Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ależ mnie wzięło na powrót do czwórki. Niestety jak kretyn, kiedyś pozbyłem się wersji z X360 i została mi tylko ta z PS3. Ząbki pewnie będą razić po oczach jak nigdy. Pamiętam, że jak grałem na X360 to było ok i nie pamiętam, żeby mi coś przeszkadzało, ale to było w 2010 r. Teraz mam już tylko wersję na PS3, ale gra mi się bardzo podobała i chciałem wrócić do Liberty City. Model jazdy zdecydowanie bardziej mi odpowiadał, niż to co dostaliśmy w GTAV. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, LukeSpidey napisał:

Ależ mnie wzięło na powrót do czwórki. Niestety jak kretyn, kiedyś pozbyłem się wersji z X360 i została mi tylko ta z PS3. Ząbki pewnie będą razić po oczach jak nigdy. Pamiętam, że jak grałem na X360 to było ok i nie pamiętam, żeby mi coś przeszkadzało, ale to było w 2010 r. Teraz mam już tylko wersję na PS3, ale gra mi się bardzo podobała i chciałem wrócić do Liberty City. Model jazdy zdecydowanie bardziej mi odpowiadał, niż to co dostaliśmy w GTAV. 

 

Ja się zajebiście bawię. Jest płynniutko. Krawędzie? Nie rzuciły mi się w oczy jakoś szczególnie. A historia wciąga.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, maciucha napisał:

A co to za problem wydać 40zł i grać jak człowiek?

Wydać 4 dyszki to nie problem. Problem jest taki, że mój Xbox 360 od 6 lat siedzi w pudle w szafie a pod telewizorem miejsce okupują PS3 i PS4, więc nie ma gdzie postawić. Poza tym jakoś na razie nie czuję potrzeby wracać do obozu M$. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem GTA IV na PS3 podpiętej do starego telewizora CRT i mam wrażenie, że gra działa mocno płynniej, niż na LCD w trybie "HD" xd. Ma ktoś informacje, czy w istocie jest taka możliwość? Na logikę nie ma przeciwwskazań: tryb 4:3 i rozdzielczość 480i (czy ileś tam) siłą rzeczy jako niższe ustawienia mogłoby poprawić działanie, no ale jak wiadomo konsole to nie PC, żeby sobie suwaczki ruszać, stąd moje wątpliwości.

 

Oczywiście w obu przypadkach gra leci na surowo, bez żadnych dodatkowych opcji w TV.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, kotlet_schabowy napisał:

Odpaliłem GTA IV na PS3 podpiętej do starego telewizora CRT i mam wrażenie, że gra działa mocno płynniej, niż na LCD w trybie "HD" xd. Ma ktoś informacje, czy w istocie jest taka możliwość? Na logikę nie ma przeciwwskazań: tryb 4:3 i rozdzielczość 480i (czy ileś tam) siłą rzeczy jako niższe ustawienia mogłoby poprawić działanie, no ale jak wiadomo konsole to nie PC, żeby sobie suwaczki ruszać, stąd moje wątpliwości.

 

Oczywiście w obu przypadkach gra leci na surowo, bez żadnych dodatkowych opcji w TV.

Też swego czasu miałem wrażenie, że na CRT gry działają dużo lepiej niż na FullHD. Coś w tym może być.

Odnośnik do komentarza

mam B&O MX 7000, 28" i wazy tylko 40kg

ale piękna sprawa do retro gajmingu, porządne audio a stojak pod TV ma wbudowany motor i można pilotem sobie obracać TV pod swój kat 

a sam pilot chodzi na ebay-u po 70-100$

 

fajna sprawa........ale zona nie pozwala mi tego trzymac w domu wiec się kurzy w piwnicy

 

czytając temat odpaliłem GTA IV zobaczyć jak się gra trzyma bez modów itp,itd

 

1E636310033154BEB688384514655683B5AC98F0

 

2B7341546E64261C716A996BC12B7EEACFB77263

 

591FF0CA775152806500BCAAEB99BFD07EE7EAC0

 

398347CF425DAE51EA24EA9F88D3EB4DA9DC21A9

 

C31E60B00786FAD578BDCFC276DDFC211562A196

 

 

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak testowałem sobie GTA IV na 360 jak i na Series X i powiem Wam, że pomimo że gra chodzi na bestii w 60 fpsach to... nie da się biegać. W sensie gra chodzi tak płynnie, że żeby biegać trzeba tak napierdalać "A", że palec można sobie rozjebać :potter: Zanim gra załapie, że wciskamy "A" mija z 2-3 sekundy. No ciężko się tak gra, przy wersji na 360 nie ma oczywiście tego problemu. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Pykam tak sobie odndwoch tygodni na PS3 i pomimo koszmarnej grafiki ta gra potrafi zachwycić liczbą szczegółów. Świat jest pięknie dopracowany i widać, że twórcy już wtedy przykładali szczególną uwagę do tego, aby dopracować jak najwięcej detali. Grając 11 lat temu na X360 jakoś nie rzucało mi się to w oczy jak teraz.

 

Dla przykładu jadąc z Little Jacobem z samochodu unoszą się kłęby dymu, bo nasz Jamajski kolega przecież cały czas pali ziołach. Niby nic, a jednak banan mam cały czas na twarzy.   

 

Bardzo podoba mi się również model jazdy. Wielu narzekało, że auta zachowują się jak na lodzie, ale w grze naprawdę czuć różnicę między sedanem, kombi, terenowym czy muscle carem i generalnie w tej kwestii gra wygrywa nastepczyniom, gdzie model jazdy został bardzo spłycony. Tutaj wchodzenie w zakręty wymaga od gracza, aby miał wyobraźnię i wiedział, że na pełnej piździe dzwon gwarantowany, więc trzeba cały czas operować hamulcem.  

 

Bardzo podoba mi się także to, że twórcy zdecydowali się odejść od mniej realnych elementów i przedstawić bardziej dojrzałą historię w bardziej przyziemnym stylu.

 

Generalnie jestem póki co zachwycony. Mogę się jedynie przyczepić do checkpointów, które są chu.jowo rozstawione i trochę ślamazarnego poruszania się Nico przez co cierpi też system strzelania, bo korzystanie z osłon jest bardzo drętwe i nieintuicyjne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.