Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Sr/a/m na taki gameplay, serio. Jakby mi takie cos pokazali np. tez w grze na boxie (zeby nie bylo ze fanboy, ja cenie gry a nie platforme) tez bym nie uwierzyl. Ma byc licznik amunicji, masa gapiow gdzies na targach i gra a nie cos co mozna wyrezyserowac i pokazac jak jakis koles trzyma pada. ;]

 

Jesli zas tak wyglada KZ2 to widze klimacik, industrialny design, bardzo ladna grafike (czekam jednak na szczekopad - jestem userem boxa w fullhd i po GoW nie powoduje to co widzialem szczekopadu a PS3 to potezna machina, rozwalajaca 360-tke moca i musi ja pokazac!) ale nic na miare parametrow konsoli Sony! Chce potwora, demona i killera graficznego ze nie wspomne o gameplayu i funie z zabawy - tego oczekuje po zapowiedziach i hypu w okol tej gry! Czekam na system sellera tej konsoli, ktory trafi we mnie i sprawi ze tak ja zapragne miec ze wezme kolejny kredyt na konsole, hehe!

 

Pozdrawiam userow ps3 i oby KZ2 zamordowalo na miejscu! :P

 

 

Może się nie znam,ale K1 klimacik miał potężny

 

Kwestia gustu - mnie nie porwalo, sztywno, sterylnie i niestety malo grywalne jak dla mnie! BLACK zmiazdzyl ten tytul i pokazal ze da sie zrobic pieknego i grywalnego fpsa na ps2-ojeczke!

 

Mam podobne zdanie do Twojego choć uważam ,że kilka gier już pokazało na co stać ps3(z Uncharted na czele) a 2008 zapowiada się pod tym względem wspaniale.Jednak nie rozumiem czemu piszesz ,że w taki gameplay nie uwierzysz,przecież tam jest licznik amunicji (przypatrz się temu filikowi z youtube w dolny prawy róg ekranu) i to faktycznie jest 100% gameplay.Co innego powód dlaczego nie ma go na PSstore albo czemu nie był w formie grywalnej dla wszystkich-raz,że to wersja pre alpha dwa,że pewnie zawierała masę bugów(przenikajace tesktury,błędy itp) na które zwykły gracz natrafiłby od razu ,a podstawiony przez Sony grał tak by je omijać.I to był zabieg logiczny i jedyny słuszny na ten stan prac nad grą.

Odnośnik do komentarza
Tytulowi zycze jak najlepiej ale nie bede sie zachwycal shotami czy takimi pseudo filmami z gameplayu... Sry no bonus!

 

:lol3: :rotfl:

 

I to jest właśnie to o czym mówię od miesięcy. Ludzie tak gadają a nie znają faktów. Otóż, jak mi wytłumaczysz pseudo gameplay skoro na targach w Lipsku, w małym pokoju, każdy dziennikarz mógł przyjść i popatrzeć a nawet pograć. Między innymi z tego jest ten filmik. Już nie wspomnę o masie dziennikarzy, którzy to widzieli i grali. Nie zależne gazety i ludzie wszyscy kłamią tak? To równie dobrze, ty dla mnie nie masz Xboxa bo go nie widziałem. Ja dotknę "fizycznie" to wtedy ci uwierzę. A tak na serio, to nie ośmieszaj się. Do tego dodam, że BBC też miała ten level u siebie i go pokazywali. Wszyscy kłamią, a ty dopiero uwierzysz, jak zassasz demo z PSStore? Jeżeli tak to współczuję takiego nastawienia. Ja ogólnie nie wierzę w co pokazują twórcy. Ale jeżeli dziennikarze na targach mogą w to zagrać i cała inna masa ludzi, to nie ma jak kogoś okłamać. Dlatego radzę wszystkim, którzy twierdzą, że tak KZ2 nie wygląda, wylać kubeł zimnej na głowę i się zastanowić. Dlaczego nie było demka grywalnego na PSStore? A widział ktoś 1,5 roku przed premiera kiedykolwiek jakiś grywalny level? Ja nie. Po co wstawiać zabugowany i nie zooptymalizowany level dla ludzi? Lepiej grę dopracować i wtedy pokazać. Zresztą Seb Downie zapowiedział Beta-testy dla nas przed premierą. Wtedy może panie pierwszy piracie, uwierzysz w KZ2 i dotkniesz go "fizycznie".

