Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

podaj link do tej informacji

 

1mln. prorderów został złożony w samej Europie

Artykuł

Gonzo z N+ pisze tam o sukcesie sony i 3mln preorderów, szukałem gdzieś oficjalnego potwierdzenia ale nigdzie nie znalazłem i zastanawiam się skąd on wziął te 3mln ^_^

1.1 oficjalnie ogłoszone w europie, ponad 1 mln preorederów na Amazonie i ponad 1 mln w GameStop. Wychodzi grubo ponad 3 mln. w Stanach i Europie.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Pograłem w demo :)

 

Graficznie jest przepięknie, mechanika jest w porządku, ciężko się strzela - to dobrze.

 

 

Trochę mnie zmartwiło strasznie schematyczne zachowanie przeciwników. No nic, trzeba poczekać na pełną wersję :)

Odnośnik do komentarza
podaj link do tej informacji

 

1mln. prorderów został złożony w samej Europie

Artykuł

Gonzo z N+ pisze tam o sukcesie sony i 3mln preorderów, szukałem gdzieś oficjalnego potwierdzenia ale nigdzie nie znalazłem i zastanawiam się skąd on wziął te 3mln ^_^

1.1 oficjalnie ogłoszone w europie, ponad 1 mln preorederów na Amazonie i ponad 1 mln w GameStop. Wychodzi grubo ponad 3 mln. w Stanach i Europie.

Pierwsze słyszę, można o jakiś link?

Odnośnik do komentarza
Cudownie :) bo ta gra naprawde na to zasluguje...w koncu, pierwszy raz od zakupienia PS3 i grania w Uncharted i Metal Gear Solid 4 czuje ze pieniadze na ta konsole nie zostaly wyrzucone w bloto...mam nadzieje ze Killzone pociagnie za soba lawine rewelacyjnych tytulow wlasnie na ta platforme...

Ty tu nie (pipi), tylko gadaj jak tam idzie tworzenie "Łiczera" na konsole :D.

 

W demie, ten typek z wyrzutnią rakiet (przed wysadzeniem mostu, na balkoni) potrafi zginąć inaczej niż podchodząc do lewej krawędzie i z niej spadając? Próbowałem strzelać na różne sposoby, w nogi, w korpus, w głowę, a za każdym razem umiera w ten sam sposób.

Da się, choć jest to trudne. Problem polega na tym, że on prawie zawsze staje blisko krawędzi, a jak dostaje obojętnie gdzie, to wiadomo, traci równowagę i po herbacie. Zdaje mi się, że raz mi się udało tak zrobić, aby tam został. Polecam strzelanie ze standardowego karabinu Helghastów.

 

 

Kurczę, ale ta gra jest dobra :D. Wyśmienity jest ten gameplay i bronie. I pomyśleć, że grafika (rzekomo odpowiedzialna za wczesny hype KZ2) staje się teraz marginesem w tej grze. Demko jak wielokrotnie pisałem, przeszedłem już prawie tyle razy, ile gra się w regularną grę. Tak jak beta była dla wielu lepsza od pełnych produkcji, tak demo robi dokładnie to samo. Wyśmienity jest ten gameplay. Totalnie inny od znakomitego Halo 3, a zarazem równie wspaniały ;).

 

Co mnie urzeka w tej grze, to pukawki. Ta siła wystrzału, ich design, różnorodność - orzeszki polane miodem :wub:

 

Aha, Xymek, Ty już zaliczyłeś całe KZ2?

Odnośnik do komentarza
Ty tu nie (pipi), tylko gadaj jak tam idzie tworzenie "Łiczera" na konsole

Właśnie, lepiej reklamuj tu kolejny tytuł warty wydania sałaty, a nie ! :D.

 

Jeżeli chodzi o mnie, demo zaliczyłem dokładnie 75 razy i na jakiś czas mam dosyć XD (na czas premiery ma się rozumieć). Zauważyłem przy tym że mam złe nawyki jeśli w międzyczasie zagram w innego shootera, brrr to nie brzmi dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce się podenerwować :D to radzę przeczytać sobie recenzję w najnowszym Dzienniku (w dodatku kultura). Gościu nieźle pojechał po kz2. Min. pisze, że w grze wystpuje efekt krótkiej kołdry,że pecety potafią dużo więcej, że gra jest dużo za GoW2, że poziomy to kalka halo, postać pani naukowiec też, że dużo patosu i fabuła sztampowa.Nawet postacie są bardziej bezpłciowi od tych z Gowa. Poźniej na ich stronce internetowej powinna być recenzja to będzie można ,,oblukać".

