Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie odkrylem dosc nieprzyjemna dla mnie sprawe...okazalo sie ze nie moge sobie skopiowac profilu i savow z Killzone 2 bo sa COPY PROTECTED...troche lipa bo od 3 mies. jestem we francji i gram na sluzbowej konsoli (tyle ze loguje sie w niej na swoj profil) a moja PS3 czeka w domu...no i teraz wyglada na to ze wszystkie rangi w multi pojda sie kochac :| no chyba ze te dane sa przechowywane gdzies na serwerach GG...ale nie sadze :|...probowal sobie ktos juz jakos z tym poradzic?? Bo szczerze to nie chce mi sie znow meczyc w multi od zera... :|

Odnośnik do komentarza

Litwin - Słaby Host po prostu ... ja od razu z takiej gry wychodzę. Dlatego coraz rzadziej ostatnio grywam na polskich serwerach bo nieraz mam wrażenie, że stawiają je ludzie z 1MB łączem. Przecież skoro na Hiszpańskim śmiga aż miło, to ja nie wiem jak w kraju może ciąć.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
a probowales moze zrobic backup danych z konsoli? może podczas tej operacji sejwy skopiują się na pendrive'a

Backup danych? Hmm nie wiedzialem ze wogole jest taka opcja...gdzie ja znajde? Tyle ze pewnie...jak zrobie ten backup to pewnie jak juz wroce do domu nie bede mogl przegrac tylko tych konkretnych savow - robiles to kiedys??

Odnośnik do komentarza
Wlasnie odkrylem dosc nieprzyjemna dla mnie sprawe...okazalo sie ze nie moge sobie skopiowac profilu i savow z Killzone 2 bo sa COPY PROTECTED...troche lipa bo od 3 mies. jestem we francji i gram na sluzbowej konsoli (tyle ze loguje sie w niej na swoj profil) a moja PS3 czeka w domu...no i teraz wyglada na to ze wszystkie rangi w multi pojda sie kochac :| no chyba ze te dane sa przechowywane gdzies na serwerach GG...ale nie sadze :|...probowal sobie ktos juz jakos z tym poradzic?? Bo szczerze to nie chce mi sie znow meczyc w multi od zera... :|

Nie jestem pewien jak jest z Killzone'ma, ale w tych grach multiplayerowych, w które grałem na PS3, statystyki multi są przypisane właśnie do konta PSN. Przecież możesz zalogować się na www.killzone.com i sprawdzić staty dla swojego konta.

Odnośnik do komentarza
Bo szczerze to nie chce mi sie znow meczyc w multi od zera... :|

 

Backup danych? Hmm nie wiedzialem ze wogole jest taka opcja...

 

Qrde Xymek chyba se jaja robisz !! :D.

Ciekawe ile dev-ów jeszcze nie wie o "możliwościach PS3" :) <sarkazm mode on> .

A tak wracając, o multi się nie martw, kampanie w sumie też niespecjalnie - wszystkie te rzeczy bowiem masz przypisane do konta w PSN, nie do dysku, zatem możesz być hepi ^^. (oczywiście save'y z kampanii pójdą się kochać, ale statystyki ze strony nie).

Poza tym WTF jakie serwery GG znowu ?.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
a probowales moze zrobic backup danych z konsoli? może podczas tej operacji sejwy skopiują się na pendrive'a

Backup danych? Hmm nie wiedzialem ze wogole jest taka opcja...gdzie ja znajde? Tyle ze pewnie...jak zrobie ten backup to pewnie jak juz wroce do domu nie bede mogl przegrac tylko tych konkretnych savow - robiles to kiedys??

 

System Settings > Backup Utility

 

Niestety, nigdy nie testowałem tego z save'ami chronionymi przed kopiowaniem. No, ale jak nie masz innych pomysłów to zawsze możesz spróbować. Tylko pamiętaj - jeśli masz dużo demek na HDD w konsoli i innych plików to lepiej przygotuj duużego pendrive'a - podczas backupu wszystko jest kopiowane : )

 

--EDIT--

 

Właśnie na Comedy Central była reklama KZ2 - w tle gadający Visari, a na ekranie sceny gry urozmaicone cytatmi z polskich recenzji.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Tak byłem snajperem,dzisiaj na wzniesieniu pyrrus ustawiło się 32 snajperów i była gruba jazda.Często musze zmienić pozycje,odejść na chwile by dopiero z innego miejsca go trafić.Dzisiaj jako snajper udało mi się uzyskac bilans 12-0 i 14-1,czuć power w tej klasie,coś czuje że to moja ulubiona będzie.Wie ktoś może kiedy jest podsumowanie tygodnia?Bo dziś jestem na 1300 którymś miejscu więc moze coś by wpadło.Nie wiem jak się dodaje do znajomych na killzone.com wiec podaje linka,jak ktoś chce to może mnie dodać:

 

http://killzone.com/kz/mykillzone.psml?kz_user_id=Litwin_PL

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

ja jakoś z shotgunem sobie nie radzę - zabijam w 2-3 strzały a to stanowczo za dużo....