 

Edit:

 

Ale koles... czlowiek wejdz na gametrailers i obejrzyj filmiki z GAMEPLAYu, jest tego masa... i w HD... minelo ponad pol roku i nagle wyskakuje z "rewelacjami".. gdzie ty byles przez te kilka miesiecy?

 

http://www.gametrailers.com/game/1668.html

 

grali tez dziennikarze... jak ci malo uzyj ... google

 

jaki typ... jak z choinki hehehe

 

Dokładnie. Niektórzy to serio chyba wczoraj o Killzone 2 usłyszeli. Dlaczego to forum czasem ma momenty, że czuję się jak na Onecie?

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Grafa była średnia K1,to fakt(ale nie słaba),natomiast klimat Hllgastów,wielkich s(pipi)i...,ni ebojących się nikogo i nieczego do mnie przemawia.Zobaczcie,że w większości gier na plakatach jako bohaterów daje się tych którymi gramy,a tutaj pokazuje się głównie podrzednych wojaków,własnie ten klimat(i okrzyki podczas gry)uwielbiam

Odnośnik do komentarza
Proponuje (jak ktos tego jeszcze nie widział) przejrzec ten filmik. I to szczególnie w HDhttp://www.gametrailers.com/player/21637.html

 

 

Grafika to nie wszystko, na pewno jeszcze ulegnie poprawie. Oby Gameplay dawał rade.

Ten trailer odpalony poprzez PS3 na jakimś sporym LCD, dopiero robi wrażenie :]

Odnośnik do komentarza
Proponuje (jak ktos tego jeszcze nie widział) przejrzec ten filmik. I to szczególnie w HDhttp://www.gametrailers.com/player/21637.html

 

 

Grafika to nie wszystko, na pewno jeszcze ulegnie poprawie. Oby Gameplay dawał rade.

Ten trailer odpalony poprzez PS3 na jakimś sporym LCD, dopiero robi wrażenie :]

 

 

Aktualnie nie mam LCD, ale 42PV700 podłączony do kompa- Trailer w wersji HD, grafika średnia ale to nie jest najważniejsze i na pewno doszlifują ją troszke.

Odnośnik do komentarza
Czy wy naprawde macie tutaj kolko przewidywania przyszlosci i klapki na oczach zeby lykac wszystko co rzucaja wam producenci? Troche dystansu, geeeez.

 

No cóż, ty na pewno nie masz powodu aby łykać, bo w najlepszym wypadku po prostu sobie tą grę ściągniesz za darmo z neta. Więc, sam zacznij mieć trochę dystansu chłopie.

 

 

Aktualnie nie mam LCD, ale 42PV700 podłączony do kompa- Trailer w wersji HD, grafika średnia ale to nie jest najważniejsze i na pewno doszlifują ją troszke.

 

Tak, fajnie oglądać stary trailer z E3 nie ma co. Większość rzeczy od dawna jest poprawiona, ale jeszcze chyba przez rok ludzie będą oceniać stare filmiki sprzed pół roku. Widziałeś Gameplay z GC w HD? Ten 20 minutowy?

Odnośnik do komentarza

Twoje argumenty są tak słabe, że aż żałosne. No to jedziemy:

 

 

 

O czym ty pi/e/p/rz/y/sz? Co ma sciaganie gier z netu do wyczekiwania na gre i sceptyzmu co do szumnych zapowiedzi i hype-u w okol gry?

