy od oświetlenia, skończywszy na zadymie. Crysis za to jest nudny i nic się nie dzieje. Natomiast w Killzone trwa cały czas wojna. Do tego, wybuchy to właśnie naśmieszniejsza rzecz w crysisie. Mam ci nakręcic filmik frapsem? Jak chcesz moge zrobic. Każda gra, którą widziałem na PS3 wygląda gorzej niz Crysis (posiadam do tego PS3 i X360) ale KZ2 kopie zad. A do premiery jeszcze poprawią grafikę (pre-alpha build). Już na E3 2007 mowili, że lepiej sie nie da. A tutaj sie okazuje ze sie da. Pomyslcie sobie, co bedzie za 5 lat na PS3 :D:D.

 

 

 

nirchce sie sprzeczac, bo sam bardzo bym chcial zeby kz2 byl super i mam nadzieje ze tak bedzie. a co do porownania do kryzysa to dopoki niezobacze kz2 usiebie na tiwiku , niebede nic mowil , bo filmikow sie juz duzo naogladalem, a pozniej gdy sam gralem bylo calkiem inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
ci co pisza ze kz2 ma lepsza jakosc grafiki od crisisa, to chyba sami sie oklamuja ? nie jest tak?

 

po pierwsze kz2 dzialac bedzie w 720p (oby) , a na crisisie gralem w fullHD na 24calowym monku

po drugie to jakie mozliwosci krajoznawcze mielismy w kryzysie to niebdzie chyba nawet w kz 5

i po trzecie czy ktos widzial te wybuchy w kryzysie na 24 monitorze ,fullHD i maks detale? prosze was nie oszukujmy sie

 

dodam tylko ze sam gram tylko na PS3 a w kryzysa gralem czasem u bracika jak pojechalem do niego, powiedzmy ze ma sprzet z bardzo wyzszej pólki :) . no a to ze ps3 jes de best ! to swoja droga , ale zdrowy rozsadek swoja. takie jest moje zdanie

Oczywiście, że nie. Mam PC z Geforcem 8800 GT (około 15 klatek w 1680x1050 na full) i wiem co mówię. KZ2 wygląda lepiej. Począwszy od oświetlenia, skończywszy na zadymie. Crysis za to jest nudny i nic się nie dzieje. Natomiast w Killzone trwa cały czas wojna. Do tego, wybuchy to właśnie naśmieszniejsza rzecz w crysisie. Mam ci nakręcic filmik frapsem? Jak chcesz moge zrobic. Każda gra, którą widziałem na PS3 wygląda gorzej niz Crysis (posiadam do tego PS3 i X360) ale KZ2 kopie zad. A do premiery jeszcze poprawią grafikę (pre-alpha build). Już na E3 2007 mowili, że lepiej sie nie da. A tutaj sie okazuje ze sie da. Pomyslcie sobie, co bedzie za 5 lat na PS3 :D:D.

 

 

 

nirchce sie sprzeczac, bo sam bardzo bym chcial zeby kz2 byl super i mam nadzieje ze tak bedzie. a co do porownania do kryzysa to dopoki niezobacze kz2 usiebie na tiwiku , niebede nic mowil , bo filmikow sie juz duzo naogladalem, a pozniej gdy sam gralem bylo calkiem inaczej.

Spoko, beta jest potwierdzona. Zagramy sobie w KZ2 jeszcze w tym roku i się przekonasz :).

Odnośnik do komentarza

KZ2 z pewnością wygląda lepiej od Crysis'a (CoD4 nieco słabiej), ale.... przy porównaniu należy uwzględnić to, że Crysis wygląda b.dobrze a ma rozległe, podatne na zniszczenia tereny. To akurat element trudny do osiągnięcia na konsolach (tradycyjnie poskąpiono im pamięci <_< )... chociaż takie GTA IV pokazuje, że przy 512MB (minus pamięć na OS) można uzyskać duży teren i b.dobrą grafikę (oraz całkiem niezłe tekstury) i fizykę.

Odnośnik do komentarza

Filmik urwał mi głowę przy samej (pipi)e mówiąc delikatnie. Spodziewałem się że będzie wyglądać nieźle, ale to wygląda rewelacyjnie !! Wszędzie coś się dzieje, strzały, wybuchy, ktoś ginie, kogoś niosą, coś leci xD - prawdziwa wojna. Czekam tylko na filmik w HD dla pewności ;)

 

Co do porównywania grafiki pomiędzy Crysisem a KZ2 to nie ma najmniejszego sensu, ponieważ jeszcze żaden sprzęt nie uźwignoł "Kryzysa" na max. detalach :) Nie oszukujmy się, grafika w Crysisie jest lepsza, ale w KZ2 więcej się dzieje.

 

Mam nadzieje że w następnym PSX'ie będzie coś na ten temat (jak pamiętamy obiecywali na Maj ;) Czekamy z niecierpliwością na następne filmiki i jakieś demko w przyszłości xD

Edytowane przez XMati
Odnośnik do komentarza
Pamietajcie o syndromie trailerow np. filmowych - pokazuja najlepsze momenty ;):). Oby nie byl to Crysis na konsole...

Tylko ,że tu nie mamy trailera(choć pokazywany też był) a grywalny cały jeden level,który jest 2 levelem gry.Gdy dodać do tego fakt,że podczas jednego z filmików w tle słychać jednego z twórców mówiącego ,że w najbliższym czasie pokażą dopiero gameplay z prawdziwie wielkich bitw można odnieść wrażenie ,ze najlepszych momentów jeszcze nie pokazali.