 

ale z innej beczki - gra z granatnikami, shotgunami i snajperkami to jakaś bez sensowna jatka. Każdy popyla tylko z wyrzutnią rakiet i nawala gdzie popadnie. To ja już lepiej bawię się na niższych poziomach, gdzie ludzie potrafią cuda zrobić z tradycyjnym karabinkiem ISA - od zastosowań snajperskich po szturmowe :D

 

szkoda że nie mogę wyszukiwać gier z wyłączonymi pewnymi rodzajami broni.

Odnośnik do komentarza
Snajperka to jeszcze ujdzie,ale jak widze biegnącego na żywca kolesia z granatnikiem lub wyrzutnią to pojawia się sens o gre taktyczną.

 

otóż to! o ile na większych mapach koleś z miejsca dostaje kulkę i liczba biegających z granatnikiem szybko maleje. Ale na małych mapach, gdzie tak naprawdę walczymy o każdy metr korytarza, framugę drzwi czy okno to jest już kompletnie bez sensu. Leci takich trzech na waleta i jazda.

 

Druga rzecz - kolesie którzy wchodzą centralnie pod lufę. Może się mylę (jeśli tak to powiedzcie, może ja jestem niedorobiony), ale jeśli stoję na skraju korytarza, tuż przy drzwiach, ładuję ostrą serię to po jaką cholerę zza moich pleców wyskakuje koleś, staje centralnie przede mną na widoku i zaczyna ładować. Nie dość że pada w 2 sekundy (ciężko żeby nie jak stoi odkryty), to często zanim się kapnę to dostanie ode mnie pół magazynka w plecy... cóż - na debili nie ma rady

 

pozdr dla wszystkich myślących!

Odnośnik do komentarza
ja jakoś z shotgunem sobie nie radzę - zabijam w 2-3 strzały a to stanowczo za dużo....

 

 

mam podobnie... jak gram to są sytuacje typu: wypadam na gościaz shotem, on oddaje 1 strzał a mi się ciśnie na usta "no yebaniec"... ale jak sam zacząłem biegać z shotgunem to jakoś to tak różowo nie wyglądało i szybko wróciłem do karabinku ISA:)

 

a co do granatników i wyrzutni - użytkownicy tego sprzętu często cisną się w sam środek największej zadymy... wystarczy odpuścić sobie walkę frontalną i zajść ich od tyłu [wszystkie mapy na to pozwalają]... padają jak muchy:)

 

 

Odnośnik do komentarza
ja jakoś z shotgunem sobie nie radzę - zabijam w 2-3 strzały a to stanowczo za dużo....

Powiem tak.... To ty masz sterować bronią, nie ona tobą :P (autentyczne w tej grze) w przypadku shotguna nie cuduj z celownikiem, po prostu naceluj odpal i zapomnij (brzmi dziwnie i niedokładnie wiem, niemniej doświadczenia z każdą bronią w tej grze to masakrycznie różne sprawy :f).

Odnośnik do komentarza
Męczę się ostatnio inżynierem i chyba stałem się shotgun whore :)

Ale chwile kiedy rozwala się pod rząd 3 strzałami 3 kampujących na balkoniku snajperów po prostu są bezcenne :)

 

taa tylko że najczęściej wypatrują oni innych snajperów, od kiedy mam możliwośc pomykania snajpą jedynie co mnie interesuje to fragi na snajperach, czajówa przez 3-7 minut i headshot w zakamuflowanego misia wystarczy mi 10 fragów na mecz

 

kufa totalne wyciszenie złapałeś cel ustawiasz się i wpada taki jak ty, kolego mam takie wrażenie że gramy w co innego, nawet nie jestem na ciebie zły jestem ponad to :P

 

no oczywiście wyjątkiem są cele zamachu i maratończycy z tubą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...