Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

KZ2 to juz 42 mln Euro?

http://softrockhallelujah.blogspot.com/200...ve-created.html

 

 

Guerrilla Speaks: Killzone 2 Should Meet Target Movie

http://www.n4g.com/ps3/News-105326.aspx

 

42 miliony euro??!!!ja pierdziele ile kasy,o grafikę się nie martwię,że rozłoży wszystko co wyszło byle gameplay był świetny

Odnośnik do komentarza
Wiecie co, mnie się już nie chce wierzyć, żeby Guerilla się tak po prostu przechwalała. Żadne studio nie byłoby takie pewne siebie, nie mając miażdżącej gry. Oj ten rok będzie gorący ;).

Samo SONY od dawna wie, ze na Killzone 2 czekaja miliony zapalencow! Japonski gigant nie szczedzi wiec kasy i z pewnoscia dopilnuje, aby KZ2 miazdzylo zarowno pod wzgledem oprawy, gameplay'u jak i trybu online!

 

Zreszta, juz pokazywany 7 miesiecy temu trailer na E3 zrobil kolosalne wrazenie, a w chwili obecnej z pewnoscia gra wyglada jeszcze okazalej!

Odnośnik do komentarza
Oczywscie ze przesuna jak sami znacie z doswiadczenia a ze październik ma blisko do najlepszego okresu czyli grudnia premiera bedzie tak jak z uncharted ..;)

Ja bym bardziej obstawiał Listopad. Zresztą, Listopad obstawiam już od poprzedniego GDC. Pamiętacie w ogóle jak to było wtedy rok temu na GDC? KZ 2 było pokazane, ale nie publiczności. Wszyscy śniliśmy się na KZ 2, a wciąż nie wiedzieliśmy czy gra wygląda jak render. Hm, to były czasy ;).

Odnośnik do komentarza

Kiepsko wyglada ten screen podczas dnia - strasznie wala po oczach te wszystkie kiepskie tekstury i slabej jakosci otoczenie. Do premiery jeszcze daleko, screen tez juz stary wiec duzo sie jeszcze zmieni i pewnie juz nie jedno zmienili ;) .

 

Ciekaw tez jestem w jaka gre na PS3 bedzie najwiecej gralo ludzi na PS3 2008-2009 roku, osobiscie stawiam na Resistance 2, ale KILLZONE na PS2 tez ma swietny multi, a dwojka nie moze miec gorszego, wiec ma jakies tam jeszcze szanse stania sie najpopularniejsza gra na PSN :P

 

No i po premierze KILLZONE 2, moze juz multiplatformy beda sie prezentowac na PS3, a wszystko dzieki GG - Tworcom KILLZONE 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Ciekawe czy to będzie rasa ludziopodobna w stylu Helgastów czy coś na wzór potworów/stworów .

Ja bym zdecydowanie wolał ludziopodobnych,a jak już potwory to jakieś s tylu aliensów

No cóż, raczej zanosi się na stwory innego rodzaju, bo jak wiemy Helganie to lud wygnany, więc logiczne, że wyglądają jak ludzie. Dziwi mnie w ogóle, że Visari się jakoś nie przerobił na coś Helghasto-podobnego ;). Może coś w dwójce się w tej sprawie zmieni. Być może Mathijis to będzie coś, co będzie się różnić znacznie od ludzi i typowych obcych? Ja w każdym razie liczę na oryginalność. Ogólnie to mnie ciekawi, czy pozostaną neutralni, czy się przyłączą. Moje zdanie jest takie: Na początku ataku ISA na Helghan, Mathijis będą w ukryciu. Później przyłączą się do ISA, bo ISA będzie zdobywać przewagę na Helghastami, a że Visari im zajął planetę, będą sami chcieli go ukatrupić. W każdym razie będzie ciekawie. Nie wierzę, żeby atakowali sami, bo nie wygrają walcząc z dwoma armiami, chyba, że są tak potężni, iż nie potrzebują wsparcia. Nie wierzę, że opowiedzą się po stronie Visariego, bo w końcu to on będzie głównym celem ISA.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Ciężkie zadanie....wprowadzenie potworów mogłoby zburzyć klimat realnego konfliktu i pola walki-po prostu w tej serii jakoś by mi nie pasowali przeciwnicy typu Alieny,Floody czy Covenanci,natomiast wprowadzenie trzeciej "zwykłej"rasy "ludzkiej" nie byłoby znów bardzo oryginalne.

hmmmm.....koloniści szukający nowych planet do zamieszkania,wyposazeni w zaawansowana technikę z jakimiś wszczepami biotycznymi?

Cywile tworzący ruch oporu,majacy dość obydwu stron ,chcący po prostu pozbyć sie intruzów i żyć w spokoju,walczący partyzanckimi metodami i zmutowani w wyniku promieniowania?

Więżniowie z jakiejś koloni karnej????

K.....ciekawe czy dowiemy sie przed premiera? ;)

Odnośnik do komentarza
K.....ciekawe czy dowiemy sie przed premiera? :D

Oby nie...

 

Ciekawe czy Mathijis będą odgrywali ważną rolę w fabule. Dobry by był patent z "tamtymi" na zasadzie LOST. z

 

Zastanawia mnie jeszcze czy będą takie akcje z nożem aka Luger. Tylko, że trochę krwawiej.

Edytowane przez FLooK
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Podobno na serfergirl pojawiła sie plotka o przedłużającym się developingu gry. Budżet juz wynosi dwukrotność zakładanego a końca prac nie widać.

 

Wiec planowa premiera ma być przesunieta na 2009r.

 

FATALNA widaomść którą uwiarygadnia wywyiad z panem z INSOMANIC z GAMETRAILERS (GDC)

padło pytanie o konkurencje miedzy RESISTANSE 2 a KILLZONE 2... nie było widać jakiegoś zaniepokojenia.

Albo wypowiedz panów z Sony że LBPlanet bedzie najwieksza premiera na Ps3 w 2008r.

 

 

Co ważne to ja jako posiadacz PS3 nie czuje się zdziwony premierami FFXIII lub GT5 w przyszłym roku... jednak z racji tego że KILLZONE 2 to kolejna gra z obsuwą.. powstaje pytanie czy posiadzacze PS3 nie powinni się czuj oszukanie.

JA JESTEM!

Baaaaarzdo słaby rok 2007 z troszeczke lepszą końcówką... i teraz zapowiada się IDENTYCZNA SYTUACJA w roku 2008... kolejne premiery poprzekładane... można spodziwać się dalszych obsów(czemu nie np. MOTORSTORM 2 w końcu premiera na gwiazdke)

 

Jeślie ten scenariusz się sprawdzi następnym razem nie kupie konsoli SONY. WALCIE SIE NA RYJ.

 

ps. to jest moja opinia, użytkownika jedynie konsoli ps3... zwiazan bezpośrednio z informacja o killzone i dla tego TUTAJ wyrażam swoja opinie i chciałbym aby tu pozostała...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...