Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

PSM3 ocenił grę

Devil May Cry 4: 80%. Impossible to recomment to everyone, but the purest expression of the series' yet,

 

słabiutko

 

 

Dają tak marną ocenę a jednak twierdzą że jest to najbardziej dopracowana część ze wszystkich? WTF?

 

Można wiedzieć co wstawili DMC1 i 3?

purest - najczystsza

poorest - najbiedniejsza

:D

btw gra zarządzi jak zwykle :(

Edytowane przez wiiboxstation
Odnośnik do komentarza

Piątek?nie czasem jutro z cotygodniową aktualizacją sklepów?

 

Bardzo liczę na Devila,do serii mam w ogóle sentyment.Każda generacja konsol miała grę ,której widok powodował ,ze szukałem szczęki na podłodze i stwierdzałem ,że muszę mieć tą konsolę.

Na psx był to tekken 2 widziany na katowickiej giełdzie(miałem wtedy commodore i uznałem t2 za grę fotorealistyczną) PS3 miał Uncharted, a PS2 miał właśnie Devila jedynkę(widok zamku ze skarpy i pierwsza walka z pająkiem...)

Odnośnik do komentarza

Robił ktoś może preordera na GameStop'ie (USA)??

Próbuje zrobić preordera na 2 wersje kolekcjonerskie z artbookiem w twardej oprawie(dla siebie i dla kumpla), ale jak podaje dane karty kredytowej(MC silver), to kreator cofa mnie 2 kroki do tyłu z informacją że informacje dot danych billingowych mogą się nie zgadzać - próbowałem kilka razy więc raczej wątpie bym za kazdym razem sie mylił...

I BTW - co to jest "credit card name" tylko to mnjie zastanawia i może w tym sie myle...

Z góry dziękuje za w miare szybką odpowiedź - nie zostało juz im opewno dużo artbooków ;)

Odnośnik do komentarza

Wkońcu premiery już nie są tak odległe a przynajmniej Żółto-Niebiescy sie z tego wywiazali, czyli już niedługo znów pomęczę Diabłów ;) choć jak usłyszałem że poziom trudności spadł nieco to trochę się zmartwiłem ale mam nadzieję że będzie tryb Dante must Die i ukończę go jak za starych dobrych czasów DMC3 :lol:

Odnośnik do komentarza
Wkońcu premiery już nie są tak odległe a przynajmniej Żółto-Niebiescy sie z tego wywiazali, czyli już niedługo znów pomęczę Diabłów ;) choć jak usłyszałem że poziom trudności spadł nieco to trochę się zmartwiłem ale mam nadzieję że będzie tryb Dante must Die i ukończę go jak za starych dobrych czasów DMC3 :lol:

 

 

Zatem zapewne ucieszy cię wiadomość, że DMC4 posiada tryb trudniejszy od DMD.

Odnośnik do komentarza
Piątek?nie czasem jutro z cotygodniową aktualizacją sklepów?

 

Bardzo liczę na Devila,do serii mam w ogóle sentyment.Każda generacja konsol miała grę ,której widok powodował ,ze szukałem szczęki na podłodze i stwierdzałem ,że muszę mieć tą konsolę.

Na psx był to tekken 2 widziany na katowickiej giełdzie(miałem wtedy commodore i uznałem t2 za grę fotorealistyczną) PS3 miał Uncharted, a PS2 miał właśnie Devila jedynkę(widok zamku ze skarpy i pierwsza walka z pająkiem...)

 

Co do ps2 to sie nie zgodze bo moim zdaniem to byl FFX, ale devil tez powalal.

Nie zmienia to faktu ze ta gra dla mnie ma status must have ;)

Odnośnik do komentarza

Szkoda, wnoszac z filmikow z gameplay-a, ze lokacje wciaz male = co chwila loadingi. W next genie to ja liczylem na rozleglejsze przestrzenie ;)

Ale najbardziej przygnebia mnie sposob biegania Dantego/Nero=taki sam ja na PS2. Czyli takie zwolnione tempo i bez porzadnej animacji/reakcji z podlozem. Innymi slowy: on przebiera nogami a "podloga" sie tam jakos przesuwa bez wiekszego z nim punktu zaczepienia (lewituje, slizga sie ?).

Po tym co pokazuje Drake i Altair to DMC4 pod tym wzgledem zasysa straszliwie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.