Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Wiemy za to na pewno, że no owej imprezie nie zabraknie pewnej ekipy z Amsterdamu, która ma zaprezentować najnowszą wersje KillZone 2, która jak wierzyć plotką, wygląda obłędnie.

http://www.ps3site.pl/sony-szykuje-konferencje/

No zobaczymy.

 

 

Chciałem jeszcze powiedzieć, że jak zwykle miałem po raz kolejny rację. W nowym PSXEXTREME nie ma nic o KZ2. Napaliliście się, a ja powtarzałem, że to nie możliwe. Zbyt wielki tytuł, zbyt mała gazeta.

Odnośnik do komentarza

Pragnę przypomnieć,że też pisałem,że nic nie pokażą a jak już to góra wywiad z twórcami i zdanie typu"ehh jak ta gra wygląda".

 

Teraz pozostaje czekać do maja i mieć nadzieję,że na świat wycieknie coś więcej od zdań typu"wow" "E3 2005 render is real" "amazing" bo w takie coś po pierwsze nie wierzę do końca,a po drugie nie zaspokaja mojej ciekawości.A jestem cholernie ciekaw jak się prezentuje obecnie najważniejsza gra pod względem technicznym,będąca swoistą rękawicą rzuconą światu przez Sony,że tytuły na PS3 mogą prezentować poziom renderów,jaka zmierza na chlebaczka w 2008 roku

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

KZ2 to poprostu must have dla kazdego true posiadacza ps3 i tyle. Wkoncu kazdy doczeka sie swojego egzemplarza i bedzie dobrze 8) . Animacja jest fajna, lepsza jest moze tylko w Unchartecie choc i to nie jest pewne :) Strasznie slabo narazie wypadaja wybuchy i to mnie martwi, uncharted mial ten sam minus ;/ no ale poczekajmy do maja moze cos sie wyjasni chociaz jakiegos ogromnego skoku bym sie nie spodziewal. Chlopcy Z guerilla i tak pokazali klase i za to nalezy sie wielki plus. Narazie musimy uzbroic sie w cierpliwosc

Pozdrawiam ^_^

Odnośnik do komentarza
KZ2 to poprostu must have dla kazdego true posiadacza ps3 i tyle. Wkoncu kazdy doczeka sie swojego egzemplarza i bedzie dobrze 8) . Animacja jest fajna, lepsza jest moze tylko w Unchartecie choc i to nie jest pewne :) Strasznie slabo narazie wypadaja wybuchy i to mnie martwi, uncharted mial ten sam minus ;/ no ale poczekajmy do maja moze cos sie wyjasni chociaz jakiegos ogromnego skoku bym sie nie spodziewal. Chlopcy Z guerilla i tak pokazali klase i za to nalezy sie wielki plus. Narazie musimy uzbroic sie w cierpliwosc

Pozdrawiam ^_^

Człowieku, co ty gadasz. Wielkiego skoku nie ma się co spodziewać? A to dobre. Te całe filmiki pochodzą z UWAGA! 11 Lipca 2007 roku. To rzeczywiście, za krótki czas, żeby coś się zmieniło. :rolleyes::lol: Nie wspomnę, że w zeszłym roku - KZ 2 było zaprezentowane najpierw dla prasy w Marcu. Później dla wszystkich w Lipcu. Między marcem a lipcem, według prasy, gra dostała ogromnego kopa.

 

Od ostatnich prezentacji KZ 2 w Sierpniu, nie pokazano nic nowego - a Sony w tym czasie pompuje mnóstwo kasy, ludzi i wszystkiego w KZ2. Nie wspomnę już, że po części wspaniały wygląd Uncharted możemy zawdzięczać GG. Guerilla, jak wszystkie studia Sony, ściśle współpracuje z Naughty Dog oraz Insomniac games. Sony już tam wie co robi.

 

Jeszcze raz, człowieku te obawy, które wypisujesz były obawami w Lipcu. Trochę to nie mądre przejmować się czymś, co jest stare i nie aktualne. Seb Downie wielokrotnie podkreślał, że gra przeszła już wiele zmian. OPM twierdzi, że KZ2 dorównuje już renderowi. Sony wie, że trzeba dopracować KZ2 tak, aby nikt nie miał się do czegokolwiek przyczepić. Dlatego ciągle nic nie widzimy, bo wciąż czegoś brakuje. Ale czas leci, już niedługo i zobaczymy pomiot. Podsumowując: KZ2 to jest być albo nie być. To jeden z niewielu tytułów, który ma pokazać prawdziwą przewagę PS3 na X360. To tytuł, który ma pokazać, że PS3 jest wstanie wyświetlić wszystko co było na renderach widoczne. Sony wie doskonale, że trzeba wreszcie pokazać przewagę, zmiażdżyć przeciwnika. Na razie tylko GT 5 to po części pokazuje. Tyle aut, 1080p, 60 FPS, piękne samochody. Po części pokazuje, bo nadal brak zniszczeń i dobrego otoczenia. MGS 4 nie pokazuje przewagi PS3. Mimo, że wygląda ładnie, to to nie jest karta przetargowa. Pozostaje więc Final 13 i KZ2. Może pełne GT 5, jeżeli poprawią otoczenie i dadzą zniszczenia. Tekken 6 i MGS 4, raczej nie pokażą powera, jaki naprawdę drzemie.

 

Czy tylko ja mam przeczucie, że 6 maja nic nie pokażą? :huh:

Odnośnik do komentarza
Czy tylko ja mam przeczucie, że 6 maja nic nie pokażą? :huh:

Dziennikarze na pewno cos zobaczą i pewnie to opiszą, ale czy my gracze dostaniemy screeny czy jakis trailer, czas pokaże.

