Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bigdaddy ja nie trolluje tylko stwierdzam fakt, oceniłeś recenzję za pisanie farmazonów nawet jej nie czytając. Dobrze wiem że cytowałeś fragment który dałem stronę wcześniej ale porównałeś go do tego co napisała polygamia, jak byś czytał ze zrozumieniem to byś zauważył że to co wkleiłem to nie ten fragment co na polygamii.

Łał ale porównanie z tą 5 letnią dziewczynką no ale ok, jak by mi ktoś powiedział że ktoś tam mówi że znajoma 5 letnia dziewczynka nie umie czytać, a widział bym wcześniej że coś czytała, to bym się dokładnie dowiedział czy chodzi o to że całkiem nie umie czytać czy tylko ma z tym problemy, a nie od razu pojechał bym po tej osobie (tej pierwszej) że wali farmazony i 'to jakiś szajs' :potter: Cieszy mnie to że nie jestem w tej Twojej większości i widząc wcześniej że Alan skacze na filmikach, przeczytałem recenzję Eurogamera i dowiedziałem się o co im dokładnie chodziło , a nie oparłem się tylko na wyrwanym z kontekstu fragmencie i nie wystawiłem pochopnych wniosków :) Ja polygamii nie bronie, błąd zrobili tłumacząc tylko ten fragment recenzji, sam po ich serwisie 'pojechałem' w Graczpospolitej w odpowiednim temacie, także szampana nie mam zamiaru otwierać :) Czy recenzja jest głupotą ? hmmm.. nie od dziś wiadomo że nie ma recenzji obiektywnych a są tylko subiektywne, także dla kogoś takie skakanie będzie problemem a inny nawet tego nie zauważy :) Ok z mojej strony koniec bo to nie temat na takie dyskusje.

Odnośnik do komentarza

Jestem o kilku godzinach spędzonych w towarzystwie kilku stanowisk z tą grą i powiem tylko tyle, że jest dobrze :)

 

Alan skacze, co prawda jest to skok podobny do tego, jaki widzieliśmy bodajże w Gothicu, czyli pokraczny, ale to też zależy od prędkości poruszania się bodajże. Do tego Alan potrafi wdrapywać się na przeszkody.

 

Mam już własną oryginalną retailową kopię gry i planuję jutro co najmniej pół dnia spędzić z nią :potter: Możecie spodziewać się pod wieczór recki ;)

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą skończyłem Alana i jest bardzo dobrze, nie zawiodłem się. Szkoda tylko, że jest tak małe zróżnicowanie wśród przeciwników. Czas gry jest dłuższy niż wspomniane wcześniej 5-6 godzin. Przejście na poziomie normal zajęło mi około 10 godzin a nie biegłem "na pałę". Jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytania to pisać.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

nie podobała wam się mimika twarzy ?

Tak będzie w fullu...bo firma która robi dla Remedy to, nie wyrobiła się. Jedynie w DLC dostaniemy ostateczną wersję mimiki LOL. Mieli 5lat żeby sobie załatwić kogoś od tego, Teraz w grze będzie straszyła sztuczna mimika mordy...nie widzę usprawiedliwienia dla Remedy.

 

KLIK

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy mam pewnego osobnika zabić, czy nie, dlatego mam pytanie do kogoś, kto grę już ukończył ;)

Czy to prawda, że na koniec gry

 

okazuje się, że wszystko działo się tylko w głowie Alana?

 

Alan Wake developer Remedy has told CVG that the game - a first episode in a planned series - will end on a 'cliffhanger'

 

 

Z opisów na gg wiem tylko, że zakończenie jest takie jak w Vanilla Sky/Abre Los Ojos

 

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wyjaśnić te całą aferę z DLC? Chciałem kupić w Polsce po bożemu kolekcjonerkę, ale rozważam opcję kupienia gry w UK. Chodzi mi o to czy:

 

- wersja UK będzie miała do włączenia polskie napisy? Bo "toreentowe" wersje podobno mają, więc zgaduję że jest wielojęzykowa

- czy wersja UK zarówno w wersji zwykłej jak i kolekcjonerskiej będzie mieć kod na DLC? Nie chodzi mi nawet o pierdoły dla avatara, ale skoro się decyduję na kupno długo oczekiwanej przez masę graczy pozycji to chciałbym wycisnąć z niej wszystko, także DLC. Bo boję się, że kupię u nas i zostanę z ręką w nocniku ze względu na brak kompatybilności albo w lżejszym przypadku wykupienia za 1200 MSPointsów jakiejś przypominającej Mass Effectowy Cerberus usługi.

 

Co byście mi doradzili?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...