Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej w DMC nie grałem, ale demo robi na mnie pozytywne wrażenie. Taki HS na wyższym poziomie. Graficznie jest dobrze, wszyscy chyba z obecną generacją konsol przeliczyli się, oczekując, że będzie nie wiadomo co. Ja czekam na gierkę, ale jeżeli czas jej przejścia będzie krótszy od 10 godzin to nie dam za nią więcej niż 150 zł. A tak wracam do cod4 :D

Odnośnik do komentarza

To kupisz sobie używaną :D, a tak w ogule 10 h to może przesada na pewno jest dłuższa (przynajmneij dla mnie będzie, nigdy nie masterowałem DMC a na poziomie human na pewno nie będe grał, bo demo na pewno je reprezentowało - żałośnie proste :D ).

Odnośnik do komentarza

Jeju nie mieliście do czynienia z poprzednimi częściami ? O_O..... no comments, DMC od zawsze był hardcore-ową siepaniną w której liczyła się pomysłowość (to teraz uppercut i gnatami go, czy też kombo mieczykiem w powietrzu ?), a teraz dojechał jeszcze devil bringer co znacząco podnosi ilość zabawy (Hell Yeah).

Odnośnik do komentarza
Jeju nie mieliście do czynienia z poprzednimi częściami ? O_O

 

A moze mielismy i stwierdzalismy to samo przy kazdej czesci? No comments. To nie ratuje tej gry, komus nie przypasi to haselka typu 'nie grales w poprzedniczki' sa z dupki, bo jesli poprzedniczki sa takie same, to i rowniez one nie przypasily.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

,,Hasełka" - nie są z dupki, bo jeśli ktoś grał w poprzedniczki, zna tą serie to jest kompetentny, i wie czego można się spodziewać po kolejnej części, szczerze nie wiem czego chcieliście od czwórki :D, ja od siebie dodam że mogli dać większy power na tym lodowatym poziomie, tak by coś przykuwało uwage po wykasowaniu lodowatych cepów, a tak to było dziwnie słabo (zdaje się jeszcze pseudo mgłe za czasów początków PS2 dali :D - tzn szarą teksture),

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zdekka z (_)_) to porównanie, PS3 w większości dostało do niczego shoty (np najazd na texture ściany, gdy Xbox ma twarz Nero - hahaha -_-). A ogólnie to twórcy nie żartowali gra praktycznie niczym się nie różni na obu platformach ! (no może na PS3 po przybliżeniu widać ząbki),

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

I ktos mowil (kto wyzej xD ), ze gra na padzie z PS3 jest lepsza niz na X360 (chodzi mi o DMC4, nie o ogolne znaczenie xD Bez wojen mi tu xD ).

 

Przed chwila dla sprawdzenia sciagnalem demo z PSS US i roznica jest chyba jedna - nie ma tych dlugich poczatkowych tekstow po japonsku, ktorych nie mozna pominac. W tej wersji jest tylko obrazek - M - Mature - bla bla bla - i przechodzimy do gry :lol:

Odnośnik do komentarza

O tak demo jest świetne, kilka plansz i totalna masakra pod jak zwykle konkretną muzą, grafika może nie zasługuje na wyróżnienie choć kilka efektów zrobiło na mnie wrażenie, to jej ogrom przytłacza już w demku, kieprawa jest również animacja postaci co troszkę razi w oczy na Next Genie ale gameplay to już czysty DMC, jak w poprzednich cieszy i nie pozwala odłożyć pada. Bossa rozpykałem za pierwszym razem, niezbyt trudny choć ciekawi mnie jaki poziom trudności był ustawiony, pierwsza opcja czyli czasowa ogranicza nas trochę także dziś idzie Speedrun :lol:

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demko i dla mnie ta gra to porażka. Nic się nie zmieniło od czasów pierwszej części. Animacja tak samo sztywna, graficznie jest tylko dobrze, ale np. ta zimowa plansza to już porażka na całego, wygląda jak gra z PS2 z podbitymi teksturami :lol: Z nowości chyba tylko należy wymienic nowego bohatera który wygląda niemal identycznie jak Dante :D plus ten chwyt pod kółkiem ;)

DMC był czymś, graficznie ta gra to było mistrzostwo swiata, a teraz? Niech Capcom napisze jakis nowy silnik, bo to prezentuje się nad wyraz słabo.

