Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zakładając, że za dwa dni prezentacja. Kto uważa, że doścignęli render, ręka do góry :D. Jakie macie zdanie?

 

Trochę niebezpieczny post Jacobss bo zaraz rozpocznie się po raz setny wojna między tymi którzy uważają,że da się to osiągnąć na ps3 ,a tymi którzy uważają,że cell jest za słaby :P.

Proponuje zaczekać do wtorku i wtedy jak będzie materiał to oceniać to co zobaczymy.Ja jestem dobrej myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Panowie, zakładając, że za dwa dni prezentacja. Kto uważa, że doścignęli render, ręka do góry :D. Jakie macie zdanie?

 

Trochę niebezpieczny post Jacobss bo zaraz rozpocznie się po raz setny wojna między tymi którzy uważają,że da się to osiągnąć na ps3 ,a tymi którzy uważają,że cell jest za słaby :P.

Proponuje zaczekać do wtorku i wtedy jak będzie materiał to oceniać to co zobaczymy.Ja jestem dobrej myśli ;)

Hehe, jakoś trzeba Hype podsycać :). Ja również czekam, tylko wytrzymać już nie idzie :). Czuję się tak samo jak rok temu przed E3. Pamiętacie to czekanie?

Odnośnik do komentarza

Myśle, że grafa będzie porównywalna z renderem z 2005r., a co do dynamiki to nie ma szans żeby akcja toczyła się NON-STOP takim tempem.

Kurde już nie mogę się doczekać. Ciekawe jaki level pokażą. Na Helghanie chyba nie ma śniegu, ani dżungli. Co najwyżej jakieś skały, może kawałek wody?

 

Wiadomo o której zaczyna się i kończy Playstation Day?

 

EDIT

Choć dżungla może być, bo tam deszcze padają.

Edytowane przez FLooK
Odnośnik do komentarza

A ja jestem ciekaw czy zaprezentują tą trzecią stronę konfliktu. Od strony graficznej gra już rządziła w 2007, od tego czasu pewnie coś jeszcze poprawili, więc znów powinno być... omfg! ;)

 

Czuję się tak samo jak rok temu przed E3. Pamiętacie to czekanie?

taa... 60 osób na jednym temacie i co chwila jakies problem z forum (przeciążony serwer)

Najwiekszy zonk będzie jak znów odwołają pokaz ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Blimblim z gamersyde poinformował na NeoGafie, że w ciągu najbliższych godzin ma się pojawić 15 minut nowego gameplayu z KZ2 do obejrzenia na jego stronie.

 

 

edit:

Killzone 2 Attract Mode czyli kawałek gameplayu:

http://www.gamersyde.com/stream_7071_en.html

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

No nei iwem co poweidziec, filmik krotki ale widac ze to gameplay a nie jakis rendfer czy co, grafa mizadzy jaja, albo mi sie zdaje albo tam bylo czyste 60fpsow, tekstury naprawde robia wrazenie.

 

Choc zawsze bylem przeciwnikiem przed takim ocenianiem grafiki po takich filmikach to jednak teraz przyznam , jest na co czekac , ech grafa mrzenie ...

Odnośnik do komentarza

Jak to wygląda .......

Jak to się rusza.........

Co tam się dzieje.........

 

Nie marnowali czasu chłopcy z Amsterdamu....zdecydowanie najładniejsza gra zmierzająca na next-geny z obecnie zapowiedzianych tytułów.

Jednak Sony ostatecznie udowodni ,że na PS3 idzie generować grafikę zbliżoną do słynnego renderu

 

BTW.Pierwszy raz w życiu oglądając ewidenty gameplay mam wrażenie ,że patrze na rdner bo to wygląda i rusza sie za fajnie :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...