Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.youtube.com/watch?v=BppEM0Q0nFw&eurl=

Jest klimat, trudno cokolwiek więcej napisać, oprócz tego, że to... fps.

 

 

To be shown in a demo at GDC 2009. This is a small clip from actual gameplay of Alan Wake. More to come later this week. The is running on a Xbox 360 test kit. (This is 1st person view) I will be posting 3rd person stuff soon.

 

:P

Odnośnik do komentarza

Właśnie sobie myślałem na co warto teraz będzie czekać. Przypomniałem sobie o Alan Wake właśnie, wchodzę do tematu by coś napisać a ty YETI wyskakujesz z tym, że to będzie fps. Huh, w sumie klimat jest niezły, to chyba nie jest fake?

Spodziewałem się tpp tak swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
Kurde po tym filmiku czar nieco prysł. Dlaczego? animacja postaci podczas biegu. Drętwota i mam nadzieję, że takiego babola nie będzie w pełnej wersji. Ogarnął mnie śmiech politowania.

FIlmik stary jak świat ale miejmy nadzieję, że pracują/pracowalil nad animacja przy użyciu motion capturei obecnie może to wygląda lepiej.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Skoro tamto to fake, to nie ma nad czym się tutaj rozwodzić, ale z drugiej strony szkoda trochę tej zimy, bo całkiem klimatycznie to wyglądało.

 

A co do http://www.gametrailers.com/player/usermovies/232878.html to filmik jest z 2006 roku więc na pewno sporo poprawiono do tej pory. Generalnie jestem dobrej myśli, niech gra będzie gotowa wtedy kiedy autorzy uznają że faktycznie wszystko dopięli na ostatni guzik. :]

 

Odnośnik do komentarza
Kurde po tym filmiku czar nieco prysł. Dlaczego? animacja postaci podczas biegu. Drętwota i mam nadzieję, że takiego babola nie będzie w pełnej wersji. Ogarnął mnie śmiech politowania.

 

po Falloucie 3 żadna gra nie ma już dla mnie brzydkiej animacji ;d

 

swoją droga ciekawe z jakiej gry pochodzi ten filmik, bo co by nie mówic nie wygląda na jakąś amatorską robótkę

edit:

ktos na youtube rzucił tytuł:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10510

Edytowane przez okoolarnik
Odnośnik do komentarza
Skoro tamto to fake, to nie ma nad czym się tutaj rozwodzić, ale z drugiej strony szkoda trochę tej zimy, bo całkiem klimatycznie to wyglądało.

Właśnie wyglądało strasznie tandetnie. FPP i ogólnie design lokacji, zima. Dobrze, że to fake.

 

Kwestia gustu : szum wiatru, kra na wodzie, zamarznięta przystań jak dla mnie klimat ma, względy techniczne - nie komentuje bo jakość filmu bardzo słaba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Looool. Wogole wszystkie screeny z Alana Wakea jakie dotad widzialem zadziwialy mnie klimatem. Spokojne miasteczko posrod gor, gdzies na za(pipi)u w USA( ;P), zyjace wlasnym zyciem. Pisazyna szukajacy ciszy i spokoju. Strastzna chciaca na ten tytol i nawet jesli nie spelni moich oczekiwan pod wzgledem gameplayu(

choc nie wiem czego oczekiwac) to napewno zauroczy seneria. Nie wiem, wydaje mi sie, ze miestaeczka tego typu jeszcze nikt w grze tak fajnie nie odwzorowal.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...