Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nic rewolucyjnego tam nie ma - kto szuka cudu to jest na zlym tropie - w DMC chodzi o czysty hardcore i fun z zapipistego systemu walki i klimatu. Kto szuka posrod slasherow graficzki zeby sie na impresce pochwalic zapraszamy po heavenly sword :lol: HS przewysza DMC tylko pod wzgledem graficznym (no i nariko :slinotok: ) a tak to nie ma nawet porownania

Odnośnik do komentarza
Boże ludzie czy wy w tych czasach patrzycie na coś innego prócz grafiki ? Gameplay się liczy gameplay, przy tym tempie nie mam czasu oglądać i podziwiać czy tak i tak tekstura wygląda tak a nie inaczej . Fakt faktem też się spodziewałem czegoś lepszego ,lepszej grafy next genowej animacji itp(bpod tym względem NG2 je nowego devila) no ale mam 60 fpsów płynnych do bólu i to się liczy - choć tą animację mogli faktycznie podrasować :lol:

 

 

Cholera, Soul, pokaż mi tą "next-genową" animację Ryu, bo choć staram się jak mogę, nie widzę w niej nic next-genowego. Gościu porusza się tak jak w Sigmie (no, oprócz tego że zmienili mu roll jumpa na dasha), tylko o wiele szybciej.

Niepodniecajcie się wszyscy grafą w NG 2 ponieważ gra wygląda jak ''jedynka w HD'' , zresztą w temacie NG2 kilka razy tak napisano...............poza tym do premiery zostało ok 7-8 mcy i wydaje mi się że jak grafa będzie lepsza w NG 2 to tylko odrobinę.

Odnośnik do komentarza

W DMC4 juz w demku widac jak bardzo grafika jest nierowna bo z jednej strony, sniezne klimaty( geez jakby porownac do wczesniejszej!!! gry CAPCOM'u Lost Planet to wrecz generacja wstecz), a z drugiej strony to fachowo wygladajacy Berial! To tak jakby ludzie pracujacy nad gra dzielili sie na dwie grupy. Jedna od "Beriala", chcaca pokazac, ze zalezy im na tym by ich seria miala mega efektowne wejscie w nowa generacje, a druga "od snieznych klimatow" sadzaca po co sie wysilac bo przeciez wydajemy gre na dwie konsole i gra na siebie zarobi, a fani i tak lykna to bo to DMC.

JA sadze, ze gra nie zasluguje na wiecej niz 7/7+ ,ale to tylko moja opinia :lol:

Odnośnik do komentarza
W DMC4 juz w demku widac jak bardzo grafika jest nierowna bo z jednej strony, sniezne klimaty( geez jakby porownac do wczesniejszej!!! gry CAPCOM'u Lost Planet to wrecz generacja wstecz), a z drugiej strony to fachowo wygladajacy Berial! To tak jakby ludzie pracujacy nad gra dzielili sie na dwie grupy. Jedna od "Beriala", chcaca pokazac, ze zalezy im na tym by ich seria miala mega efektowne wejscie w nowa generacje, a druga "od snieznych klimatow" sadzaca po co sie wysilac bo przeciez wydajemy gre na dwie konsole i gra na siebie zarobi, a fani i tak lykna to bo to DMC.

JA sadze, ze gra nie zasluguje na wiecej niz 7/7+ ,ale to tylko moja opinia :lol:

 

Zapytam się tak: przeszedłeś już całą grę, że takie oceny wystawiasz? Dużo biadolisz o lokacji w której spędzisz raptem 10 minut.

Odnośnik do komentarza
W DMC4 juz w demku widac jak bardzo grafika jest nierowna bo z jednej strony, sniezne klimaty( geez jakby porownac do wczesniejszej!!! gry CAPCOM'u Lost Planet to wrecz generacja wstecz), a z drugiej strony to fachowo wygladajacy Berial! To tak jakby ludzie pracujacy nad gra dzielili sie na dwie grupy. Jedna od "Beriala", chcaca pokazac, ze zalezy im na tym by ich seria miala mega efektowne wejscie w nowa generacje, a druga "od snieznych klimatow" sadzaca po co sie wysilac bo przeciez wydajemy gre na dwie konsole i gra na siebie zarobi, a fani i tak lykna to bo to DMC.

JA sadze, ze gra nie zasluguje na wiecej niz 7/7+ ,ale to tylko moja opinia :lol:

 

Zapytam się tak: przeszedłeś już całą grę, że takie oceny wystawiasz? Dużo biadolisz o lokacji w której spędzisz

raptem 10 minut.

 

Prawda nie gralem w pelna gre, ale nie widzialem nigdzie aby ktos kto gral pisal "WOOOOW, demo to nic, giera wyglada znaaacznie lepiej"......wrecz cisza po zagraniu w DMC4...poza tym pisalem, JA tak uwazam i to co ty sobie wmowisz to nie moja sprawa...Tak jak mowilem, niewielkim nakladem sil zarobia na fanach

Odnośnik do komentarza
Ludzie nic rewolucyjnego tam nie ma - kto szuka cudu to jest na zlym tropie

 

Pewnie, jak ktoś szuka sam nie wie czego, że kopara opadnie mu na glebę bo grafika będzie tak realistyczna że pomyli grę z filmem, to może lepiej niech zacznie zbierać na wycieczkę w kosmos?!?Może tak doznacie opadu szczęki

 

Ludzie czego wy chcecie. Po 1 to tylko demo. Jak można już ocenić całość przez pryzmat dema? nawet nie wiadomo jak będzie się grało w pełną wersję. A po 2 i co najważniejsze to graficzka jest spoko (odpalcie starego devila dla porównania to zobaczycie, że skok jest). Rozczaruje się napewno ten kto liczy na to że grafika będzie tak realistyczna że pomyli ją z filmem. Ale tym wszystkim zaoszczędze rozczarowań. Nie macie co czekać na żadną grę bo na obecnej generacji jest to nie do zrobienia.

