Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

No ja gram od Piatku w UK normalnie kolekcjonerska byla w Cenie 35 GBP ... czyli okolo 160 zl Skonczylem normal gram na Son of Sparda i wcale tak trudno nie jest wolal bym zeby Dante Must Die bylo odblokowane od poczatku co do gry to ... Nero jest super postacia i w ogole tylko dlaczego on ma do diabla 1 bron >< walenie w kolko exeed i rzutu lapa jako finishr jest z lekka nudne ... na Triggerze jest troszke lepiej bo mamy jeszcze 2 ciosy z Yamato ale ... to wszystko

 

Gra jest super nie powiem szybko dynamicznie i z fajna fabula takie 8+

 

Btw wyjasni mi ktos jak sie uzywa andory zeby byly lasery i inne dzikie weze ?? mam jakos problemy z praktycznym uzywaniem tej broni

Odnośnik do komentarza

Wiecie co? Kupiłem dzisiaj sobie edycje specjalna tej wspaniałej gry... ale sobie nie pograłem, bo laser w mojej ps3 poszedł sie kochać. Więc podziele sie z wami wrażeniami które to towarzyszyły mi w trakcie oglądania artbooka dodanego do tejze edycyji. A mianowicie... ma ładną okładke.

Edytowane przez Afroman
Odnośnik do komentarza

Zamówiłem (Ultima) 27 stycznia. 1 lutego miły pan zadzwonił i ładnie namówił mnie na edycję specjalną. Zwłaszcza na to, że będzie wcześniej od normalnej.. A 11ego ja jeszcze ładniej zrezygnowalem z zamówienia...

A z innej beczki - lamerska kwestia - to "dopalanie" miecza Nero to potrzebne mi jest po coś..?

Edytowane przez Gregovski
Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj ... w sumie to moja pierwsza przygoda z tą serią ( poprzednie mnie jakoś ominęły ... )

Jest to pierwsza gra na PS3 która jest w 100% czystą rozrywką bez nerwów i rzucania padem ( co zdarza mi się np. przy FIFA08 ).

Po 3 godzinach grania musiałem zrobić przerwę bo akcja wylewająca się z ekranu po prostu zmasakrowała mi oczy ( zalałem się łzami hehe ).

 

Podsumowując, świetny tytuł - brać i grać !

 

ps. Powiedzcie mi dlaczego wolicie kupić grę w polskim sklepie z powiedzmy 229-259 zł zamiast skorzystać ze Znanego Serwisu Aukcyjnego. I drugie pytanie, dlaczego większość szuka gier w PAL-u ?

Generalnie wszystkie gierki kupuję od jednego sprzedawcy który sprowadza gry z USA i sobie go bardzo chwalę.

Po pierwsze gry są wczesniej niż w Polsce, po drugie ich cena nigdy nie przekracza 200 zł ( DMC 4 kosztował mnie 189zł ).

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Przyszla Limitowana Edycja, ALLELUJA !! :D, no to cioram.

BTW - Zacytuje ,,notke" z folii gry (CD PROJECT) ,,(...) wysun tacke (?) napedu optycznego, umiesc plyte z gra na tacy napedu i wsun tace (??). Jak dla mnie to intrukcja dla PS2 :D (hahahah).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
A z innej beczki - lamerska kwestia - to "dopalanie" miecza Nero to potrzebne mi jest po coś..?

 

Dziwię się że nikt nie odpowiedział na to pytanie, ,,dopalacze" (a ściślej Exceed) to zabójcza broń w rękach wprawnego gracza (czyt hardkorowca).

Zresztą zobacz to http://pl.youtube.com/watch?v=00TgkJW4glY (chociaż widziałem lepsze filmiki, jak znajde to wrzucę). Gdzieś w tym temacie jest link jak właściwie korzystać z Exceed.

 

BTW- Jak zobaczyłem co potrafi Dante w tej części..... nie mam pytań, ta gra chyba będzie miała jeszcze większą scene wymiataczy niż 3-ka O_O.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Prawdziwa gra dla hardcorowcow,bardzo mi sie podoba chodz troche mnie zawiodla.... Glowne minusy to te 5gb na dysku i odwiedzanie tych samych lokacji bo to jakby proba zwiekszenia zywotnosci gry na chama. Wielka poraszka jest dzungla(nie pasuje do klimatu gry).Cala reszta na wysokim poziomie,chodz prawie nic nowego od czasow 3jki sie nie pojawilo. 8/10

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
Prawdziwa gra dla harcorowcow,bardzo mi sie podoba chodz troche mnie zawiodla....

 

A mnie zawiódł ten temat, zamiast na poważnie prawić tematy o masterowaniu exceed-a itp itd, prawimy farmazony na miarę laika :). Chryste, przecież to PS3 !, spójrzcie na temat tej gry w dziale X-a. Powinniśmy podejść do tego bardziej harcorowo, a gadamy jak dzieci które 1 raz na oczy widzą serie DMC O_O.

Odnośnik do komentarza
A mnie zawiódł ten temat, zamiast na poważnie prawić tematy o masterowaniu exceed-a itp itd, prawimy farmazony na miarę laika :). Chryste, przecież to PS3 !, spójrzcie na temat tej gry w dziale X-a. Powinniśmy podejść do tego bardziej harcorowo, a gadamy jak dzieci które 1 raz na oczy widzą serie DMC O_O.

racja,ale jestemy dopiero po premierze najpierw beda pierwsze wrazenia z gry a pozniej zacznie sie hardcore :)

Odnośnik do komentarza
Prawdziwa gra dla harcorowcow,bardzo mi sie podoba chodz troche mnie zawiodla....

 

A mnie zawiódł ten temat, zamiast na poważnie prawić tematy o masterowaniu exceed-a itp itd, prawimy farmazony na miarę laika :). Chryste, przecież to PS3 !, spójrzcie na temat tej gry w dziale X-a. Powinniśmy podejść do tego bardziej harcorowo, a gadamy jak dzieci które 1 raz na oczy widzą serie DMC O_O.

 

 

Ja na swoją obronę powiem, że nadal czekam na przesyłkę. ;p

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

3 secret mission, to było zdaje się nabicie paska, nie atakując wrogów ? (BTW było już zapytanie nt tej misji, pare stron tematu do tyłu). Musisz w odpowiednim czasie zrobić unik od ataku wroga, sam za bardzo nie wiem, jak skutecznie to zrobić z racji tego że..... nie ukończyłem tej misji jeszcze, nie chciało mi się :). Dobrym pomysłem jest zainwestować w skille wspomagające unik, zaraz przepisze ich nazwy jak usiąde przed grą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...