Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Co za dużo to niezdrowo, developing tej gry tak się ciągnie, że pewnie i tak wyniki sprzedaży nie osiągną pożądanego pułapu <_< Kiedy usłyszeliśmy pierwszą wzmiankę na temat AW? Dwa, trzy lata temu?

 

A co do tego linka - czy Remedy jest naprawdę taką małą i garażową firmą, że musi korzystać z chodów u Rockstara? Nie rozumiem, dlaczego do procesu tworzenia gry, której sława stygnie z każdym dniem, nie zaangażują większej ilości osób.

Bo chcą być niezależni. Ale jednego błędu im wybaczyć nie mogę. Już w 2006 roku prezentowali demko na wtedy nowym Core 2 Quad by zaprezentować kunszt graficzny. Nawet jeśli wyjdzie pod koniec 2009 roku nikogo nie zaskoczy grafiką (chyba, że Remedy naprawdę potrafi robić cuda z programowaniem na X360 lub... zrobi ta grę tylko na PC). Jeszcze przed debiutem Bioshocka Alan zapowiadał sięniesamowicie. To było cudo pod każdym względem a jakością wykonania rafiki, dzwięku, designem miało powalać na kolana. Już mnie nie powala jak oglądam teraz trailery. Miejmy nadzieję, że fabuła i sam gameplay będa na tyle wspaniałe by powiedzieć - mamy perełke na X360.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No zdjęcie z trailera wygląda elegancko. Wkręcił mi się film, że Alan Wake to może być odpowiedź M$ właśnie na Heavy Rain. Przede wszystkim liczę na Alana, że będzie to gra dorosła, poważna , trudna wręcz hardcorowa, bez żadnych blasterów, nadludzkich mocach-siłach, całej artylerii wojskowej. Nie chciałbym żeby to był swoisty horror jak Bioschock czy Dead Space. Bardziej właśnie kierunek HR. Swoja drogą filmik pokazany 2 lata temu, wcale nie odrzuca graficznie, wręcz odwrotnie nadal cieszy oko.

Odnośnik do komentarza

No ta fota budzi nadzieje bo wygląda naprawde świetnie, ja tam się nie zrażam i spokojnie wyczekuje na Alan'a, bo możemy się go spodziewać w momencie gdy będzie niezła posucha i może być naszym wybawcą ^_^ . A tak na powaznie to ciesze się że nie idą na łatwizne i chcą pokazać na co naprawde ich stać nie hype'ując swojego tytułu na prawo i lewo (Mercenaries 2), bo ogólnie widać że przyjęła się już tendencja że lepiej dostać gry tworzone w jeden rok gdzie potem co kilka dni wychodzą do tego tytułu update'y itp. (które swoją drogą najczęściej psują graczom save'y - Oblivion). Czekałem, czekam i będe czekać na Alan Wake bo uważam że naprawde warto.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, Max Payne też był tworzony nieprzyzwoicie długo i towarzyszyły mu przez cały czas produkcji liczne obsuwy. A jednak Remedy dało radę. Nie zapominajmy, że mamy do czynienia z jednym z najbardziej utalentowanych teamów developerskich. A nie korzystają oni z UE3, tylko tworzą własny engine, który, wg zapowiedzi, będzie oferował naprawdę wiele. Ja tam rozumiem, że można tworzyć grę od podstaw długo, ale trochę mnie boli, że tak długo nie dawali znaku życie tej gry. Mimo wszystko trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Na oficjalnej stronie Alan Wake jeden z jej producentów napomknął ,że gra jest cały czas w fazie produkcji. Mieli małe problemy z niektórymi rzeczami podczas developingu i co nieco musieli zmienić. Obiecują natomiast ,że jak gra się ukażę to wynagrodzi nam te męki jej oczekiwania. Na tą grę mam Ogromny hype,więc cieszę się ,że twórcy chcą aby gra była czymś więcej niż tylko dobrą grą. Lepiej jest poczekać i zagrać w dopracowany produkt niż jeżeli mielibyśmy dostać ją zaraz ,a nie dopracowaną. Remedy to mała firma,ale jedna z najzdolniejszych której nie chodzi tylko o pieniądze ,ale też oto żeby to było coś wielkiego i niezapomnianego. Tylko dziękować ,że jest jeszcze taka firma

Odnośnik do komentarza

Dokladnie Gooral,podales dobry przyklad. Niech dlubia i wypuszcza jak uznaja ,ze jest dobrze. Remedy jeszcze nie zawiodlo i wdzieczny jestem ,ze nie pogonili od razu za pieniadzem tylko szlifuja gre ,bo chca aby byla dopracowana. Teksty w stylu slupka 88 sa zalosne i nie potrzebne,bo chyba lepiej poczekac i zagrac w swietny tytul niz grac juz teraz i pisac ze to jest be a tamto nie wyszlo

Odnośnik do komentarza

Żałosny to może ty jesteś.

Chcesz to se czekaj nawet 10 lat, na screena z gry. Ja nie mówię, żeby dzisiaj wypuścili gierkę, ale chyba jako potencjalny klient, mam prawo wiedzieć co się dzieje z danym produktem. Jak wygląda, jak się sprawuje, a tym bardziej, przeczytaj, parę postów wstecz, że Remedy obiecało dziś wypluć nowy zwiastun. A to że ty możesz czekać nawet 2 lata, to twój problem. Kiedy Remedy wypuściło pierwszy trailer i zapowiedź gry, ludzie huczeli, a teraz po takim czasie, po takim zlewaniu nas (klientów), wiele ludzi olało Alana i tyle. Pewnie, że jestem napalony na gierkę ale dość mam czekania, żeby w końcu usłyszeć informację, że gra poszła do kosza.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Jak można olać grę, która się jeszcze nie ukazała i prawdę mówiąc niewiele o niej wiadomo ? No chyba, że dla samej zasady - nie chcą nic pokazać, to ją skreślam! Prawdopodobnie wielu ludzi zwyczajnie zapomniało o tym tytule, jednak jestem pewien, że w chwili kiedy pojawi się jakiś nowy konkretny materiał, Alan wyląduje na ustach wszystkich :)

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

To foty z buildu sprzed 2 lat, podobno - "Stuff from finnish game show called tilt and it's 2006 build of Alan Wake."

 

Trailer podobno leci w Finlandii przed pokazami Maxa w kinach, to niby są wrażenia kogoś, kto widział:

They are showing love for the folks back home <3

 

HarSon what do you wan't to know ? Alan Wake was still lookin fabulous. Best looking environments of this gen and amazing amount of details in characters... I still think Crysis is overall tad better looking game but then again the trailer was really short and don't really give you the big picture of things. So I won't jump to any big conclusions yet.

 

EDIT: Well one thing is sure Alan Wake has only one rival on graphics department and that rival is Crysis.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...p;postcount=188

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.