Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

15 lat... pamiętam jak dziś, wróciłem z gimbazy do domu, a gra już czekała, bo kurier przywiózł. Oczywiście, jak to wtedy, kasa na preorder była odkładana kilka miesięcy. Niesamowite wrażenie wtedy robił ten tytuł, aczkolwiek dla mnie ta część jest gorsza od ulubionego SA i V. W zasadzie, GTA IV dodatki to chyba jedyne części, do których nie wróciłem.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Kupiłem Se na promocji gta 4 za 35 zł na xboxa. No i wziąłem też dwa dodatki. Gdzie one są w menu? Wersja goty miala zmienione menu główne a tu nigdzie nie widzę wyboru innych gier. W menusach nie ma powrotu do menu głównego. Raz odpaliłem „harlejowców” jakoś z menu, teraz mam quick resume do czwórki, ale nawet jak od nowa odpalę to nic nie widzę. Gdzie te kurla gry? W opcjach jako dodatki, zainstalowane. @Rozi

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.09.2022 o 19:31, Bzduras napisał:

Nie wiem jak tam z takimi rzeczami na deczku, ale sprawdź sobie https://www.definitive-edition-project.com/iv-de bo ma dużo poprawek i dużo duszy

Już nie sprawdzisz, DMCA usunęło. 

 

https://gamerant.com/gta-4-definitive-edition-mod-dmca-takedown/

 

uff :gachigasm:

 

image.png.e96cdf1d572dce22e0e1fbb3a5305479.png

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Kupiłem sobie na Steam w promocji za 6$ z dodatkami. Na decku gra chodzi super płynnie w wysokich ustawieniach. A jak się gra? No kurde, fantastycznie! Od klasycznej trylogii 3D odbijam się raz po raz, no nie potrafię się wkręcić przez te modele postaci w scenkach i prymitywną już grafikę. Natomiast czwóreczka nadal wygląda bardzo dobrze, a przy tym gra się inaczej niż w GTA V. Model jazdy podobał mi się już lata temu na X360 i tu się nic nie

zmieniło, jeździ mi się po prostu bardzo dobrze. Miałem tylko gierkę sprawdzić jak działa, a zaliczyłem kilka misji i wygląda na to, że zamiast grać w Hogwarts Legacy będę grał w GTA :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Procedura była taka, że zrobiłem kopiuj-wklej i działało.

 

Witamy w świecie PC :spicy:

Ale pobierałeś z tego konkretnego linka?

Jeśli masz inną, działającą wersję to może uda mi się ciebie namówić na jakiś tymczasowy upload pod nazwą widezkomunii.7z :shieeet:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Bzduras napisał:

Tak, z tego linka. Uruchomiłeś wcześniej grę chociaż raz, żeby się tam potworzyły odpowiednie pliki i tak dalej? Jeśli tak to wiele więcej zdalnie nie pomogę :dunno:

Tak, nawet pograłem chwilę.

 

Gta to najnowsza wersja że steama?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...