Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Moldar napisał:

Przez buga i 60 fps gry nie ukończysz.

Nieprawda, da się ukończyć, ale tylko jedno z zakończeń. 

@Sedrak pod koniec gry jakbyś grał

Spoiler

SERIES X/S GTA IV backwards compatibility flaw. Final mission becomes impossible to complete (1 of 2 endings) as the frame rate is too high (a known issue on PC too) to register enough 'taps' of the button A compared to original 360 version at 30 or less FPS.

oczywiście na PC można to obejść, ale na Xboxie niet. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

To nie jest kwestia FPS Boosta - gra ma odblokowany klatkaż, a sprzęt ma na tyle mocy, że ciśnie ją w 60fps. Tego nie wyłączysz ani nie obejdziesz, po prostu czwórka na XSX/XSS działa w 60fps cały czas.

@tjery @KrYcHu_89 - nie miałem czasu za bardzo wcześniej: https://drive.google.com/file/d/1mpu77L-Ap3IYhOPk9YpKPPjdDjz5dJ4T/view?usp=drive_link - ściągajcie zanim ninjasy z cockstara mnie namierzą, rano wywalam.

A ja to mam na stacjonarce i decku gdzieś, ale @suCCHy96 i @tjery chcieli :). Pobierajcie i zapisujcie, póki istnieje :]. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

To nie jest kwestia FPS Boosta - gra ma odblokowany klatkaż, a sprzęt ma na tyle mocy, że ciśnie ją w 60fps. Tego nie wyłączysz ani nie obejdziesz, po prostu czwórka na XSX/XSS działa w 60fps cały czas.

@tjery @KrYcHu_89 - nie miałem czasu za bardzo wcześniej: https://drive.google.com/file/d/1mpu77L-Ap3IYhOPk9YpKPPjdDjz5dJ4T/view?usp=drive_link - ściągajcie zanim ninjasy z cockstara mnie namierzą, rano wywalam.

a to nie było coś takiego, że wystarczy wystarczająco szybko nakurwiać w guziczek na padzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...