Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawcie mnie jesli sie myle ale czy my nie mamy powtorki z rozrywki...

Pierwszy Killzone tez przekroczył znacząco budżet i terminy a w chwili wydania nie prezentował nic nadzwyczajnego...

 

Informacja o JUŻ dwukrotnym przekroczniu budżetu i do tego przesunieciu premiery oznacza DLA MNIE...

drastyczne zmniejszenie wydatków... na jak się zapowiada nie ukonczony projekt...

a to za sobą pociągnie zmiejszenie liczby leveli(dodatkowe levele pewnie dokupimy), krótszy czas gry, ubytek fabularny... jednym słowem porażka... dostarczą nam takie drugie HALO 3, z grafą która już na nikim nie zrobi wrażenia...

Odnośnik do komentarza
to co z tym killzonem ? ma obsuw ?? na kiedy mniej wiecej?

Nie ma nic. Nigdy nie było podanej daty premiery, więc nie ma też obsuw. Developerzy Killzone 2 na ich forum, piszą, że data będzie ustalona, jak będzie ustalona. I tyle. Powyższych bzdur Maximmusa nawet komentować nie będę, bo jemu się wydaje, że aby stworzyć grę perfekcyjną pod każdym względem, wystarczy pewnie rok developingu. COD 4 był tworzony 2 lata. A Singel dostaliśmy krótki na 5 godzin. To śmiech na sali. Patrzcie ile już klepią GTA IV, albo Resident Evil 5. Obie gry są tworzone od 2004 roku. Nie mówiąc o tym, że Insomniac, Guerilla i Naught Dog ściśle ze sobą współpracują, więc to jeden z powodów, dlaczego nie ma obaw o konkurencję. Zresztą, co się będę produkował. Guzik mnie obchodzi czy ktoś jest zawiedzony, czy nie. W tym roku będę mieć dość tytułów do pogrania. A Killzone , będzie kiedy będzie. Zresztą mając 3 konsole i pieca, mam i tak za mało czasu, aby wszystkie tytuły ogarnąć. I tak na koniec - Jeżeli Killzone 2 ma sprzedać kopa, to niestety nie może wyjść tak wcześnie.

Odnośnik do komentarza

hahaha tylko tego goscia mi jeszcze brakowalo.. piewszego obronce xboxa na forum ps3 hehe... co do kz2 to dali ciala juz na samym wejsciu.. z tym intrem niby z gameplaya...ogladajac ostatnie filmiki z gry mozna poweidziec ze jak na sam filmik wyglada calkiem niezle.. ale to sie okaze... przeciez assasin creed mialbyc hitem ponadczasowym... a okazal sie - jak dla mnie - tylko grafika dorobiona do dosc nuzacej gry... ale to jest moje zdanie..

Zawsze mozna miec nadzieje, o ile juz dadza ciala z singlem ze bedzie podobnie jak z cod4 w ktorym multiplayer jest tak jak z warhawkiem... singiel nie jest potrzebny calkowicie zeby spedzic przy gierce pare godzin dziennie... no nic , pozostaje nam tylko poczekac a osoba ktorych denerwuje ps3 i podejscie sony ( ktore czasami jest dziwne i niezrozumieale)proponuje zmiane konsoli... a wogole gral ktos moze w kz1 na ps2 ...?? bo zastanawiam sie czy by sobei nei kupic i jej sobei nie przejsc dla wstepu ;)

Odnośnik do komentarza
Teraz to już bluźnisz pisząc że COD4 mógłby sie obejść bez singla,nie wiem albo jesteście spece albo gracie na easy,bo mi gra stykneła na ponad 12 godzin.Tak w ogóle to nei piszcie tutaj bzdur,bo za każdym razem sie napalam że dają jakieś nowe info a tutaj taka jałowa gadka :P

Jak chcesz nowego infa, to polecam wchodzić codziennie tutaj. Developer z Killzone 2, odpowiadania na kilka pytań związanych z gra. Temat z pytaniami ma tylko 180 stron ;)

Odnośnik do komentarza

to jedna z dwoch gier dla ktorych che kupic ps3, jak to ma wyjsc w 2009 lub 2010 to poczekam do tego terminu ;] najlepszy byl render z gameplayu w 2005 :P ta gra juz nawet nie skopie zadow ;)szczerze w to watpie,bedzie powtorka z killzona 1 duzo szumu itp, konkurencja dla halo i tak dalej ... a wyjdzie ? wyjdzie gra dobra, nawet bardzo dobra ale bez rewolucji.oni tak z tym maca ,ze nawet terminu premiery nie moga ustalic. jak dla mnie to nie zrozumiale ... pozdrawiam z tego miejsca fanbojow sony,ktorzy kupili swoje cacka za 2 kafle lub wiecej z nadzieja,ze w przeciagu niespelna roku pograja w mgs4 lub kz2 bo i tacy byli :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.