 

 

W moim mniemaniu, jeżeli kupię tą grę mam prawo jeździć po niejoraz wychwalać ją ile mi się podoba. Ty natomiast i tak jej nie kupisz, co najwyżej ściągniesz (wtedy już pewnie PS3 będzie złamane), więc moim zdaniem nie ma masz prawa mówić innymi, że mają klapki na oczach. Może to ty masz klapki na oczach, bo urwałeś się kilka dni temu z choinki? Przypomnij sobie swoje ostatnie posty w tym temacie. Żenada i tyle.

 

 

 

Juz raz ekipa odpowiedzialna za KZ2 puscila "gameplay", ktory okazal sie sciema a wy dalej lykacie wszystko, zero nauki na bledach. Poza tym naprawde zalosne jest twoje szczekanie - ktos napisze, ze ma zdrowe podejscie i obawy co do odzwierciedlenia przechwalek co do jakosci gry a ty juz ujadasz bo ktos gra na backupach?

 

Przepraszam bardzo, ale co to ma do rzeczy? Po 1. Nie Guerilla, a Sony. Po 2. Znamy powody dlaczego to zrobili. Po 3. My niczego nie łykamy. My mamy oczy i widzimy. A widzimy gameplay. Jeżeli to co ci napisałem wcześniej jest nie wystarczającym dowodem, to przykro mi, ale guzik mnie już obchodzi czy wierzysz. Ujadam, bo ktoś kto gra na piratach, (tak piratach, kopie bezpieczeństwa to sobie możesz wsadzić, wstydzimy się po prostu napisać na piratach, albo nie legalnych kopiach?) nie ma prawa moim zdaniem krytykować twórców za grę, za którą w ogóle nie zapłaci, bądź zapłacił. Jeszcze szczególnie ty, pierwszy pirat ;) Ja nie widzę, aby w żadnym momencie Sony ani Guerilla przechwalali się grą od czasu pokazania pierwszego gameplayu. Pokazali co mieli i tyle. To my gracze sprawiliśmy, że gra stoi bardzo wysoko w oczekiwaniu. Bo na to zasługuje. Gra się sama obroniła, twórcy niczego nie musieli robić. Ja już nie wspomnę co będzie jak osiągną 100% poziom renderu. Wtedy pewnie powiesz, że kciuk bohatera ma troszkę gorszą teksturkę i przez to gra jest słaba. Sorry, ale takie mam wrażenie czytając twoje wypociny. Ciekawe czy ty nie wyczekujesz (wyczekiwałeś) jakiejś gry z zapartym tchem. Soul gadał tak samo jak ty. Gadał "czym się tu podniecać" a sam lał w gacie w temacie o Halo na Halo 3. Niech zgadnę, z tobą byłoby podobnie.

 

Ogladam trailery, filmy z gameplayu ale nie podniecam sie jak rolnik na mysl o 1 orce - mam dystans. Jak wyjdzie super gra to wtedy bede sie cieszyl, puki co po prostu chlodnym okiem sledze zapowiedzi.

 

I dobrze. Gra cię nie grzeje w porządku. Tylko, nie wmawiaj mi, że mam klapki na oczach, albo łykam wszystko, tylko dlatego, że jestem tą pozycją bardzo zainteresowany. To mnie właśnie bulwersuje. Nie to, że masz inne zdanie (broń Boże) tylko to, iż zarzucisz mi (nam) klapki na oczach i podniecenie. A jest się czym podniecać. Nie wiem po co ja to piszę, bo raczej nie warto z tobą gadać.

Odnośnik do komentarza
Twoje argumenty są tak słabe, że aż żałosne. No to jedziemy:

 

 

 

O czym ty pi/e/p/rz/y/sz? Co ma sciaganie gier z netu do wyczekiwania na gre i sceptyzmu co do szumnych zapowiedzi i hype-u w okol gry?