No tak, pewnie będzie jak z GDC 2007. It ist amazing, it is like a trailer from 2005, but we can't show you anything. :P

 

Srednia ta grafika. Nie podoba mi sie.

 

like 5 minutes later...

 

Człowieku, co ty gadasz.

Ja po prostu jestem zdania, że ocenianie grafiki z prawie przed roku mija się z celem. Biorąc jeszcze pod uwagę, że KZ2 ma tempo rozwoju szybsze od większości gier.

Odnośnik do komentarza

Poziom rendera z 2005 jest poza zasiegiem ale ja tez uwazam, ze KZ2 bedzie wygladal lepiej niz Res2.

6 maja pokaza podobno cos nowego z KZ2 ... z Resistance 2 tez?

 

KZ2 moze jak dla mnie wyglądać jak na tym pierwszym rea-ltime'owym pokazie (IMO wygląda świetnie). Chciałbym tylko, zeby poprawili modele postaci (to dla mnie bardzo ważny element w grze, aby modele postaci były dobrze wykonane). Do tej pory tylko Uncharted ma zadowalający mnie poziom ich wykonania.

Odnośnik do komentarza

Witam

Jak dobrze pamietam na temat KZ2 juz sie wypowiadalem jak sie myle to czas to nadrobic :P Wiec chlopcy z guerilla robia wszystko co moga by dorownac trailerowi z 2005r. Sa na bardzo dobrej drodze chociarz w 100% ow poziomu nie osiagnom to gra na czas dzisiejszy prezentuje sie swietnie (pomijajac wrecz katastroficzne wybuchy) Bardzo podoba mi sie animacja przeciwnikow po przyjeciu na klate kilku gramow (i wiecej) olowiu. Klimacik tez jest dobry chociarz boje sie ze bedzie zbyt sztywna i nie dorowna akcji w takim CoD4. Podobno w maju maja wyjsc nowe newsy na temat KZ2 proponuje poczekac i wtedy ocenic dzielo guerillasow :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Witam

Jak dobrze pamietam na temat KZ2 juz sie wypowiadalem jak sie myle to czas to nadrobic tongue.gif Wiec chlopcy z guerilla robia wszystko co moga by dorownac trailerowi z 2005r. Sa na bardzo dobrej drodze chociarz w 100% ow poziomu nie osiagnom to gra na czas dzisiejszy prezentuje sie swietnie (pomijajac wrecz katastroficzne wybuchy) Bardzo podoba mi sie animacja przeciwnikow po przyjeciu na klate kilku gramow (i wiecej) olowiu. Klimacik tez jest dobry chociarz boje sie ze bedzie zbyt sztywna i nie dorowna akcji w takim CoD4. Podobno w maju maja wyjsc nowe newsy na temat KZ2 proponuje poczekac i wtedy ocenic dzielo guerillasow smile.gif

Pozdrawiam

biorac pod uwage ze gołym okiem widać ze to wczesna wersja kodu niedługo można sie spodziewać dużego szoku... wielu tamten stary gameplay bierze za ostateczny efekt... to się zdziwią ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No panowie, pora rozruszać temat. Wszak do Sony Gamers day zostało już tylko 3 dni. We wtorek wszystko będzie jasne. Podobno Sony ma przedstawić wszystkie tytuły, które mają być kluczem do zwycięstwa w tym roku. A to znaczy, że jeżeli KZ2 nie zostanie pokazane, możemy pomarzyć o wydaniu w tym roku. Aczkolwiek mojej teorii (pisałem o niej bodajże w lutym 2007 roku) trzymam się nadal, to jest, że KZ2 zostanie wydane w tym roku, w listopadzie. Na początku tego roku, Three Speech, podało, że KZ2 będzie we wrześniu. Ale znając Sony, przesuną premierę na listopad, aby dopracować i zarobić specjalnie na święta. Zobaczymy, czy KZ2 będzie wstanie pokonać GTA IV (a to duża poprzeczka do przeskoczenia.), aczkolwiek wydawało się, że nic w 2007 nie pokona Halo 3, a tu Cod 4 jednak okazał się lepszy :).

Odnośnik do komentarza

Przykład CoD4 mówi jedno... dobra gra sama się obroni. Przed wydanie nie było Hypu budowanego latami a jednak sprzedaż przekroczyła to co dokonało HALO... choć na obu konsolach.

Tak samo bedzie z KZ2... jesli gra bedzie FENOMENALNA to sie sprzeda jak ciepłe bułeczki... a jak bedzie TYLKo bardzo DOBRA i nam bedą wmawiac jaka to jest WSPANIAŁ to podzieli losy HS, UNCHARTED, LAIR i innych...

Odnośnik do komentarza

A ja coś czuje,że nic nie pokażą....dopiero na E3 zobaczymy Killzone 2.Coś mi się wydaje,że uznają ,że chcą jeszcze dopieścić ten tytuł by w chwili ujawnienia nikt do niczego nie mógł się doczepić.Bądź co bądź ale samo Sony sprawiło,że K2 jest najważniejszą graficznie grą tego roku na chlebaczka

Odnośnik do komentarza

Ficuś trzeba być dobrej myśli ;) Nie sądzę, aby odwołali kolejny pokaz (najpierw mieli pokazac nową wersje pod koniec kwietnia, ale przełożyli to właśnie na PSD)

 

Maximmus - U: DF sprzedał się dobrze 1.5 mil.

HS jak na gre która otrzymała bardzo różne oceny, też całkiem nieźle 1mil.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...