Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Marzy mi się ,by gameplay jutro w HD był dostępny na PS Store.Szalenie jestem ciekaw jak się prezentują teskury i detale,których nie da się zauważyć na tym filmiku.

 

Ale w tej nędznej jakości nagraniu to Killzone 2 wygląda jak render,gdyby nie było widać i słychać kolesia co gra to nie uwierzyłbym ,że Sony znowu nie ściemnia.Jeśli GoW2 nic wielkiego nie pokaże to jestem wręcz pewien,że mamy 1 grę (no może drugą-Uncharted) która nie tylko kosmetycznie ale i o dużą długość wyprzedza możliwości x360

Odnośnik do komentarza

I gdzie jest teraz "geniusz" Kojima, który pieprzył ile to wykorzystał mocy? KZ2 pokazuje, że Konami musi się jeszcze dużo uczyć. Niech biorą lekcję od Guerillasów :D.

 

W każdym razie, Killzone 2 pokazuje, że zarówno Cell jak i RSX (KZ2 wykorzystuje połączenie procesora z kartą graficzną) to potężne komponenty. Przy dobrym poznaniu takiej konsoli jaką jest PS3, można osiągnąć fenomenalne wyniki. Pomyślcie sobie, że PS3 będzie jeszcze 9 lat na rynku (planowana na 10 lat) i jakich rzeczy dokonają developerzy za pięć lat. Dzisiaj podniecamy się KZ2, za 5-6 będzie to wyglądać śmiesznie. Ken Kutaragi to wizjoner. Napęd Blu-Ray musiał sporo przy produkcji KZ2 pomóc. Warto czekać na 2009 roku. Oprócz Killzone 2 dostaniemy dwa inne wypasy graficzne. Gran Turismo 5 oraz Final Fantasy XIII.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
I gdzie jest teraz "geniusz" Kojima, który pieprzył ile to wykorzystał mocy? KZ2 pokazuje, że Konami musi się jeszcze dużo uczyć. Niech biorą lekcję od Guerillasów :D.

Zagrasz ocenisz, ci co grali są zachwyceni oprawą MGS4.

 

Wracajmy do tematu

http://i27.tinypic.com/6i45xk.gif

:P

 

polecam odwiedzi forum neogaf i temt o KZ2... jedno wielkie szaleństwo, można się nieźle pośmiać :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po obejrzeniu gameplay'u w formacie mp4- miod, maliny!... widzieliscie napis u gory? "Work in progress- pre-alpha code" :)... nadal nie podobami sie animacja biegu i strafe'owania, reszta to masterpiece.

 

Ps. Z wrazenia klawierke zalalem piwem. Korzystam z klawierki ekranowej. :)

 

http://i30.tinypic.com/25a5h5w.gif

http://i26.tinypic.com/2pq3ps8.gif

http://upload.dfyb.net/uploaded/kz1anigif_1.gif

http://i30.tinypic.com/behw1c.gif

Odnośnik do komentarza

Wstalem, przewietrzylem sie, otrzasnalem i moge trzezwym okiem raz jeszcze spojrzec na KZ2.

 

Gra faktycznie wyglada oblednie - otoczenie(tekstury!), wykonanie postaci i wszelkich wybuchow o 3 klasy wyprzedza dzis kazda inna pozycje! Kiedy wybuch granatu rozrywa kawalki ziemi japa opada na podloge. Przyjrzyjcie sie tez genialnej, wprost niesamowitej animacji smierci helghastow - jest tak naturalna, ze zwyczajnie mozemy mowic o przelomie. Gra zmienila nieco scenerie - teraz jest jasno, niczym w target renderze z 2005 roku. Mam jednak nadzieje, ze pojawi sie tez kilka poziomow rozgrywajacych sie w nocy, niczym w trailerze z 2007.

 

Co definitywnie mnie zaskoczylo to to, ze przy tak kapitalnej oprawie wizualnej animacja ani na moment nie zwalnia i nie chrupie. W dodatku na ekranie jest non stop konkretna zadyma, caly czas cos sie dzieje!

