Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze kolega Sanryu został zjechany przez Zakon za to, iz gra mu sie nie spodobala.

 

Bimmy and Jimmy?

 

"Zakon", dobre ;) Powtarzam, jak dla MNIE to po prostu dobra gra, ale nie warta 220zl. Chcialbym zagrac w pelna wersje(jak stanie gdzies do 130zl ) bo jestem ciekawy czy tworcy utrzymaja poziom Beriala(czyt. naprawde fajnie wygladajacych bossow).

 

Ps. Na przyszlosc musze uwazac z wyrazaniem wlasnego zdania bo mnie zjedza :P

Odnośnik do komentarza
a dla mnie ta seria caly czas jest w miejscu....

devil 4 - jest okey - ale nic sie nie zmienilo od jedynki.

 

Moim zdaniem tak jak było w trójce, to jest dobrze :P Nie muszą nic zmieniać;)

Co byś chciał? Np. zmiane jak w RE4:D Niech dadzą kamerę znad ramienia xD

Jest dobrze tak jak jest, jakby coś zmieniali, to musieliby zrobić inną grę :P

Odnośnik do komentarza
Widze ze kolega Sanryu został zjechany przez Zakon za to, iz gra mu sie nie spodobala.

 

Bimmy and Jimmy?

 

"Zakon", dobre :P Powtarzam, jak dla MNIE to po prostu dobra gra, ale nie warta 220zl. Chcialbym zagrac w pelna wersje(jak stanie gdzies do 130zl ) bo jestem ciekawy czy tworcy utrzymaja poziom Beriala(czyt. naprawde fajnie wygladajacych bossow).

 

Ps. Na przyszlosc musze uwazac z wyrazaniem wlasnego zdania bo mnie zjedza :P

 

 

Nie chodzi tu o to. Oceniłeś gierę na 7+ a nawet nie przeszedłeś jej. Demko jest biedne. To fakt. Poziom trudności ustawiony na Human, podstawowo wyposażony Nero i przerzucanie po lokacjach. Oceniania po tak słabo skonstruowanym demku całej gry jest trochę niesprawiedliwe.

 

To jest tak samo jakbym poszedł na temat poświęcony NG II i napisał: "Gra wygląda jak GodHand w HD, Ryu wygląda gorzej niż w Sigmie, system walki ten sam co w jedynce, upośledzony system zmiany broni i powrót najgorszego wroga z NG - kamery. Gra na max 7+."

 

Fanboje z klanu Ninja ukrzyżowaliby mnie na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza

A mnie u Sanryu tylko wkurzyło to że chciał za tą gre 129 pln, no qrde a ja bym chciał za darmoche !!. Jest wiele tytułów które w ogóle nie zasługują na takie pojechane ceny (200 pln... cóż do dzisiaj nie dowierzam :P), ale cóż zrobimy ?!.

Odnośnik do komentarza
A mnie u Sanryu tylko wkurzyło to że chciał za tą gre 129 pln, no qrde a ja bym chciał za darmoche !!. Jest wiele tytułów które w ogóle nie zasługują na takie pojechane ceny (200 pln... cóż do dzisiaj nie dowierzam :P), ale cóż zrobimy ?!.

 

Czytaj ze zrozumieniem. Chodzilo mi o to, ze JA( znowu musze to zaznaczac ;) ) kupie ja jak bedzie mozna zakupic za 130zl (nie 129 zl :P ) ...bez kosztow wysylki ;) Dobra, koniec z tym. Teraz niech ktos napisze czy bossowie trzymaja "poziom" Beriala(chodzi o fajny design)?

Odnośnik do komentarza
A mnie u Sanryu tylko wkurzyło to że chciał za tą gre 129 pln, no qrde a ja bym chciał za darmoche !!. Jest wiele tytułów które w ogóle nie zasługują na takie pojechane ceny (200 pln... cóż do dzisiaj nie dowierzam :P), ale cóż zrobimy ?!.

 

Czytaj ze zrozumieniem. Chodzilo mi o to, ze JA( znowu musze to zaznaczac ;) ) kupie ja jak bedzie mozna zakupic za 130zl (nie 129 zl :P ) ...bez kosztow wysylki ;) Dobra, koniec z tym. Teraz niech ktos napisze czy bossowie trzymaja "poziom" Beriala(chodzi o fajny design)?

