Skocz do zawartości

Lost Odyssey


Yaxa

Rekomendowane odpowiedzi

Ile zajmuje przejscie gry, wraz ze zdobyciem wszystkich achievementow? Jestem na poczatku czwartej plyty, gram z faqiem Prima - wszyskie skrzynki do tej pory zabrane, no chyba ze potrzebuje okularki i Toltena do odblokowania jest skarbow, ale to sie zrobi :)

Trudni sa ci dodatkowi bossowie do rozwalenia? Druzyna na levelu ok. 43, ale za bossow dodatkowych wezme sie po przejciu fabuly .

I jeszcze jedno pytanie - bedac w Ex. Grand Staff, byl quest z robieniem przyslugi technikom . Nie zrobilem tego, stad pytanie - czy item, ktory sie dostaje od nich jest wazny etc.? Z gory thx za odpowiedzi :)

 

PS. Im dalej, tym lepiej :)

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Ile zajmuje przejscie gry, wraz ze zdobyciem wszystkich achievementow? Jestem na poczatku czwartej plyty, gram z faqiem Prima - wszyskie skrzynki do tej pory zabrane, no chyba ze potrzebuje okularki i Toltena do odblokowania jest skarbow, ale to sie zrobi :)

Trudni sa ci dodatkowi bossowie do rozwalenia? Druzyna na levelu ok. 43, ale za bossow dodatkowych wezme sie po przejciu fabuly .

I jeszcze jedno pytanie - bedac w Ex. Grand Staff, byl quest z robieniem przyslugi technikom . Nie zrobilem tego, stad pytanie - czy item, ktory sie dostaje od nich jest wazny etc.? Z gory thx za odpowiedzi :)

 

PS. Im dalej, tym lepiej :)

 

Przejście gry ze wszystkimi achievementami - około 100 h.

Dodatkowi bossowie to dziady :P.

No, oprócz może ostatniego na arenie (nie wiem jak z tymi z DC, nie ściągałem).

 

Odnośnik do komentarza
Przejście gry ze wszystkimi achievementami - około 100 h.

Dodatkowi bossowie to dziady :P.

No, oprócz może ostatniego na arenie (nie wiem jak z tymi z DC, nie ściągałem).

Dodatkowi bossowie to rzeczywiście straszne cieniasy, tylko Immortal z areny może sprawić trochę problemów. Natomiast boss z Dungeon Packa jest mocny, choć mając na niego sposób można go pokonać w ciągu trzech rund. Raczej trzeba, bo nie wiem czy istnieje inny na to sposób. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest problem - dotarłem do Grand Staff i nie mogę ubić drugiego Bogimoraya. Jakieś taktyki specjalne czy ja jestem lama? Próbowałem kilka razy zmieniając za każdym razem taktykę ale nie pomogło. Sam nie wiem może nie mam czegoś założonego na siebie co mi pomoże szybciej zneutralizować paraliż albo coś w tym stylu.

 

 

EDIT: Dobra nieaktualne. Po napisaniu posta zasiadłem do gry i gnojka rozwaliłem bez problemu ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Kurna w koncu zabralem sie na powaznie za gre i jest masakra. Dawno nie naparzalem w tak dobrego jRPG. jestem na 2 dvd.

 

Question, bo zauwazylem ze sny Kaima odblokowuja sie nie po kolei. Lepiej je czytac jak sie pojawia czy czekac az beda po kolei?

Odnośnik do komentarza
Polacy moga sciagac dodatki do Lost odyssey z marketplac,czy jak kupie MS,sprobuje sciagnac dodatki to mi wyskoczy ze z tego kraju nie moge tego pociagnac?

 

O_O to ty masz konto na Polskę ? Sugeruję założyć osobne konto na UK, jak ściągniesz na konto UK, to będziesz mógł wykorzystać ściągnięte rzeczy na polskim koncie.

 

Odnośnik do komentarza

Ok,dzieki za odpowiedz.

 

Kolejne pytanie,mam dziwny problem z dyskiem 3 LO w dashboardzie,mianowicie zamiast "Lost odyssey" mam azjatyckie znaczki i kreski,to samo opis gdy skonczylem disc 3,w achievementach jest napisany tymi znaczkami,to normalne,jakis bug?

Odnośnik do komentarza
Ok,dzieki za odpowiedz.

 

Kolejne pytanie,mam dziwny problem z dyskiem 3 LO w dashboardzie,mianowicie zamiast "Lost odyssey" mam azjatyckie znaczki i kreski,to samo opis gdy skonczylem disc 3,w achievementach jest napisany tymi znaczkami,to normalne,jakis bug?

 

Ja mam to samo, tylko że wszystko po japońsku (wszystkie achievementy i nazwa gry w menu). Czytałem gdzieś (nie wiem nawet, czy nie na tym forum) że pomaga odzyskanie swojego profilu przez sieć (nie wiem, czy precyzyjnie to ująłem :P)

Odnośnik do komentarza

LO niszczy :) dzis wieczorem chyba skoncze wreszcie :)

 

mam pytanko dla wyjadaczy odnosnie walki ze

zlotym rycerzem w Uhra City - toltenem sie ultimate hit otrzymuje:)

nie moge odblokowac tej walki, chyba wszystkie royal seale zaliczylem po drodze , chociaz nie jestem pewien, podchodze do tego royal seala w zamku uhra i tolten cos tam gada (nie pamietam co, nie gralem pare dni) i dupa nie ma rycerza :/

ominalem jakas royal seal czy nie zrobilem jakiegos questa pobocznego ?

 

 

Gra mna pozamiatala strasznie :) szkoda ze framerate spada czesto :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...