Skocz do zawartości

Lost Odyssey


Yaxa

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem wykończyłem dodatkowych bossów (został tylko król Kelelonów), dobiłem ekipą do 57lvl. Bossowie padali jak muchy*, więc o ile końcówka nie jest przegięta, to dzisiaj powinienem ujrzeć listę płac :)

 

 

 

*Dosłownie. Tylko z Personą chwilę się pomęczyłem, bo nie wiedziałem o co jej chodzi.

 

Ogólnie to chyba tylko Fu i nieśmiertelny z backyardu unikną śmierci, bo 68h na liczniku znaczy, że trzeba zacząć grać w coś nowego ;)

 

 

 

edyta:

no dobra, dopadnę tego gnoja Fu :) Ale jak zrobić ToE bez Aquarusa i Groundusa? No chyba że mogę podskoczyć po te czary na Grand Staff, a gra nie "wessie" w sekwencję kończącą grę.

 

BTW, Gambit jest gdzieś w Gothza, prawda?

Edytowane przez Sasori
Odnośnik do komentarza

Gamble o ile pamietam dostajesz w Tosca Village za wykonanie questu ze statuami kelolona na perfect.

 

ToE przechodzilem bez tych 2 czarow,ale jesli chcesz mozesz je spokojnie zebrac,gra nie powinna Cie wessac.

 

Ogolnie na ToE mialem taka taktyke ze pakowalem postacie do 60 lvlu a potem poprostu Ultimate Hit + ewentualna dobitka,czasem spell Death (na te beasty).

Ultimate hit kaimem albo seth,sarah/ming rzuca spirit magic Faster i Powerus na osobe ktora ma rzucic UH,skip i tyle.

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi 3 seedów do 99, zebrania ostatniego akcesorium i skilla dla nieśmiertelnych. Nie ma już żadnych na aukcji, wszystkie lokacje przeszedłem po 2 razy w poszukiwaniu i też nic więcej nie znalazłem. Wygląda na to, że nie będę miał tej gry zrobionej na 100%.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Hmm,jezeli Seed tez pojawiaja sie na aukcji tak jak itemy z lokacji ktore sie ominelo a nie mozna juz do nich wrocic,to znaczy ze one sa jeszcze osiagalne.

 

Probowales szukac pod woda albo jeszcze raz obiec numare?(ja tam mialem wlasnie brakujace 2-3).Duzo rosnie wszedzie na scianach i latwo jakis przegapic,jeden jest w roomie Ming w wazonie,schowany w rogu mapy.

Odnośnik do komentarza
Brakuje mi 3 seedów do 99, zebrania ostatniego akcesorium i skilla dla nieśmiertelnych. Nie ma już żadnych na aukcji, wszystkie lokacje przeszedłem po 2 razy w poszukiwaniu i też nic więcej nie znalazłem. Wygląda na to, że nie będę miał tej gry zrobionej na 100%.

Przeszukaj Numare i te winorosle (or something :P ) ja znalazlem wlasnie ostatnie tam :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ktoś kiedyś tu wpomniał,że graficznie nie powala i wygląda jak dopakowany FFXII - pytanie do gościa: grasz na zwykłym tv? :neko: Jak ta gra nie jest graficznie dobra to ja nie wiem, który z jRPG jest. Co niektórzy naprawde oczekują h.u.j wie czego. Lost Odyssey spełnił w 100% moje oczekiwania i mogę spokojnie się w niego zagrywać czekając na kolejne częsci FF.

Odnośnik do komentarza

Ja tam również jestem zadowolony z tego jak prezentuje się LO, w głownej mierze świetnie się prezentują postacie. Jak na razie z tych jRPG'ów które przeszedłem na 360 to LO ma zdecydowanie najlepszą fabułę a to głównie dzięki The Thousand Year of Dreams, no co jak co ale czytanie różnych historii Kaima mnie powaliło i nie spodziewałem się że tak mnie wciągnie czytanie o jego 1000 letnim życiu.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość GaScAn

Gram obecnie w LO i jestem na dysku 2. Czytając o errorach z dyskiem 4 zaniepokoiłem się i sprawdziłem czy swój dysk 4 mogę zainstalować. No i wyskoczył błąd na 31 %. Wkurzyłem się i przeszukałem net ,a w nim pełno podobnych sygnałów o z(pipi)anych dyskach 4. Po przeczyszczeniu dysku pastą udało mi się wgrać 100% i teraz spokojnie dojdę sobie do dysku 4. pozdro.

 

Czyszczenie dysku pastą wiadomo od wewnątrz do zewnątrz, a potem wytrzyj pastę zimną wodą i płytkę czymś delikatnym suchym. Wiele gier na dreamcasta tak odratowałem no i teraz LO.

Oczywiście pasta do zębów zwykła biała.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Ja na szczęscie takich problemów nie miałem (3 x A) , ale być może przez LO mój X0 pojechał do serwisu, bo gdzieś na 3 dysku zaczela się grzać i wyskakiwały mi dziwne zakłucenia obrazu;p. Ale teraz jak konsola do mnie wróci to instaluję to na HDD i będzie po problemie.

 

Zaprawdę niezwykła to gra pod względem technicznym :D .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Noo to nieźle się teraz wystraszyłam z tą 4tą płytą. Grę kupiłam na allegro (w super stanie) ale w opisie jak dobrze pamiętam chłop stwierdził,że 4 płyta była nie używana wcale tylko odpakowana w celu sprawdzenia (smells fishy >_>)... mam nadzieję,że nie z tego powodu! Chyba dziś zainstaluję ją na dysku... Jestem dopiero na 1 płycie i zacięłam się na małej głupocie. Co mam zrobić na pogrzebie córki Kaima,steruję jego wnukiem - odpalam jedną pochodnię a potem kręcę nią w różne strony i nic. O co tu kaman? :huh:

Odnośnik do komentarza
Nie ma tu nic skomplikowanego, trzeba je wszystkie podpalić wychylając analoga w odpowiednim kierunku...

 

Dziwne. Nie bierz tego do siebie, ale zachodzę w głowę, jak można się w tym momencie zaciąć.

LOL dzięki, może dlatego,że grałam o 3 w nocy = "myślenie mode off" :P próbowałam odpalać i coś mi się wychodziło, dobre...

Odnośnik do komentarza

O dziwo wiele ludzi mialo ten sam problem, szczegolnie na zagranicznych forach :] Nie wiem, z czym mozna bylo miec tam problem ;] A gra zacna i moim zdaniem totalnie niedoceniona. Prawie ja scalakowalem, ale przegapilem jednego Seeda i juz nie mialem sily szukac. Bez tego nie mozna bylo miec jednego z itemow, z ktorego to mozna bylo sie nauczyc pewnej zdolnosci. Z plytami natomiast nie mialem zadnych problemow - wydanie na Polske mialem, w tych papierowych kopertach byly plyty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...