 

http://www.capcom.co.jp/devil4/images/devils/cg_echidna.jpg

http://www.capcom.co.jp/devil4/images/devils/cg_owdk.jpg

http://www.capcom.co.jp/devil4/images/devi..._silvergiga.jpg

http://www.capcom.co.jp/devil4/images/devils/cg_oedk.jpg

 

Dają radę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Witam pograłem nareszcie dłużej w DMC4 i powiem jedno giera jest SUPER - jak dla mnie warta tych 200zł, już teraz widzę że do premiery NG2 będę miał co robić oj będę. Na początek cofam wszystko co pisałem o stopniu trudności w tej grze :biggrin: jest ciężko momentami nawet bardzo ,niestety są też takie momenty że przeciwnicy nie stawiają żadnego oporu i przez większość czasu gry Nero raczej jest plaża ,z czasem jest nieco trudniej (ale bardzo nie równo - w NG im dalej tym trudniej ,a tu jest różnie) Poziom na jakim gram to Devil Hunter tylko taki był do wyboru na początku z tych trudnych - i nie powiem były momenty że mało pada nie zjadłem ( walka z Dnate :dry: CYBORG!!!) a jeszcze przede mną Hard i DMD - będzie grubo, tyle o poziomie trudności. Pora na najważniejszy element "slashera" czyli system walki - jest bardzo porządny ale przy NG trochę sztywny (Ryu biega po ścianach - odbija się od przeciwników tuż po rolu ,sam rol jest dużo lepszy -można go wykonać 360 stopni i sam skok też jest lepszy - oczywiście IMO ) tak czy siak mi ta sztywność nie przeszkadza trzeba się przyzwyczaić (dobrze że jest łapka dzięki niej walka jest bardziej dynamiczna - zamiast roll'a + skok tak jak w NG tu przyciągam do siebie typa i dalej z nim jedziemy :biggrin: ) Cholernie podoba mi się exeed i możliwości jakie nam daje - podczas grania Nero , dołożenia go idealnie w combosie 2-3 razy to sam miód , naprawdę przedni patent - nie ma to jak Y,Y ,exeed ,t+rb+[Y] w powietrzy Y,Y exeed łapka i p+rb+Y :cool: . Co do combosów i ciosów to jest ich strasznie mało ;) 4 comba ,4 ciosy z exeed -nabierają dodatkowych animacji, no i "in Air" w tym aspekcie jest tak sobie mogli dać tego więcej, używa się w kółko 6-7 zagrań +łapka i od czasu do czasu sobie postrzelam ;) (w NG jest tego nieco więcej - a jak patrze na NG2 będzie tego jeszcze więcej :P ) Dante jak na razie zagrałem tylko jedną misje, więc na jego temat się nie wypowiem bo jeszcze nie wiem na co go stać, zamiast exeed'a ma style którymi troszkę sie po bawiłem i nawet dają radę ;) Cieszy mnie fakt stałych 60 fpsów i zero zwolnień - szacun, naprawdę godne podziwu :cool: Animacje, animacje raz są lepsze raz gorsze , raz mega sztywne (skok i bieganie - która non stop jest taka sama ,no może animacja biegu nieco płynniejsza ) raz dość płynne, które cieszą oko (ciosy z exeed ) Podobnie jest z grafiką raz bardzo ładnie ( kozacki HDR - oświetlenie , kozackie wykonanie postaci ) a raz beznadziejnie ( tekstury - i wykonanie nie których lokacji są po prostu brzydki, zima ssie, lasek też taki sobie- nędzne bit mapy itp ) Jak na razie grę za całokształt oceniam na :

 

Grafika 8+

Dźwięk 9

Miód 9

 

Ogólnie 9

 

Wracając jeszcze do animacji i łapki - gdy poznamy jak z kim walczyć łapka po prostu ownuje :biggrin: sprawdza się na każdego + na każdego jest specjalna animacja - czy to boss czy przeciwnik , na każdego się sprawdza trzeba tylko wiedzieć kiedy :cool:

 