 

Choć trochę racji masz,na bank będą też gorsze levele i pewnie ten z prezentacji jest jednym z ciekawszych z tych które na chwilę obecną są jako tako skończone w studiu w Amsterdamie.Ale tak jest w każdej grze,że są gorsze i lepsze levele.

 

Uprzedzam tych ,którzy myślą ,ze Killzone 2 to będzie rewolucja w gatunku fpp.Z wypowiedzi twórców i grających widać ,że gra to taki Call of Duty w s-f w kapitalnej oprawie więc cudów na kiju się nie spodziewajcie.

 

BTW Crysis to wg mnie rewolucja w fizyce w fpp,Killzone 2 na chwilę obecną pod żadnym względem rewolucyjny nie jest,powiela motywy z innych gier plus dodaje kapitalną oprawę i swój specyficzny klimat

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Pamietajcie o syndromie trailerow np. filmowych - pokazuja najlepsze momenty ;):). Oby nie byl to Crysis na konsole...

 

Haha, lol. :lol: Tutaj jest grywalny level baranku. To jest nagrane z tego co ludzie grali, a nie z jakiś trailerów.

 

 

Pamietajcie o syndromie trailerow np. filmowych - pokazuja najlepsze momenty ;):). Oby nie byl to Crysis na konsole...

Tylko ,że tu nie mamy trailera(choć pokazywany też był) a grywalny cały jeden level,który jest 2 levelem gry.Gdy dodać do tego fakt,że podczas jednego z filmików w tle słychać jednego z twórców mówiącego ,że w najbliższym czasie pokażą dopiero gameplay z prawdziwie wielkich bitw można odnieść wrażenie ,ze najlepszych momentów jeszcze nie pokazali.

 

Choć trochę racji masz,na bank będą też gorsze levele i pewnie ten z prezentacji jest jednym z ciekawszych z tych które na chwilę obecną są jako tako skończone w studiu w Amsterdamie.Ale tak jest w każdej grze,że są gorsze i lepsze levele.

 

Uprzedzam tych ,którzy myślą ,ze Killzone 2 to będzie rewolucja w gatunku fpp.Z wypowiedzi twórców i grających widać ,że gra to taki Call of Duty w s-f w kapitalnej oprawie więc cudów na kiju się nie spodziewajcie.

 

BTW Crysis to wg mnie rewolucja w fizyce w fpp,Killzone 2 na chwilę obecną pod żadnym względem rewolucyjny nie jest,powiela motywy z innych gier plus dodaje kapitalną oprawę i swój specyficzny klimat

 

Takim tokiem myślenia, to żadna gra nie jest rewolucyjna. Co do fizyki Crysisa, to akurat się mylicie panowie, bo to zwykła fizyka widziana we wcześniejszych grach, plus niszczenie drewnianych domków i łamiące się drzewa. Raczej ewolucja. Zresztą, gram w Crysisa prawie codziennie to widzę to wszystko. Poza tym, wracając do rewolucji, COD 4, Halo 3, GTA IV itp. to też żadne rewolucje. W niczym im to w zostaniu hitem nie przeszkodziło. A i zapominacie o najważniejszym szczególe. Crysis, to gra PC, KZ2 to gra konsolowa. W przypadku Crysisa potrzeba było drogiego kompa na premierę, tutaj wystarczy konsola za 1000 zł (luty 2009). Zresztą, nie chce mi się już gadać. Tak to już jest z fanboyami, że znajdą zawsze jakiś punkt zaczepki. Ja gram na X360, PS3 i mocnym PC. Mnie to wali co se inni sądzą. Dla mnie, z punktu widzenia gracza, KZ2 jest najlepiej wyglądającą grą.

 

Odnośnik do komentarza

LoL?

 

http://img178.imageshack.us/my.php?image=c...20x32005ha9.jpg

 

Przeładowanie broni w K2 to poezja, podobnie jak w przypadku pierwszej części robi wrażenie i przykuwa oko, ogólnie to co dzieje się na ekranie miażdży obecny i zapowiadany line up nadchodzących gier. Ekipa odpowiedzialna za pracę nad grą ma u mnie duże uznanie, bo choć premiera została przełożona mam nadzieję że końcowy efekt będzie jeszcze lepszy, z chęcią bym ujrzał na PS store gameplay w HD ale na to chyba narazie nie ma co liczyć. Czytałem też wasze opinie na temat porównań do Crysis, a więc grafika Kryzysu jest gdzieś bliska Uncharted (patrzę akurat pod względem dżungli, skał, wody itd.) ale czy oprócz grafiki, fizyki nic się więcej nie liczy? Takie gry jak Crysis wychodzą, ryją beret ale zostają szybko zapomniane a to ze względu na marną otoczkę fabularną a nie oszukujmy się nie ma się nad czym rozpływać w dziecku firmy Crytek, podobnie było z wieloma grami ktróe poza grafika nie reprezentowały nic poza tym i zostały szybko zapomniane przez światek graczy. Killzone już podczas pierwszej części fabularnie był świetnie przedstawiony, miał swój klimat w który gracze wręcz wsiąkali, druga część zapowiada się jeszcze bardziej smakowicie więc jak dla mnie Crysis przegrywa z nadchodzącym K2 czy też Resistance 2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...