 

KZ2 to takze cios w japę dla wszystkich developerow, ktorzy kosztem swietnej grafiki rezygnuja z rozdzielczosci HD. Dzielo Guerilla ma dzialac w stalych 30 klatkach i w rozdzielczosci 720p.

 

Na koniec nalezy pochwalic ogromny teren dzialan. Nie ma tutaj mowy o malych niczym w Uncharted i Gears of War przestrzeniach.

 

W glebi duszy czuje jednak, ze KZ2 moze wygladac jeszcze perfekcyjniej! Mam nadzieje, ze nastepne pokazy tej gry niczym Chuck Norris skopia nam twarz zasadzając morderczy cios z polobrotu obiema nogami!

 

Wczoraj bylem wkurzony, ze na PlayStation Day Sony zaprezentowalo tak malo gier. Teraz jednak wiem, ze moglo tam byc samo Killzone!

 

Nie moge sobie odmowic takze pochwaly PS3! Jak sie okazuje ta maszynka to po prostu monstrum, ktore jednak pokazuje co potrafi wylacznie w rekach odpowiednich developerow. Napisac trzeba jeszcze jedno stwierdzenie - PS3 jest mocniejsze od X360, ale po wczorajszych pokazach kazdy juz to wie. Ja wiedzialem to od listopada zeszlego roku, po premierze Uncharted. Oczywiscie caly czas czekam na pokaz Gears of War 2, jednak watpie, aby wygladalo tak samo pieknie jak dzielo Guerilla.

 

Aha - zapomnialem dodac, ze na dzien dzisiejszy KZ2 wyglada lepiej niz Crysis.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
Don Pedro - a grales w Crysis'a na full detalach? Bo widze, ze nie...

 

Kurde, na X360 wyjda szybciej dwie czesci Gears of War, zanim KZ2 ukaze sie na PS3. Ale poracha dla Sony. :ninja:

 

No i THIS IS WAITING pelna geba :lol:

 

Ja widziałem na full detalach i zgadzam się z przedmówcą. Killzone2 obecnie jest najlepiej wykonanym tytułe na rynku. Sony pokazało, że z ps3 można wyczesać bardzo dużo mocy. A jeśli ktoś oglądając Killzone mysli inaczej, to po prostu ma klapki na oczach;P

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jak wy możecie się jeszcze czepiać wyglądu Killzone2-bez dwóch zdań najładniejszy tytuł z obecnie zapowiedzianych na next-geny i jedyną grą porównywalną pod względem oprawy jest Crysis.Przyjdzie jeszcze czas na ocenę co ładniejsze,trzeba zaczekać na filmiku w odpowiednio dobrej jakości z Killzone ale już teraz widać,że jest szansa by K2 przeskoczył poziomem legendarny kryzys:P.Fakt faktem nie jest znacząco ładniejszy,nie ma rewolucji,nie ma nowej jakości jeśli chodzi o grafikę(bo jeśli o animację IMO jest) ale chyba nie spodziewaliście się ,że PS3 pociągnie grafikę rodem z efektów specjalnych z Transformersów.

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem jak wy możecie się jeszcze czepiać wyglądu Killzone2-bez dwóch zdań najładniejszy tytuł z obecnie zapowiedzianych na next-geny i jedyną grą porównywalną pod względem oprawy jest Crysis.Przyjdzie jeszcze czas na ocenę co ładniejsze,trzeba zaczekać na filmiku w odpowiednio dobrej jakości z Killzone ale już teraz widać,że jest szansa by K2 przeskoczył poziomem legendarny kryzys:P.Fakt faktem nie jest znacząco ładniejszy,nie ma rewolucji,nie ma nowej jakości jeśli chodzi o grafikę(bo jeśli o animację IMO jest) ale chyba nie spodziewaliście się ,że PS3 pociągnie grafikę rodem z efektów specjalnych z Transformersów.

