Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Powiedzmy że czuje toi w kościach... ale przedewszytkim co mnie przekonuje to fakt że wczesniej ta ekipa nie wydała zadnej gry nawet popierdółki na psstore...

tak zauważyłem robią wszytkie dobre teamy. Najpierw poznają architekture a dopiero kolejne produkcje wykorzystują potencjał... a oni odrazu na pełne morze i nie ma się co dziwic że przekroczony budżet i w plecy z terminami. :(

 

Czas pokaze czy mam racje... ja tak obstawiam... Kilzone2 może i będzie bardziej zaawansowany technicznie ale niedorobiony i nierówny graficznie.

Za to Resistanse 2 poprostu bedzie wygladał nieziemsko.

Odnośnik do komentarza
Powiedzmy że czuje toi w kościach... ale przedewszytkim co mnie przekonuje to fakt że wczesniej ta ekipa nie wydała zadnej gry nawet popierdółki na psstore...

tak zauważyłem robią wszytkie dobre teamy. Najpierw poznają architekture a dopiero kolejne produkcje wykorzystują potencjał... a oni odrazu na pełne morze i nie ma się co dziwic że przekroczony budżet i w plecy z terminami. :(

 

Czas pokaze czy mam racje... ja tak obstawiam... Kilzone2 może i będzie bardziej zaawansowany technicznie ale niedorobiony i nierówny graficznie.

Za to Resistanse 2 poprostu bedzie wygladał nieziemsko.

 

Co do wygladu resi 2 jestem podobnego zdania jak ty.Jedynka byla srednia ale to tytul startowy potem Ratchet,ktory mi sie nie wiem czemu jakos wybitnie nie podobal ale ogolnie wiem ze uznano go za za(pipi)iscie wygladajaca gre wiec skoro wiekszosc tak uwaza to napewno tak jest:DGeneralnie firma robi progres i teraz mozna sie spodziewac juz pelnej satysfakcji.Co do KZ 2 to mimo wszystko jestem wiekszym optymista.Co ztego ze nie wydaja nic na psstore skoro gra jest robiona od bardzo dawna wiec tak naprawde ocenianie gry o ktorej nei wiele wiadomo mija sie z celem..

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Killzone 2 Dev Shoots Down KZ2 Release Date Rumors

http://boardsus.playstation.com/playstatio...thread.id=27295

 

In a forum post over at the official playstion boards, Seb Downie - QA Manager - Guerrilla Games writes:

"Sorry folks, as before, please take any release dates, or months with a grain of salt. If we haven't announced it, it is not gospel."

Odnośnik do komentarza
Powiedzmy że czuje toi w kościach... ale przedewszytkim co mnie przekonuje to fakt że wczesniej ta ekipa nie wydała zadnej gry nawet popierdółki na psstore...

tak zauważyłem robią wszytkie dobre teamy. Najpierw poznają architekture a dopiero kolejne produkcje wykorzystują potencjał... a oni odrazu na pełne morze i nie ma się co dziwic że przekroczony budżet i w plecy z terminami. :)

 

Czas pokaze czy mam racje... ja tak obstawiam... Kilzone2 może i będzie bardziej zaawansowany technicznie ale niedorobiony i nierówny graficznie.

Za to Resistanse 2 poprostu bedzie wygladał nieziemsko.

 

Ja wlasnie licze na to, ze KZ2 bedzie wyglądał nieziemsko, w koncu to projekt nad ktorym pracuja 4 lata, i na ktory Sony pompuje mnostwo kasy. Ta gra ma pokazac prawdziwy power PS3. Nie chce mi sie wierzyc, ze ekipa od platformowek stworzy w krotkim czasie cos bardziej zaawansowanego niz KZ2. Skoro Resistance bedzie nieziemski, to Guerrila musi stworzyc cos naprawde "galaktycznego". No ale Halo3 tez malo byc galaktyczne, a okazało sie jedynie powtorkia z rozrywki, tyle ze w rozdzialce HD. :whistling:... pozyjemy zobaczymy

 

Slyszalem ze PE bedzie testowalo KZ2... Mam nadzieje, ze to bedzie "current build"

Odnośnik do komentarza

Ja się boję ,że ekipa zagra w stare demko z E3.Obym się rozczarował,strasznie miło by było jakby polskie czasopismo jakie pierwsze położyło łapki na obecnej wersji gry i (trzymam mocno kciuki) dodało do tego zdjęcia z nowych miejscówek.

 

Znowu nie idealizujcie tak tego Resistance 2,na razie mi ta gra wygląda na stary dobry Resistance z hdr i dynamicznymi cieniami.O Killzone 2 mówi się od dłuższego czasu ,że to będzie milowy krok w dziedzinie programowania na PS3 i za pośrednictwem gry na świat wyjdą nowe narzędzia developerskie pozwalające wykorzystywać w pełni możliwości konsoli

Odnośnik do komentarza
A sa jakie spotwierdzone wiaodmosci odnosnie recenzji grywalnej czesci gry ktora ukaze sie w neo + albo w PSX extreme ?? bo chcialbym uslyszec czy waogole warto czekac na ten tytul...bo czasem tak bywalo ze gra na ktora czekalo sie i czekalo okaywala sie przecietna...

Trzeba czekac na nowy numer PE, ktory powinien pojawic sie w sklepach za 2-3 tygodnie.

 

Na dobra sprawe w temacie KZ2 nic nie drgnelo od ostatniego trailera z lipca 2007. Osobiscie mam nadzieje, ze w chwili obecnej gra wyglada naprawde za(pipi)iscie. Co do gameplay'u - trzeba czekac na playtest pe.

Odnośnik do komentarza
Skąd wiecie, że to będzie playtest? Toć Fenix pisał, że jadą do siedziby Guerrilla. Może będzie wywiad z jakimś gościem i tyle dobrego...

Jeżeli dostaje się zaproszenie do Amsterdamu to nie na jakims tam wywiad tylko przynajmniej na prezentacje najnowszej wersji gry.

Albo starej, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Skąd wiecie, że to będzie playtest? Toć Fenix pisał, że jadą do siedziby Guerrilla. Może będzie wywiad z jakimś gościem i tyle dobrego...

Jeżeli dostaje się zaproszenie do Amsterdamu to nie na jakims tam wywiad tylko przynajmniej na prezentacje najnowszej wersji gry.

Albo starej, ale zawsze coś.

A jaki widzisz sens w pokazywaniu prawie rocznej wersji którą każdy juz widział i opisał?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Skąd wiecie, że to będzie playtest? Toć Fenix pisał, że jadą do siedziby Guerrilla. Może będzie wywiad z jakimś gościem i tyle dobrego...

Jeżeli dostaje się zaproszenie do Amsterdamu to nie na jakims tam wywiad tylko przynajmniej na prezentacje najnowszej wersji gry.

Albo starej, ale zawsze coś.

A jaki widzisz sens w pokazywaniu prawie rocznej wersji którą każdy juz widział i opisał?

 

Jeśli Polakom pokażą nowy gameplay to znaczy,że Guerrilla w przeciągu kilkunastu dni uraczy nas nowymi informacjami o K2,bo nie wierzę ,że aktualny gameplay jako pierwszym i jedynym na świecie pokażą Polakom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...