Odnośnik do komentarza

Boże ludzie czy wy w tych czasach patrzycie na coś innego prócz grafiki ? Gameplay się liczy gameplay, przy tym tempie nie mam czasu oglądać i podziwiać czy tak i tak tekstura wygląda tak a nie inaczej . Fakt faktem też się spodziewałem czegoś lepszego ,lepszej grafy next genowej animacji itp(pod tym względem NG2 je nowego devila) no ale mam 60 fpsów płynnych do bólu i to się liczy - choć tą animację mogli faktycznie podrasować :lol:

Odnośnik do komentarza

Yeti silnor to jest zapewne podrasowany po lost planet a co do grafiki przepychu nie ma ale do animacji nie moge sie doczepic, ja nie mialem zadnego spadku frame'u a plynnosc jest ok parzac np na kombosy jakie mozna wykonac - a to sie zawsze w dmc liczylo. Ja stracilem w ta gre nadzieje po wszystkich trailerach ale to demko pokazalo ze trzyma poziom starych dobrych devili

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Boże ludzie czy wy w tych czasach patrzycie na coś innego prócz grafiki ? Gameplay się liczy gameplay, przy tym tempie nie mam czasu oglądać i podziwiać czy tak i tak tekstura wygląda tak a nie inaczej . Fakt faktem też się spodziewałem czegoś lepszego ,lepszej grafy next genowej animacji itp(bpod tym względem NG2 je nowego devila) no ale mam 60 fpsów płynnych do bólu i to się liczy - choć tą animację mogli faktycznie podrasować :lol:

 

 

Cholera, Soul, pokaż mi tą "next-genową" animację Ryu, bo choć staram się jak mogę, nie widzę w niej nic next-genowego. Gościu porusza się tak jak w Sigmie (no, oprócz tego że zmienili mu roll jumpa na dasha), tylko o wiele szybciej.

Odnośnik do komentarza

Pograłem i powiem szczerze że demo mi się podobało, grafika nie szokuje ale jest solidna no i pomyka to wszystko bardzo płynnie! Poziom trudności nie hardcore'owy ale mi pasuje bo jeżeli pełna gra będzie na poziomie takim jak DMC3 to sorry ale się zniechęcę!

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
cholera, Soul, pokaż mi tą "next-genową" animację Ryu, bo choć staram się jak mogę, nie widzę w niej nic next-genowego. Gościu porusza się tak jak w Sigmie (no, oprócz tego że zmienili mu roll jumpa na dasha), tylko o wiele szybciej.

 

http://gamevideos.com/video/id/16258

 

Claw .

 

 

http://gamevideos.com/video/id/16256

 

Dragon Sword

 

Jak grałeś w NG:S na pewno zauważysz że animacja w NG2 jest dużo lepsza (stare ruchy są dużo bardziej płynne )

 

Dużo lepsza niż w DMC 4 nie które animacje są po prostu słabe - i nie jedna osoba już o tym wspomniała - animacja skoku i wszystko jasne .

 

NG2

 

http://www.gametrailers.com/player/29215.html

 

http://www.gametrailers.com/player/29158.html

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
cholera, Soul, pokaż mi tą "next-genową" animację Ryu, bo choć staram się jak mogę, nie widzę w niej nic next-genowego. Gościu porusza się tak jak w Sigmie (no, oprócz tego że zmienili mu roll jumpa na dasha), tylko o wiele szybciej.

 

http://gamevideos.com/video/id/16258

 

Claw .

 

 

http://gamevideos.com/video/id/16256

 

Dragon Sword

 

Jak grałeś w NG:S na pewno zauważysz że animacja w NG2 jest dużo lepsza (stare ruchy są dużo bardziej płynne )

 

Dużo lepsza niż w DMC 4 nie które animacje są po prostu słabe - i nie jedna osoba już o tym wspomniała - animacja skoku i wszystko jasne .

 

NG2

 

http://www.gametrailers.com/player/29215.html

 

http://www.gametrailers.com/player/29158.html

 

 

Obejrzałem te filmiki i ....nadal nic. Pewnie, Ryu porusza się o wiele szybciej i wygląda to bardzo fajnie, ale nie widzę tam nic co by można byłoby nazwać "next-genową" animacją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...