@DJ1988 - powiedz mi czym dla Ciebie jest next genowa animacja, w jakich grach Twoim zdaniem taka właśnie animacja jest, uwierz mi że gram w DMC 4 i już teraz wiem że NG2 w tym aspekcie wypadnie lepiej - na filmikach widać że ryu porusz się dużo bardziej płynnie - niż Nero i Dante, animacja ciosów też jest lepsza oczywiście IMO w dmc momentami jest za sztywnie ,zaś w NG2 nie które przejścia są mega płynne - co do grafiki to myślę że NG2 wypadnie tak jak DMC 4 nic ponadto :cool: Otoczenie raz będzie lepsze raz gorsze - wykonanie postaci będzie ownować + kozacki HDR :P

 

pozdrawiam.

 

A i cholernie mnie wnerwia backtracking

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Czytaj ze zrozumieniem. Chodzilo mi o to, ze JA( znowu musze to zaznaczac ) kupie ja jak bedzie mozna zakupic za 130zl (nie 129 zl )

Czytam ze zrozumieniem, nie moja wina że źle interpretujesz ;), a 129 pln napisałem bo 130 jest zaokrąglone (zazwyczaj nie płacisz za gre np na PC, 100 pln). Dobra EOT, niczego się nie czepiam :P.

 

Boshe, jeśli coś takiego autentycznie napisał Soul, to szarżujemy do sklepów :P !!.

Odnośnik do komentarza

Soul, dla mnie next genowa animacja to Drake i Altair.

 

btw wypróbuj styl Trickster dla Dantego. On daje dużo możliwości jeżeli chodzi o mobliność.

 

Geez, nie mogę się doczekać pełnej wersji. Demo, mimo że biedne, daje posmakować jakie masakry będzie można zorganizować w pełnej wersji.

 

Te video jest całkiem dobrym przykładem jakie kosmosy można odprowadzać

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Czego brakuje Ryu do Altaira jeżeli chodzi o walkę ? IMO w walce Ryu porusza się lepiej.

 

Fajny filmik szkoda tylko że nie widać co typ dokładnie robi, tak jak mówiłem rączka to potęga - dobra na wszystko .

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Gość Soul
Soul, dla mnie next genowa animacja to Drake i Altair.

 

Ryu ma animację na bardzo podobnym poziomie. Mówię tu nawet o NG1.

Do tego można jeszcze dołożyć serię Prince of Persia.

 

 

W NG2 ma jeszcze lepszą, IMO płynniejszą niż Dante i Nero w DMC 4 - po prostu co nie które animacje w nowym DMCeku są na maxa beznadziejnie oczywiście nie wszystkie.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

 

Konkretnie :D Ciekawi mnie tylko ilosc jumpow. W jednym z linkow Dante robi jump->double jump->air dash->air jump. Zawsze mozliwy byl tylko jeden double jump (z tego co pamietam). Fajna sprawa z rozbudowana walka w powietrzu (Nero ma "sznurowadlo", ktore w sumie umozliwia mu lewitacje). Dante moze sobie poskakac. Mnie pasuje ;)

Edytowane przez Machel
Odnośnik do komentarza

Sciagnalem demko pamietajac mojego DMC 1 z ps2 ktorego kupilem po tym jak rodzice sprowadzli mi konsole z SANMARINO!!!!! ( nei iwem jakim sposobem - poczatek ps2 w europie). Gra byla miodzio, klimat, walka itp... przeszeldem ja pare razy... Wlaczylem demko i co.... hmm nie czuje roznicy... no grafika , no ok , grafika musiala byc lepsza bo to ps3 i jakos nic wiecej , dalej ten sam miod na plus, dalej ciekawe ataki na plus ale pogralme w demko i powylaczeniu skasowalem . Nie sadze zebym kupil pelna wersje... Wiem ze po demie nie da sie okreslic jaka gra jets naprawde , ale po demie uncharted jakies 15 min zamowilem gierke. DMC4 jak dla mnie nie wnosi nic nowego , chyba ze doczekam sie recencji w PE to wtedy zobacze... chlopakom ufam wiec zobacze co napisza, mam nadzieje ze recencje sporzadzi osoba nie bedaca fanboyyem serii choc wiadomo ze recenzja to tak naprawde subiektywna ocena.

Edytowane przez Styku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.