Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja juz przeszedłem 50 procent gry ,moje rady nie grac z polskim dubingiem bo jest cichszy od ang i na 5.1 dupowo go slychac do tego często ucinają słowa w połowie zdania, ustawic czulosc galek co najmniej na 50 procent,jak na razie wrażenia z gry masakryczne miasto wygląda zabójczo do tego fajna zmiana akcji często obsługuje sie np działka,czołgi czy działka przeciwlotnicze i bardzo fajnie to wyglada !!! ale miasto to nic lokacje na pustyni to jest masakra powiem szczerze że nic wczesniej tsk wy(pipi)anego nie widziałem!!!kurz powiewające szmaty w zniszczonych fabrykach klimat miazdzy i zadne girsy tu nie podskoczą zupełnie nie ta liga !!zreszta nie bede psuł innym zabawy jest kosmicznieeeee animacja postaci niszczy a różnorodnosc działania broni<miotacz płomieni ,kołkownica>rozpieprza, już nie wspomne o tym jak te bronie wygladaja na samo przeladowywanie mozna patrzec bez konca...POZDRAWIAM <czekam na multi !!!>

 

nie wiem jak jest na innych zestawach, ale u mnie można osobno regulować siłe dzwięku dla subwofera, satelitek i centralnego, nie raz podkręcałem lekko same satelitki co by lepiej/wyrazniej słyszeć wszystko dookoła, centralny i subwofer sporadycznie też, także problem z "polskim dubingiem bo jest cichszy" częściowo da się chyba zminimalizować

 

wiesz co dzieki za info bo w eufori posiadania i grania nawet nie zauwazylem

 

Odnośnik do komentarza
Co to za zestaw? To znaczy jaki film, jaka cena? Masz jakiegoś linka? U nas w Gdańsku w MM nic nie wiedzą.

Tutaj link , oferta póki co tylko w sieci Saturn.

...polecam zobaczyć nową gazetke z Saturna http://www.saturnpolska.pl/. Killzone ma być dostępny 25 lutego za 199 + film na BD "Helikopter w Ogniu". Oferta całkiem niezła.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
- Czy Klany dostaną swoje własne Forum?

Każdy z klanów dostanie swoją własną stronę ze statystykami, członkami ostatnimi grami etc. Będzie też osobne Forum Klanowe.

Więc FPeS będzie mógł mieć dwa fora :)

 

Reszta wywiadu z Sebem Downie na ps3site.pl pod tym adresem :)

 

Kaper 666 - co za problem anulować zamówienie?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
... animacja postaci niszczy a różnorodnosc działania broni<miotacz płomieni ,kołkownica>rozpieprza, już nie wspomne o tym jak te bronie wygladaja na samo przeladowywanie mozna patrzec bez konca...POZDRAWIAM <czekam na multi !!!>

 

No wlasnie, nie do konca. Rozumiem, ze "death animation" rzadzi- asbolutnie pierwsza klasa, mistrzostwo. Ale to jak biegaja, krocza Helghasci, czy zoldacy ISA, to wyglada bardzo stadardowo. Cod4 w tej materii wyglada znacznie lepiej. Czy nikt tego nie widzi? :rolleyes:

 

 

 

fajny filmik z multi, ale Battlefield, wciaz rzadzi :)

 

http://www.insidegamer.nl/playstation3/killzone2/videos/9737

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Eeeee, przecież ten filmik jest beznadziejny, ludzie już nie oszukujcie samych siebie, przez te 3 minuty tam nawet nie ma 10s gry tylko stoją albo biegają w kółko bez sensu.

 

Jak te żółte kreski to był tor lotu granatu to programiści mogli to sobie darować bo wygląda jakby to sobie ktoś kredką w paincie rysował, psuje tylko efekt bardzo dobrej grafiki.

Odnośnik do komentarza
Eeeee, przecież ten filmik jest beznadziejny, ludzie już nie oszukujcie samych siebie, przez te 3 minuty tam nawet nie ma 10s gry tylko stoją albo biegają w kółko bez sensu.

Grupka ludzi robi jakieś pierdoły w multi a ci tu piszą o jakimś "zawodzie grą" L-O-L .

Jak te żółte kreski to był tor lotu granatu to programiści mogli to sobie darować bo wygląda jakby to sobie ktoś kredką w paincie rysował, psuje tylko efekt bardzo dobrej grafiki.

........ A ktoś przypadkiem zwrócił uwagę na jakość samego nagrania ?.... Nie ?...... heh..... uahahahhahahahahahaha !! :lol: .

Odnośnik do komentarza

A ja powiem tak: grałem w demko. Dla mnie ta gra przegrała ze swoim hype'em. Może i jest dobra, ale BEZ JAKICHKOLWIEK REWELACJI prócz grafiki. Ja rozumiem, że strzelając ręka lata, ale to co w Killzonie zrobili to pożoga. Mam wrażenie, iż nasz heroł to pierwsza lepsza pipa. Nie umie W MIARE PROSTEJ linii strzału utrzymać...spoko. Następny fakt: mam wyrzutnie rakiet, strzelam nią w gościa i co widzę? "next-gen" jak w ryj strzelił:/ Latające kukiełki i tyle. Gdzie oderwane łapy itp? Tak wiem, gra musi mieć dobry przedział wiekowy (o zgrozo).

 

Podjarka jest TYLKO I WYŁĄCZNIE bajerami graficznymi i fizyką postaci (chodzenie itp), można się jako tako wczuć. Słowa oto są moje i zlinczowany zostanę, ale powiem krótko, grę kiedyś nabęde i chcę grać w nią z satysfakcją a nie spuszczając się przy TV z powodu dzikich snów i znając całość z gifów, filmików whatever.

Odnośnik do komentarza
A ja powiem tak: grałem w demko. Dla mnie ta gra przegrała ze swoim hype'em. Może i jest dobra, ale BEZ JAKICHKOLWIEK REWELACJI prócz grafiki. Ja rozumiem, że strzelając ręka lata, ale to co w Killzonie zrobili to pożoga. Mam wrażenie, iż nasz heroł to pierwsza lepsza pipa. Nie umie W MIARE PROSTEJ linii strzału utrzymać...spoko. Następny fakt: mam wyrzutnie rakiet, strzelam nią w gościa i co widzę? "next-gen" jak w ryj strzelił:/ Latające kukiełki i tyle. Gdzie oderwane łapy itp? Tak wiem, gra musi mieć dobry przedział wiekowy (o zgrozo).

 

Podjarka jest TYLKO I WYŁĄCZNIE bajerami graficznymi i fizyką postaci (chodzenie itp), można się jako tako wczuć. Słowa oto są moje i zlinczowany zostanę, ale powiem krótko, grę kiedyś nabęde i chcę grać w nią z satysfakcją a nie spuszczając się przy TV z powodu dzikich snów i znając całość z gifów, filmików whatever.

Ciekawe jak Tobie by szło utrzymywanie " w miare prostej lini strzalu " :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...