 

Czy K2 jest najlepiej zapowiadającym się graficznie tytułem to się dopiero okaże (imo taki R2 też wygląda kozacko). Niemniej porównywanie go do Crysis jest bez sensu. Crysis wcale tak grafiką nie miażdży - gram w niego na najwyższych detalach i mnie nie powala - nadrabia tak naprawdę fizyką i ogromem destrukcji, ale ma też wiele niedoróbek (typu - nie da się rozbić butelki). Graficznie Crysis wygląda nie lepiej niż taki Uncharted. Z tą różnicą, że można prawie wszystko rozwalać. Niestety Crysis mnie na swój sposób zawiódł, bo brak mu fajnego klimatu. I dlatego ryzykuję stwierdzenie, że mimo iż Killzone nie będzie oferował takiej interakcji z otoczeniem, to będzie grą, która tytuł Cryteka ma szansę zmiażdżyć. Po tym co zobaczyłem jestem bardzo dobrej myśli i już nie mogę się doczekać lutego. Ten FPS będzie wgniatał w ziemię - tak czuję i mam nadzieję, że moje przeczucia się sprawdzą :).

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem jak wy możecie się jeszcze czepiać wyglądu Killzone2-bez dwóch zdań najładniejszy tytuł z obecnie zapowiedzianych na next-geny i jedyną grą porównywalną pod względem oprawy jest Crysis.Przyjdzie jeszcze czas na ocenę co ładniejsze,trzeba zaczekać na filmiku w odpowiednio dobrej jakości z Killzone ale już teraz widać,że jest szansa by K2 przeskoczył poziomem legendarny kryzys:P.Fakt faktem nie jest znacząco ładniejszy,nie ma rewolucji,nie ma nowej jakości jeśli chodzi o grafikę(bo jeśli o animację IMO jest) ale chyba nie spodziewaliście się ,że PS3 pociągnie grafikę rodem z efektów specjalnych z Transformersów.

 

Czy K2 jest najlepiej zapowiadającym się graficznie tytułem to się dopiero okaże (imo taki R2 też wygląda kozacko). Niemniej porównywanie go do Crysis jest bez sensu. Crysis wcale tak grafiką nie miażdży - gram w niego na najwyższych detalach i mnie nie powala - nadrabia tak naprawdę fizyką i ogromem destrukcji, ale ma też wiele niedoróbek (typu - nie da się rozbić butelki). Graficznie Crysis wygląda nie lepiej niż taki Uncharted. Z tą różnicą, że można prawie wszystko rozwalać. Niestety Crysis mnie na swój sposób zawiódł, bo brak mu fajnego klimatu. I dlatego ryzykuję stwierdzenie, że mimo iż Killzone nie będzie oferował takiej interakcji z otoczeniem, to będzie grą, która tytuł Cryteka ma szansę zmiażdżyć. Po tym co zobaczyłem jestem bardzo dobrej myśli i już nie mogę się doczekać lutego. Ten FPS będzie wgniatał w ziemię - tak czuję i mam nadzieję, że moje przeczucia się sprawdzą :).

 

napisałem ,że najładniejszym z obecnie zapowiedzianych :P .Do lutego dużo czasu to może wyskoczy jeszcze jakiś tytuł o podobnej oprawie(chociażby GoW2 jeszcze nie pokazali).

IGN w preview trochę nawrzucał na Killzone 2 ,że to kalka Call of Duty 4 w s-f.Jak dla mnie może być bo kocham styl gry w CoD4 i ten sposób odzwierciedlenia rozgrywki(masa skryptów dających uczucie uczestniczenia w filmie) :D

 

BTW są jakieś filmiki z Res2 z wczoraj,bo był jakiś link ale skasowali filmik

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nie grałem w pierwszą część Killzone, nie mniej jednak, po prezentacjach i ogolnym hype'ie jaki towarzyszy tej grze, trzeba po prostu uwierzyć w jej sukces. Niech grafa nawet będzie w 720p, niech będzie te marne 30FPS, ale chociaż będę wiedział, że to jest gra sama w sobie, nie będzie potrzebował już nic dodatkowo [RAM, GPU, FPU], tylko będę cieszył michę, strzelając do 'złoczyńców xD'

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...