 

 

W moim mniemaniu, jeżeli kupię tą grę mam prawo jeździć po niejoraz wychwalać ją ile mi się podoba. Ty natomiast i tak jej nie kupisz, co najwyżej ściągniesz (wtedy już pewnie PS3 będzie złamane), więc moim zdaniem nie ma masz prawa mówić innymi, że mają klapki na oczach. Może to ty masz klapki na oczach, bo urwałeś się kilka dni temu z choinki? Przypomnij sobie swoje ostatnie posty w tym temacie. Żenada i tyle.

 

 

 

Juz raz ekipa odpowiedzialna za KZ2 puscila "gameplay", ktory okazal sie sciema a wy dalej lykacie wszystko, zero nauki na bledach. Poza tym naprawde zalosne jest twoje szczekanie - ktos napisze, ze ma zdrowe podejscie i obawy co do odzwierciedlenia przechwalek co do jakosci gry a ty juz ujadasz bo ktos gra na backupach?

 

 

Przepraszam bardzo, ale co to ma do rzeczy? Po 1. Nie Guerilla, a Sony. Po 2. Znamy powody dlaczego to zrobili. Po 3. My niczego nie łykamy. My mamy oczy i widzimy. A widzimy gameplay. Jeżeli to co ci napisałem wcześniej jest nie wystarczającym dowodem, to przykro mi, ale guzik mnie już obchodzi czy wierzysz. Ujadam, bo ktoś kto gra na piratach, (tak piratach, kopie bezpieczeństwa to sobie możesz wsadzić, wstydzimy się po prostu napisać na piratach, albo nie legalnych kopiach?) nie ma prawa moim zdaniem krytykować twórców za grę, za którą w ogóle nie zapłaci, bądź zapłacił. Jeszcze szczególnie ty, pierwszy pirat ;) Ja nie widzę, aby w żadnym momencie Sony ani Guerilla przechwalali się grą od czasu pokazania pierwszego gameplayu. Pokazali co mieli i tyle. To my gracze sprawiliśmy, że gra stoi bardzo wysoko w oczekiwaniu. Bo na to zasługuje. Gra się sama obroniła, twórcy niczego nie musieli robić. Ja już nie wspomnę co będzie jak osiągną 100% poziom renderu. Wtedy pewnie powiesz, że kciuk bohatera ma troszkę gorszą teksturkę i przez to gra jest słaba. Sorry, ale takie mam wrażenie czytając twoje wypociny. Ciekawe czy ty nie wyczekujesz (wyczekiwałeś) jakiejś gry z zapartym tchem. Soul gadał tak samo jak ty. Gadał "czym się tu podniecać" a sam lał w gacie w temacie o Halo na Halo 3. Niech zgadnę, z tobą byłoby podobnie.

 

Ogladam trailery, filmy z gameplayu ale nie podniecam sie jak rolnik na mysl o 1 orce - mam dystans. Jak wyjdzie super gra to wtedy bede sie cieszyl, puki co po prostu chlodnym okiem sledze zapowiedzi.

 

I dobrze. Gra cię nie grzeje w porządku. Tylko, nie wmawiaj mi, że mam klapki na oczach, albo łykam wszystko, tylko dlatego, że jestem tą pozycją bardzo zainteresowany. To mnie właśnie bulwersuje. Nie to, że masz inne zdanie (broń Boże) tylko to, iż zarzucisz mi (nam) klapki na oczach i podniecenie. A jest się czym podniecać. Nie wiem po co ja to piszę, bo raczej nie warto z tobą gadać.

K.....!!!! Jacobss,pierwszy raz zgadzam sie z Tobą w 100% ^_^.Kazdy nieco zorientowany w temacie wie,że pomijając ten felerny render,dostajem od jakiegoś juz czasu "nieściemnone" materiały z gry.

I tak to prawda,na ta grę mozna się "grzać"-i ja tez będe sie grzał mimo że parę rzeczy mi sie nie podoba do końca o czym pisałem (świetnie wykonana i klimatyczna gra z niewatpliwie ciekawą fabułą i przedstawieniem pola walki-tak,graficzny killer podnoszący poprzeczkę??-nie do końca):lol:

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...