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza
efekt krótkiej kołdry

...... Słyszałem już o "hujowym efekcie" (pozdrawiam muadiba :P), słyszałem również o jakimś zabawnym efekcie od Jazdaone (bodaj z COD4), ale nigdy PRZENIDGY nie słyszałem o efekcie "krótkiej kołdry", zaczynają mnie dobijać te nazwy XD.

że pecety potafią dużo więcej

Ja p**** ....... Urządzenie które ciągle się rozwija i nie zatrzymuje w miejscu, to chyba niby logiczne ... Ale co ja wymagam od "Dziennika" .. :/ .

Odnośnik do komentarza
Btw demka (może już było o tym) - czy 1 level gry z lądowaniem i walką jest zaraz po intro ?

Jeśli tak, to wycięte zostało wprowadzenie, w sumie kilka minut gameplayu (czy raczej biegania) z pełnej wersji gry...

nie ma zadnego intra ani wprowadzenia

"wybierasz" poziom trudnosci, loading i jedziesz od razu:D

Edytowane przez valensPL
Odnośnik do komentarza

Spoko recenzja ! A co do tego brzydko wyglądającego promienia to oglądałem fragmenty z multii na stronie giantbomb ->TUTAJ i w 46 sekundzie używa ktoś tego i promień wygląda ok ! Całkiem inaczej tzn lepiej niż w demie. Nie wiem w jaką to oni wersje grają ale pewnie najnowszą. W demie to mi się nie podoba ale na tym filmiku wygląda w porządku, może w ostatecznej wersji to poprawili ?

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

 

ludzie. od coś recenzentów posrało w tej generacji konsol. co to znaczy:

pomniejsze błędy i niedoróbki

 

damn it! od ZAWSZE w grach były niedoróbki a jakoś nigdy nie były wytykane jako błąd. Spodziewacie się, że kiedyś powstanie gra idealna? Taki tekst to w moim odczuciu lenistwo recenzenta - nie chciało mu się dokładnie wymienić wad.

 

Teskt pmniejsze błędy i niedoróbki to porażka recenzenta (jak przypis dolny dla tłumacza)

 

poza tym - tekst bez zarzutu. ale podsumowanie...

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ty chyba masz coś z głową nie tak. A co, miał wymieniać w minusach sporadyczne zacięcia Ai i brzydki promień? Patrzysz minusy czyli: pomniejsze błędy i niedoróbki, a następnie do recki do wad. Chyba logiczne, no nie? A może do minusów powinien dopisać jeszcze "raz na kilka godzin pojawia się słaba tekstura"?.Ehh, szkoda gadać

Edytowane przez collins
Odnośnik do komentarza
Cudownie :) bo ta gra naprawde na to zasluguje...w koncu, pierwszy raz od zakupienia PS3 i grania w Uncharted i Metal Gear Solid 4 czuje ze pieniadze na ta konsole nie zostaly wyrzucone w bloto...mam nadzieje ze Killzone pociagnie za soba lawine rewelacyjnych tytulow wlasnie na ta platforme...

Ty tu nie (pipi), tylko gadaj jak tam idzie tworzenie "Łiczera" na konsole :D.

 

W demie, ten typek z wyrzutnią rakiet (przed wysadzeniem mostu, na balkoni) potrafi zginąć inaczej niż podchodząc do lewej krawędzie i z niej spadając? Próbowałem strzelać na różne sposoby, w nogi, w korpus, w głowę, a za każdym razem umiera w ten sam sposób.

Da się, choć jest to trudne. Problem polega na tym, że on prawie zawsze staje blisko krawędzi, a jak dostaje obojętnie gdzie, to wiadomo, traci równowagę i po herbacie. Zdaje mi się, że raz mi się udało tak zrobić, aby tam został. Polecam strzelanie ze standardowego karabinu Helghastów.

 

 

Kurczę, ale ta gra jest dobra :D. Wyśmienity jest ten gameplay i bronie. I pomyśleć, że grafika (rzekomo odpowiedzialna za wczesny hype KZ2) staje się teraz marginesem w tej grze. Demko jak wielokrotnie pisałem, przeszedłem już prawie tyle razy, ile gra się w regularną grę. Tak jak beta była dla wielu lepsza od pełnych produkcji, tak demo robi dokładnie to samo. Wyśmienity jest ten gameplay. Totalnie inny od znakomitego Halo 3, a zarazem równie wspaniały ;).

