Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Mało prawdopodobne, ale z drugiej strony jak chcą wypuścić tę grę w tym roku to może się zorientowali, że jakby wypuścili ją pod koniec roku to by trudno się było przebić bo już tam jest gęsto i większe szanse na sukces mają latem, a poza tym to nie byłbym taki pewien czy Alan Wake to gra M$, M$ jest wydawcą na X360 i PC i może TYLKO wydawcą na tych platformach, może wcale tego tytułu nie wykupili, niech mnie ktoś oświeci jeśli się mylę. M$ 6 czerwca ma konferencję na E3, miesiąc czasu to dla nich wystarczająco długo by dobrze tę grę wypromować. Jakby co to ja już zacieram ręce :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość donsterydo

Tylko czy to ekskluzywność czasowa czy może M$ opłacił produkcję gry, tutaj światła trochę rzuca to że M$ jest wydawcą gry, a chyba nie było przypadku, żeby M$ był wydawcą gry do której nie wykupił praw.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po tym co zobaczyłem, skłaniam się ku opcji, że gra będzie niezłym killerem. Chociaż ja (i nie tylko ja) spodziewałem się raczej jakiejś mrocznej przygodówki z naciskiem położonym na klimat i zagadki, niż na rozpier'dalando.

Grafika robi niezłe wrażenie, aczkolwiek nie jest jakaś wybitna.

Ta gra może przebić RE5, któremu trochę brakowało klimatu znanego z poprzednich części.

Odnośnik do komentarza

RE5 nie miał kompletnie żadnego klimatu, był jedynie przyjemną wyrzynką zainfekowanych. nic ponad to... niestety.

to co zaprezentowali dziś nie musi oznaczać, że cała gra taka będzie. myślę, że nie będzie wiele tak intensywnych akcji. bardziej na celu mi się wydaje było zaprezentowanie światła, jako kluczowego straszaka na przeciwników. ja tak podchodzę do tego, co zaprezentowali.

Odnośnik do komentarza

Tak ogolem to to, co widzielismy, na poczatku, prezentacje intela.

A to co tutaj, wiele do zyczenia, mam nadzieje ze to co widzielismy, warunki pogodowe, mgla i tak dalej na prezentacji intela bedzie na chociaz na PC w tej grze. Puki co to co widzialem podoba mi sie bardzo, ale oprawa odstaje od tej z przed paru lat, no i mniejsze pole do popisu, liczylem na freeroaming

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...