Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mysle ze znowu podpisza jakis papierek ze nie beda mogli ujawnic zadnych informacji np. przezd czerwcem 2008 roku ;P bedzie lipa w takim wypadku ;P

Nie wydaje mi się.

Nasze chłopaki z PE i Neo+ o wyjeżdzie do Guerilla Studios mówią ''pewni siebie'', nie sądze aby był to żart Primaaprilisowy.

Tak samo jak Hiv wyciągnął exclusyvne informacje o PGR4 , to tak samo uważam że nasi znowu nie zawiodą :)

Odnośnik do komentarza

Ja akurat wątpię, aby PSXEXTREME cokolwiek pokazało. Żadna tam jakaś polska gazeta (z całym szacunkiem do Zgredów) nie będzie miała nowych info o KZ2. Powodów jest kilka i są dość jasne:

 

- Tyle czasu milczą. Sony zrezygnowało z pokazu KZ2 na GDC, a dałoby go potem do jakiejś gazety? Taa już to widzę.

- Sony broni się rękami i nogami od pokazu KZ2, dlaczego nagle, bez żadnego powodu by tak zrobili. Szczerze mówiąc, do tak gorącego tytułu wykorzystuje się targi gier, a nie jakieś tam pismo. PGR4 to nie jest KZ2, to chyba trochę głupie porównanie.

 

Przypuszczam, że PSXextreme zobaczy KZ2, ale nie będą mogli dać żadnych szczegółów - o jakiś screenach można pomarzyć. Jeżeli Sony by chciało, aby ktoś widział KZ2, to na pewno PSXextreme nie byłoby pierwszą gazetą.

Odnośnik do komentarza
Ja akurat wątpię, aby PSXEXTREME cokolwiek pokazało. Żadna tam jakaś polska gazeta (z całym szacunkiem do Zgredów) nie będzie miała nowych info o KZ2. Powodów jest kilka i są dość jasne:

 

- Tyle czasu milczą. Sony zrezygnowało z pokazu KZ2 na GDC, a dałoby go potem do jakiejś gazety? Taa już to widzę.

- Sony broni się rękami i nogami od pokazu KZ2, dlaczego nagle, bez żadnego powodu by tak zrobili. Szczerze mówiąc, do tak gorącego tytułu wykorzystuje się targi gier, a nie jakieś tam pismo. PGR4 to nie jest KZ2, to chyba trochę głupie porównanie.

 

Przypuszczam, że PSXextreme zobaczy KZ2, ale nie będą mogli dać żadnych szczegółów - o jakiś screenach można pomarzyć. Jeżeli Sony by chciało, aby ktoś widział KZ2, to na pewno PSXextreme nie byłoby pierwszą gazetą.

 

Dokładnie.

 

Ja obstawiam,że pokażą kilka fotek Zgredów z ze studia w Amsterdamie,jakieś arty i obszerny wywiad z twórcami.O samej grze napiszą ,mniej więcej coś takiego"udało nam się zagrać w aktualną wersję K2,widać wyraźny postęp od czasu ostatniej prezentacji,Guerilla nie marnuje czasu,to bezsprzecznie najładniejsza gra na PS3 jaką daną nam było zobaczyć jednak dalej można zauważyć wiele błędów i niedociągnięć,liczymy na to ,że w gotowej wersji ich nie będzie"

Odnośnik do komentarza
Ludzie troche wiary - kto napisał pierwszą(?) recke HS i Army of two i "z kogo sie śmieją"? Przecież PE jest już rozeznane na świecie przez takie "drobne incydenty" jak przesunięcie premiery AoT właśnie :)

Taa, tylko chyba zapominasz o tym, jaką KZ2 jest kurtyną skrywana. Pokaz rendera, potem 2 lata przerwy, potem pokaz na E3, potem na GC i do teraz nic. Naprawdę sądzisz, że by to pokazali PSXEXTREME? Swego czasu OPM pisał, że pokaże screeny, a co potem? Wycofali się z tego. GG nawet nie chce podać daty premiery, zaprzeczają nawet temu co powie Sony ;) Naprawdę wiara w PSXEXTREME jest ułomna. Ja wiem, że marzy się, żeby polacy pokazali pierwsi itp. ale nie ma co się łudzić. Sony nie pokaże KZ2 przed E3 - zobaczycie. Oczywiście, jestem prawie pewien, że zgredzi zobaczą tą grę. Ale nic nie pokażą. Pewnie dadzą do artykułu stare screeny, opiszą wycieczkę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Troche nie fair z ich strony,no chyba ze mieli na myśli inny numer,dla mnie to nie bolączka bo kupuje oba

Nie fair, bo się okazało, że nie można żadnych ważnych rzeczy pisać? Zobaczycie, że to samo będzie z PSXEXTREME. Sony już tam się stara, żeby nikt nic nie widział/mówił, dopóki nie osiągną poziomu rendera.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Jeszcze nic nie pokazali, a mowic to se moga...

To znaczy kto? Bo widzę, że się troszkę nie orientujesz w temacie. Guerilla nic powiedziała. To PSM twierdzi, że ta gra wygląda. Poza tym, nie uważasz, że trochę nie rozsądne jest, aby mówić tak o grze, którą pokażą jeszcze w tym miesiącu? To byłoby głupie, PSM już pewnie wiele razy widziało i jakby tego nie widzieli, to by takich głupot nie gadali.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze nic nie pokazali, a mowic to se moga...

Hmmm... juz w lipcu zeszlego roku na E3, czyli prawie 10 miesiecy temu Killzone 2 wygladalo naprawde swietnie, a od tamtego momentu minelo sporo czasu. Z pewnoscia gra wyglada w tej chwili jeszcze lepiej, juz nie moge doczekac sie playtestu w PE i nowego trailera :lol:

 

Swoja droga - juz w piatek(podobno) ma byc pokazany pierwszy trailer Resistance 2. Ta gra tez zapowiada sie swietnie! Jesienia bedzie w co grac! :(

Odnośnik do komentarza
Jeszcze nic nie pokazali, a mowic to se moga...

To znaczy kto? Bo widzę, że się troszkę nie orientujesz w temacie. Guerilla nic powiedziała. To PSM twierdzi, że ta gra wygląda. Poza tym, nie uważasz, że trochę nie rozsądne jest, aby mówić tak o grze, którą pokażą jeszcze w tym miesiącu? To byłoby głupie, PSM już pewnie wiele razy widziało i jakby tego nie widzieli, to by takich głupot nie gadali.

W pierwszej czesci zdania chodzilo mi o GG, a w drugiej o PSM...

 

Chociaz sam mam nadzieje, ze to prawda :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...