 

Co mnie urzeka w tej grze, to pukawki. Ta siła wystrzału, ich design, różnorodność - orzeszki polane miodem :wub:

 

Aha, Xymek, Ty już zaliczyłeś całe KZ2?

"Wiesiek" sie robi juz Ty sie nie martw...obecnie siedze juz od ponad mies we Francji gdzie nadzoruje i pomagam Widescreen Games...robota idzie calkiem niezle i jestem pelen nadzieii...

 

Co do Killzone 2 to nie przeszedlem, pogralem troszeczke w firmie, potem sobie darowalem. Czekam az bede mogl zagrac w domu...na spokojnie odpowiednio sie delektujac ta pozycja - od dluzszego czasu oszczednie sobie dawkuje informacje zeby sobie nie popsuc zabawy...

Odnośnik do komentarza
Kolo na balkoniku potrafi zginąc na nim,tzn. nie spaść,raz mi sie to udało.Trzeba poczekać,bo jest moment ze kolo się cofa.

 

 

Zaraz po tym, jak ShtaS to powiedział, sprawdziłem ponownie i udało mi się :).

 

Wprawdzie tylko wyrzutnią (strzeliłem w niego), ale został u góry. Więc żaden skrypt, jakby ktoś tak pomyślał :).

 

Ale jak wspomniałem, kiedyś z karabinu udało mi się go tam zatrzymać. Tak jak mówię, po prostu stoi za blisko krawędzi, więc dlatego jest trudno.

 

Edit:

 

Fuerte - sekundy :).

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

a ja za nic nie mogę dostać sie do tego pomieszczenia z zaworem.Ginę w hangarze w róznych konfiguracjach (przy wejściu, po pokonaniu pierwszej fali, w chwili kiedy Rico majstruje przy przełączniku i ni h.... nie mogę trafić na sytuację że się gdzieś tam zacina a ja mogę sam przejść dalej. Czy ktos odkrył w którym dokładnie momencie trzeba zginąć ?

Odnośnik do komentarza

Dzierżę właśnie w ręce najnowszy numer PSW i co w nim czytam, zapytacie? Nie pytacie? Nie szkodzi i tak Wam powiem :P

 

Ekhm, cytuję: "Killer visuals can't hide its lack of originality and a short campaign" 8/10

Ian Dean PSW magazine

 

Skupiając się nadal na tym co mu nieodpowiadało bo o zaletach typu doskonały feeling broni, najlepsza od czasu CoD rzeźnia online, najlepsze wykorzystanie sixaxis,grafa, OST etc. słyszeliśmy nie raz nie dwa.

 

Narzeka na sterowanie, które jest mało intuicyjne w porównaniu do CoDa i mimo możliwości podobnego ustawienia co do wspomnianego wcześniej (mowa o configu Alt 2), nadaje się tak naprawdę najlepiej w Multi, gdzie nie używamy 'coverfire' - czyli, że dla mass (czyt. nas :) ) i tak nastawionych na potyczkę po sieci to żadna ujma ;)

 

Ogółem będzie się działo mimo braku oryginalności i krótkiej kampanii (pff :P ) Co tu dużo pisać... Recka na 8 stron długa i rozmywa się w superlatywach pod adresem GG teamu, ale nie będę się bawił w tłumacza. Chcę byście wiedzieli (jeśli jeszcze tego nie wiecie :P ), że jakim killerem był takim jest nasz kofany Helgazmatyczny Killzone 2.

Do zobaczenia za 2 tygodnie online :P

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Wiecie co... Przeczytałem sobie tak od niechcenia kroniki uniwersum i jestem pod ogromnym wrażeniem tak ciekawie zaprojektowanego ciągu wydarzeń.

 

Ale co mi się naprawdę rzuciło w oczy, to to, że to po stronie Helgan jest więcej racji. :o

Odnośnik do komentarza
Wiecie co... Przeczytałem sobie tak od niechcenia kroniki uniwersum i jestem pod ogromnym wrażeniem tak ciekawie zaprojektowanego ciągu wydarzeń.

 

Ale co mi się naprawdę rzuciło w oczy, to to, że to po stronie Helgan jest więcej racji. :o

 

Na początku wrzuciłem tylko cytat i ocenę jaką wystawili tak jak robili to inni, od siebie jednak dodałem coś nadto bo i tak wszyscy interpretują końcową ocenę nie skupiając się nad tym co pomiędzy, więc nie wyjeżdżaj mi tu z autoironią :P

 

Jak tak jesteś ciekaw pełnej recenzji nt. K2 to na pewno ją znajdziesz w PSX EXTREME, czy głównych portalach internetowych.

Sheesh :o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...