 

Ludzie przejżyjcie na oczy liczy się fun jaki daje gra. Grafika pewnie, to swoją drogą. Nie po to jest nowa generacja żeby nie było różnicy między PS2 a PS3, ale bez przesady.

 

Nudzą już te posty z lamentami że grafika słaba itp etc. Wyjdzie MGS i będzie to samo, wyjdzie NG2 i będzie to samo: "grafika nie jest rewelacyjna..ble ble ble.." żygać się chce.

 

Demo Devila moim zdaniem fajne, grafika ok i razem z dzwiękiem DD5.1 jest extra. Czekam na pełną wersję.

Edytowane przez Dallas
Odnośnik do komentarza
W DMC4 juz w demku widac jak bardzo grafika jest nierowna bo z jednej strony, sniezne klimaty( geez jakby porownac do wczesniejszej!!! gry CAPCOM'u Lost Planet to wrecz generacja wstecz), a z drugiej strony to fachowo wygladajacy Berial! To tak jakby ludzie pracujacy nad gra dzielili sie na dwie grupy. Jedna od "Beriala", chcaca pokazac, ze zalezy im na tym by ich seria miala mega efektowne wejscie w nowa generacje, a druga "od snieznych klimatow" sadzaca po co sie wysilac bo przeciez wydajemy gre na dwie konsole i gra na siebie zarobi, a fani i tak lykna to bo to DMC.

JA sadze, ze gra nie zasluguje na wiecej niz 7/7+ ,ale to tylko moja opinia :P

 

Zapytam się tak: przeszedłeś już całą grę, że takie oceny wystawiasz? Dużo biadolisz o lokacji w której spędzisz

raptem 10 minut.

 

Prawda nie gralem w pelna gre, ale nie widzialem nigdzie aby ktos kto gral pisal "WOOOOW, demo to nic, giera wyglada znaaacznie lepiej"......wrecz cisza po zagraniu w DMC4...poza tym pisalem, JA tak uwazam i to co ty sobie wmowisz to nie moja sprawa...Tak jak mowilem, niewielkim nakladem sil zarobia na fanach

 

 

Oh, naprawdę?

 

Przeczytałem pare postów że DMC4 wyglada jak poprzednie częci z PS2 tylko w HD,odpaliłem demko,pograłem i .........

 

 

 

 

 

.........i zalecam wizyte u okulisty :D

 

 

Nie grałem w demo natomiast mam fulla i gra rządzi jak kiedyś pierwsza część. Jedynkę ogarniałem za jednym razem i gra była dla mnie mistrz : ) tak wciągała! Tutaj mamy powrót do korzeni + wypasiona grafa, która na wielkim LCD powoduje opad kopary co parę minut. Piękna, cudowna gra dla fanów i nie tylko!

 

Piszę świeżo po kolejnym (piątym już) przejściu demka. Na grze się nie zawiodłem, jest tak samo miodna, jak Dante's Awakening, a mi to w zupełności wystarcza. Do tego świetnie zaprojektowane plansze, w next genowej oprawie i zabawa z diabelską łapą. Mi się podoba, pełną wersję kupię na pewno.

 

Gra jest zajefajna :lol: Polecam :D Dziś pograłem 2 h byłoby dłużej gdyby nie to że projekt muszę skończyć ;)

 

P.S. w rankingu punktowym tych co skończyli grę są tylko 2 osoby i obie z polski :P

 

Pograłem w demo i powiem szczerze, że jestem zainteresowany. Grafika całkiem niezła, gameplay wymiata szczególnie jak się opanuje combosy a i walka z tym płonącym bossem daje ostro po zmysłach. Nieźle, zapewne kupię jak będę mógł wyrwać za 130zł na Allegro.
Odnośnik do komentarza

Eeeee ?, chyba każdą gre z PS3 warto wyłowić za 130 pln nie ? ;p. A co do ceny, to czepiaj się Sony za taki chory marketing, a nie Devila i cena jest w porządku, bałem się już że z 239 pln będzie albo więcej.

 

BTW: Ludzie MORDA !!, zaczynacie pisać głupie posty, proszę powstrzymajcie się (tak Dallas do ciebie też)

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Tak to juz jest kiedy nie ma sie sprecyzowanych oczekiwan. Jak slusznie zwrocil uwage jeden z przedmowcow jakakolwiek gra nie wyjdzie, jak kolwiek nie bedzie wygladac zawsze znajdzie sie pacjent, ktory bedzie nazekal na grafe bo tak. Gameplay...przeciez to 4 sequel (wliczajac DMC3 SE), ot mission pack w swiezo wypranych odlotowych ciuszkach. Ta gra juz z tytulu jest odtworcza. W ciagu ostatnich lat wyszla chyba tylko jedna gra z numerkeim 4 w tytule ktorej nie mozna bylo nazwac odtworczym sequelem imo to RE4.

Przy demie bawie sie swietnie :P Uadlo sie komus przejsc calosc w 10 min ?? ;)

Edytowane przez Machel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...