Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

Huh, ostro! A co się będzie działo później, jak comba zaczną wrzucać wymiatacze pokroju tatsumarublack :pifpaf:.

 

 

Hardcorowcy mogą już zacząć zacierać ręce. Capcom wrzuciło poziom trudnośći Hell or Hell. Ty giniesz od jednego trafienia, przeciwnicy nie.

 

No i czegoś takiego własnie brakowało w trójce. Oby ten Hell or Hell to był taki zmodyfikowany DMD (czyli wrogowie wytrzymali wytrzymali i agrewysni + śmierc po jednym strzale). Na pewno będzie się czym bawić. Szkoda tylko, że brakuje Agni&Rudry. Nie dość, że broń świetnie nadawała się do combosów to jeszcze była jedną z efektowniejszych ([piękne smugi po zamaszystych ruchach).

Odnośnik do komentarza

Hej, własnie porownalem gre demo ps3 mam przez hdmi a x360 przez component. Moim zdaniem wersja ps3 jest ciemniejsza i chyba brak AA i gorszy HDR, dzis czytalem ze wersje graficznie maja byc identyczne to chyba news z wp.pl . Czy moze cos mam zle poustawiane gra na ps3 wyswietla sie w 720p a x360 1080i . Chcialem kupic wersje ps3 ale teraz niewiem co byscie doradzili? Jakie sa wasze wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Hej, własnie porownalem gre demo ps3 mam przez hdmi a x360 przez component. Moim zdaniem wersja ps3 jest ciemniejsza i chyba brak AA i gorszy HDR, dzis czytalem ze wersje graficznie maja byc identyczne to chyba news z wp.pl . Czy moze cos mam zle poustawiane gra na ps3 wyswietla sie w 720p a x360 1080i . Chcialem kupic wersje ps3 ale teraz niewiem co byscie doradzili? Jakie sa wasze wrażenia?

 

Wersja PS3 ciemniejsza? Nie masz może przypadkiem włączonego RGB Full na ON?

 

Jak szukasz porównan to sprawdź tutaj. Gdzieś koło 15 strony zaczynają się kłótnie, która wersja jest lepsza ;)

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...